Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość MaryśkaWwa
TAKKKKKK ....:D a w pracy chodziłam z oczami tak podkrążonymi jakby mi ktoś boxa strzelił :D na pocztku myślałam że zasnę na stojąco ...ale jak już Quatrexil się rozbujał to power był :D

Gość Panna Olanna
eeee no to myślę ze bez problemu tylko po prostu lepiej nie brać quatrexilu razem z nasennym bo quatrexil pobudza a nasenny wiadomo, więc leki mogą się ze sobą gryźć...tym bardziej ze wygooglowalam ta melatonine to raczej coś na zasadzie ziołek (jesli chodzi o moc dzialania)

Gość gośćkarolina
Olanna a Tobie jak idzie? chudniesz??

Gość Panna Olanna
no jasne! waga w dól ! apetytu brak , czyli tak jak być powinno na razie się nie chwale ile bo nie chce zapeszyc ;p :D Jak tam wiecznie gruba jak Ci idzie?? i Panek90 żyjesz?? jak u was?

Gość Panna Olanna
bożeeeeeeee...-.- merytorycza rozmowa :D wiecznie gruba co u Ciebie ? nie smutaj chodź tu do nas i się motywuj nie ma co sie dołować!!! na pewno schudniesz ile chcesz, ważna tylko silna wolna i wsparcie!!!

Gość pamPAM111
hej hej ile razy dziennie brac?? rano i po poludniu czy tylko rano ?? jak bierzecie pleaseseee pomóżcieeeee

Gość Panna Olanna
ja to biore tylko rano bo "mocy" starcza na cały dzień :D a wieczorem to lepiej nie brać bo możesz mieć problemy z zaśnięciem

Gość pamPAM111
bosheeee dobrze że nie wzięłam 2giej dawki... choć szczerze mówiąć już jak wzięłam 1 dawkę to czułam że 2 ga na wieczór to będzie za dużo bo cały dzień chodziłam jak mały samochodzik i zjadłam tyle co kot napłakał

Gość MaryśkaWwa
Olanna jaki masz już deficyt jeśli chodzi o wagę ??

Gość gośćKIKIA
ja mam start od dzisiaj waga początkowa 63,4 kg chce zejść do 55kg, jest power biegam jak szalona mam mnóstwo energi i faktycznie brak apetytu, zobaczymy co dalej. Wy też macie efekt takiego jakby pobudzenia ??

Gość gość
Ludzie nie wolno łączyć leków z alkoholem, bo to naprawdę może się bardzo źle skończyć. Quatrexil to bardzo silny lek, to nie ziółka, także alkohol kategorycznie odpada. No chyba, że chcesz skończyć na cmenatarzu...

Gość gość
Hej a jakie skutki uboczne powie ktos cos wiecej??

Gość gość
hej ja bym nie polecała przy zrzucaniu ok 8kg brać czegokolwiek nie lepiej po prostu jakiś fitness lub siłownia???

Gość gośćkarolina
ja przez pierwsze 2 dni stosowania cierpiałam na:" głowa mnie boliiiiiii" ... a 3 dnia wstałam i jak ręką odjął...na ten moment nie przyuważyłam nic więcej ale jeszcze wszystko przede mna bo u mnie to dopiero początek odchudzanka

Gość gość
Zadne tabletki- tylko dietetyk. Po co robic sobie krzywde jakimis dziwnymi specyfikami. To tylko zatruwa organizm. Pic na wode. Nie lepiej zdrowo sie za to zabrać? Jak korzystalam z dietetyka. Bylam bardzo zadowolona. Jedzonko dobre, efekty przyszly szybko, zazdrosc kolezanek z pracy tak samo. Cwiczenia proste, nie meczace. Po co sie tak truc? Zdrowie mamy jedno. Gdyby ktoras chciala zostawiam namiar. Ma wlasna strone i bardzo czesto promocje, wiec warto. Bo dieta ulozona zostaje z nami na zawsze. Gdyby sie cos kiedys zdarzylo (kg w gore) to mamy gotowca. Zostawiam Wam link do jego strony http://www.igortreneronline.pl można sprawdzic, moze akurat Wam tez przypadnie do gustu. Buziaki

Gość gośćKIKIA
mam problemy z apetytem dlatego sięgam po mysimbę, chce go wyregulować ...to jest już moja ostatnia prosta do wymarzonej wagi, już straciłam 40 kg...więc chce do wakacji z mężem stracić te ostatnie kg...:)

Gość gość
dajcie spokój z tym gównem....spamujecie, i reklamujecie jakiś oszustów!!!!

Gość gość
jasne KIKA rozumiem nie chcialam Cie obrazic tylko po prostu myslalam ze dopiero zaczynasz się odchudzać itp. w takim razie mega gratulacje tyle kg to nie lada wyzwanie!!!!

Gość PannaOlanna
maryska wwa - mam :) !!!!! a Tobie jak idzie?

Gość MaryśkaWwa
dzis dokladnie 10 dni mija i mam - 2,5 kg na liczniku jak dla mnie bomba. a Ty ile masz na minusie?

Gość gośćKIKIA
nie no spoko nie gniewam sie absolutnie :D mam dystans.... dziękuję za gratulacje również jestem z siebie dumna, to było nie lada wyzwanie dla mnie ! także teraz musze na te ostatnie kilka kg sie zmobilizowac i bedzie super!!!

Gość gość
Słuchajcie, ja korzystałam z pomocy Igora. Z całego serducha moge polecic. Przemily i rzeczowy chłopak. Najbardziej przerażało mnie to, ze będę musiala ćwiczyć. Jednak była to bardzo prosta i przyjemna aktywność, po ktorej niesamowicie lepiej się czulam. Jeżeli ktos potrzebuje dobrego dietetyka, to zostawiam namiar- http://www.igortreneronline.pl

Gość gośćDESPERATKA
ile realnie w ciagu miesiaca mozna na tym schudnac ??

Gość PannaOlanna
KiKIA jasne ja mam ten efekt pobudzenia, jak dla mnie na plus :D

Gość gośćKIKIA
nie no absolutnie nie mówię że to negatywne właśnie wręcz przeciwnie :D tylko byłam ciekawa czy to tylko ja tak mam czy ktos jeszcze :D

Gość Wielgosz91
Ja dzisiaj odebrałem swoją paczkę w paczkomacie. Trzymajcie kciuki, a ja dam znać za jakiś czas ile schudłem. Mam 500 ml syropku także jest na czym działać :)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.