Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość gość
Witam ja znalazłam na doping online ale nie kupuje bo ostatnio wcisnął mi sibutramine która nie była sibutramina na ogłaszamy tez doping się ogłasza

Gość gość
To temat wymieniania się doświadczeniami w stosowaniu leku, a nie reklamy czy antyreklamy sprzedawców. Proszę nie spamujcie, bo robi się bałagan, który nie pomaga w wyszukaniu interesujących kogoś informacji.

Gość Henryk6
czy ktos wie moze czy skoro waze okolo 170 kilogramow to powinienem brac podwojna dawke?

Gość gość
zacznij od jednej łyżeczki..jak działanie będzie słabe to weź druga ;) !

Gość wiecznie_gruba
Według mnie Henryku powinieneś brać standardową dawkę,czyli 5ml.

Gość mppppp
ja waże 98 kg i biorę ok 7:00 pierwsza dawke i ok 13:00 drugą. oczywiscie 1 dawka to jedna lyzeczka.

Gość gość
Po czym poznać, że quatrexil jest oryginalny ( jaki ma kolor, smak, zapach)?

Gość wiecznie_gruba
Zapach ma malinowy.Smak ciężko tak jednoznacznie określić.Dla mnie jest gorzki.Ale też nie jakoś bardzo.Kolor w zasadzie też można określić jako malinowy.

Gość babicewielkie
przede wszystkim po tym że działa! ja brałam dawno temu adipex (obecnie stosuje quatrexil) i to co mogę powiedziedziec to oba te leki działaja ale quatrexil moim zdaniem lepiej hamuje apetyt no i tez jest efekt pobudzenia który ja odbieram bardzo pozytywnie, mam jakby siłę do pracy życia i walki z kilogramami!

Gość jakikolor
moim zdaniem ten kolor jest szkarłatny, chyba to najtrafniejsze określenie odcienia,

Gość gośćPAMELCIA
ile da się schudnąć na tym w ciągu miesiączka? i czy trzeba stosować jakąś specjalną dietę ?

Gość gość
Jak będziesz stosować to dieta wyjdzie sama z siebie. Działanie tego polega na hamowaniu apetytu.

Gość gość
to tak samo jak fitt spray :) nie wiem ile kosztuje to wasze cudo ale ten nie jest drogi a bardzo pomocny u mnie świetnie się sprawdza :)

Gość Piter23
Ja zrzuciłem przez okres 3 miesięcy 24,5 kg. Pierwszy raz w życiu widzę zarysy mięśni brzucha na swoim ciele :D :D :D Teraz aktualnie staram się popracować nad swoimi mięśniami, bo zostało mnie ledwo ponad 70 kg co na faceta nie jest zbyt imponujące. Środek wybitnie pomocny w redukcji wagi. Na równi z silną motywacją. Pozdro!

Gość Piter23
Szczerze mówiąc przez ten cały okres jeśli chodzi o aktywność fizyczną to może 2-3 razy coś zrobiłem. Zdecydowanie skupiłem się na diecie. Plus jest taki, że Quatrexil pozwala jeść naprawdę niewiele, a funkcjonować na tak niskich kaloriach naprawdę fajnie. Ja też nie odczuwałem słabnącego działania leku. W pierwszym tygodniu podstawowa dawka była dla mnie tak samo skuteczna jak w ostatnim tygodniu.

Gość Gochawawka
tylko pogratulowac efektu, zmotywowales mnie do ruszenia tylka w walce o szczupla sylwetke

Gość gośćPAMELCIA
piter to super,bardzo dużo zrzuciłeś!!!! dzięki za info!!!! jestem bardzo ciekawa działania tego leku, w sensie hamowaqnia apetytu, bo obecnie mam wrażenie że w moim organiźmie nie ma opcji "przejedzona" cały czas mogłabym jeść, nawet jak mam brzuch pełny to dalej chce mi się jeść ;/. mam do zrzucenia 21 kg zobaczymy jak na mnie zadziala i ile uda mi sie zrzucić.

Gość MAMMAMAMAMIA
JA POLECAM UGOTOWAĆ SOBIE I ZJEŚĆ KALAFIORA LUB BROKUŁA, MAŁO KALORII A BARDZO (ZAPYCHA)

Gość gość
PAMELCIA też nie wierzyłam, że coś jest w stanie zniechęcić mnie do jedzenia i znalazłam quatrexil!

Gość gość
polecam pić sporo wody lekko gazowanej, to też pomoże zmniejszyć porcje

Gość wiecznie_gruba
Też polecam patent z wodą.Nawet przed posiłkiem wypić szklankę i to wypełni już na tyle żołądek,że zjecie na bank mniej.

Gość gość
w razie gdyby kogos to interesowalo to da sie kupic quatrexil rowniez w uk, wczoraj udalo mi sie zdobyc lek, takze jest dostepny

Gość gośćmia
pamelcia stosowalam cale mnostwo srodkow aptecznych i nie aptecznych, na recepte i bez...i moim zdaniem gucio one dają...quatrexil to 1wszy lek ktory biore i FAKTYCZNIE dziala! nie mam apetytu totalnie, powiedziałabym że wręcz mam jadłowstręt! jem tyle ile potrzebuje...ostatnio tak miałam chyba w podstawowce :/

Gość gość
Adipex retard ten czeski tez byl fajny. Choc w mojej osobistej opinii quatrexil jest mocniejszy. Bynajmniej ja tak to czuje.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.