Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość PannaOlanna

QUATREXIL efekty po stosowaniu

Polecane posty

Gość PIMpam
ile się odchudzałaś?? i ile schudłaś jeśli można wiedzieć ??

Gość gość
jak wypada lek na tle meridii? lata temu jak meridia była dostępna jeszcze w polsce to schudłam na niej wiele kilogramow i lek byl bardzo skuteczny, czy ktos z was stosowal kiedys meridie a teraz quatrexil? ciekawa jestem porownania tych dwoch lekow, a nie chcialabym decydowac sie na quatrexil w ciemno

Gość niezdecydowanaMmIi
hej ja stosowałam adipex a obecnie biore quatrexil i uwazam ze quatrexil jest lepszy w hamowaniu apetytu. meridii nie bralam, ale jak sie decydowalam na kupno adasia to się zastanawialam miedzy kupnem adasia i meridii, a że wiele osób mi mowilo ze meridia jest slabsza to kupilam adipex. wiec jesli tak jest faktycznie to mysle ze quatrexil jesst o lata świetlne lepszy . ale to tylko moje zdanie

Gość gość
quatrexil jest o tyle lepszy od meridii, że meridia była oparta wyłącznie na sibutraminie. Natomiast w quatrexilu masz sibutraminę i 3 inne substancje aktywne.

Gość Katja88
to ja tez sie pochwale swoim wynikiem :) :) :) ja az takich osiagow nie mialam jak niektore panie ale mialam tylko do zrzucenia kilka kilo boczkow w okolicach brzucha, zeszlo sprawnie 5,5 kg takze niedlugo na urlopie bedzie mozna bez wstydu zalozyc bikini

Gość Em88
Słuchajcie macie jakieś info w ogóle głębsze o tym leku? Mam zaufane źródło z którego zamawiałam adipex, opinie są mega dobre ale jest ich mało w dodatku tylko na tyn forum. Trochę boje się to brać wiem, ze adipex tez był niebezpieczny ale o Nim było miliony opinii a o nim praktycznie w ogóle... skąd to w ogóle się wzięło?

Gość panek90
1. zadając ogólne pytania trudno o konkretne odpowiedzi. 2. masz jakieś tam dostępne informacje od ludzi choćby tu na kafeterii. 3. raczej z lekami jest tak, że nikt w ciemno Ci nie powie czy ten lek będzie dobry dla Cb. 4. jak masz zaufane źródło to sama musisz zdecydować czy chcesz przetestować czy nie. Nikt za Cb przecież decyzji nie podejmie. 5. ja nie znam nikogo komu quatrexil by zaszkodził jeśli takowej informacji oczekiwałaś :) 6. jeśli zdecydujesz się przetestować to napisz proszę również swoją opinię. Po to jest ten temat aby wymieniać się doświadczeniami.

Gość gość
ja od siebie dodam taka mala uwage - pamietajcie ze aby stosowac lek bezpiecznie trzeba koniecznie wstrzasnac porzadnie buteleczka przez nabraniem porcji gdyz quatrexil ma postac zawiesiny

Gość Katja88
Em88 ja nie czulam podczas stosowania zadnych uciazliwych efektow ubocznych

Gość SZCZUPŁAkinia
oj kochana, przepraszam odsprzedałam już koleżance :(

Gość gość
ja kupiłem normalnie na oglaszamy24 i wczoraj odebrałem paczkę z paczkomatu

Gość gość
ok trudno. też szukam gdzie kupić, proszę o info. u kogo na ogłaszy kupowaliśćie? albo na co warto zwrócić uwagę żeby nikt mnie nie oszukał? nigdy nie kupowałam takich rzeczy ale sporo się naczytałam i nie chce utopic pieniążków

Gość nowicjuszka200
jak się stosuje quatrexil? mam ulotkę, ale nie znam języka.;/ bardzo proszę o pomoc

Gość gość
szukałam jakiegoś produktu, który skutecznie upora się z moją tkanka tłuszczową i będzie naturalny. Znalazłam! to musi działać sami zobaczcie, oto składniki najważniejsze wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej kofeina - alkoidy w niej zawarte powodują szybszą pracę narządów wewnętrznych a co za tym idzie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, garcinia cambogia - zawiera kwas hydroksycytrynowy HCA który spowalnia przemianę węglowodanów w tłuszcze i hamuje apetyt, l-karnityna - uniemożliwia tworzenie zapasów i redukuje juz istniejącą podskórną tkankę tłuszczową, african mango - stymuluje wydzielanie leptyny co jest sygnałem dla organizmu że może dysponować zapasami energii zgromadzonymi w tkance tłuszczowej. I jest jeszcze kilka ekstraktów roślinnych bogatych w błonnik. Z takim składem jeszcze się nie spotkałam czekam już na dostawę, a dostępny jest tu https://fittspray.com

Gość gość
Hej. Jutro będę miała syrop. Ciekawi mnie dokładny skład. Nigdzie nie można znaleźć. Może ktoś zna i się podzielić?

Gość PannaOlanna
do nowicjuszka: 1 mała łyżeczka ok 5 ml rano najlepiej podczas sniadania :) Jak Ci panek idzie zrzucanie kg? mam nadzieje ze jeszcze tu jestes? :)

Gość SZCZUPŁAkinia
Słoneczko na ulotce dołączonej do syropu jest skład :)

Gość gość
A powiedzcie mi Kochani, jak to jest z tymi godzinami przyjmowania syropu? Jak o 7 wezmę 5ml, to działa cały dzień? Czy lepiej poczekać tak do 12? Jak brałam adiego to właśnie tak 12- 13 i to wieczorem juz ssanie się włączyło.

Gość panek90
odnosnie skladu to jest on podany rowniez na etykiecie syropu quatrexil

Gość mlodamama5
ja biorę do śniadania i daję radę cały dzień na jednej porcji

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.