Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obserwatorkkaa

Dlaczego takwielu mężczyzn po 30tce jest zaniedbanych?

Polecane posty

Gość obserwatorkkaa

Wielki piwny brzuch,białe skarpetki do sandałów,reklamówka w ręce i w piątek po pracy, jak tylko weekend się zaczyna leci taki do sklepiku osiedlowego po piwska. Często śmierdzi papierosem i potem,brudne paznokcie .Fuujj. Niestety ,ale tak to wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u siebie to potwierdzam tylko brzuch piwny ale nawet nie od piwa bo tegoż trunku spożywam umiarkowanie. Z resztą...i tak masz majtki do zmiany jak taki z opisu powyżej zagada do Ciebie, po 30stce to nie licz na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu piszesz brzuch piwny? Faceci po prostu mają skłonność do tycia w tym miejscu, tak jak kobiety w tyłku i biodrach, tak to już jest właśnie po 30. Kobiety przez lata, lata i lata niewiele wymagały od swoich mężczyzn, to teraz mamy konsekwencje. Też mi się zbiera na mdłości, jak widzę takich facetów, ale co zrobić? Masz pomysł? Musiałaby się zmienić mentalność, a skoro dziadek, ojciec pił w piątek po pracy, kąpał się raz w tygodniu, to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
we własnym mniemaniu oni są zadbani, że ha! polscy mężczyźni mają bardzo wysoki poziom samozadowolenia, kobiety im nie dorastają do pięt w higienie, wykształceniu, obyciu... vide to forum, a jak nie wierzycie, to patrzcie jakie cuda w realu się dzieją, jacy woniejący czystością panowie w autobusach i sklepach, tylko przykład brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no do zmiany majtki, bo posikam ze śmiechu ,że taki podgatunek i moczymorda bez wykształcenia startuje do księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie wy takich mezczyzn widzicie?! Serio. Z drugiej strony jakbyscie zajmowaly sie domem to moze mieli by wiecej czasu by pojsc na silownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo uwazaja ze krem do twarzy to 'pedalstwo'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak sobie tłumacz nieudaczniku.Do garów masz swoja matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mieszka na wsi lub porusza się autobusami to faktycznie może mieć takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka mysli, ze wszyscy sa tacy bo tacy byli jej ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niejstety jestem zaniedbany, bo nie mam na siebie czasu, zajmuję się domem i dziećmi, a Żona tylko w lusterku siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego w piątek po pracy idą po piwo? A co z tymi którzy w poniedziałek przed pracą muszą wypić bo kac meczy i ręce się trzęsą? A jak ktoś codziennie wypija 8 piw to jest już alkoholikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmykają na piwo
po co faceci mają o siebie dbać? aby kobiety ich podrywały? to by dopiero była tragedia narodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje że autorka mieszka w dziwnym miejscu. Ja jak rano wchodzę do swojego biurowca to przed windami mam ciacho obok ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Bo polaczki to zaniedbane śmierdziuchy, przesiąknięte wódczanym katolicyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzygam

🤢🤢🤢🤮 Co drugi kąpie się raz na tydzień, rzadko używa dezodorantu. Produkty kosmetyczne polscy „twardziele” uważają za dobre dla mamisynkow, a nie dla prawdziwego faceta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma w tym kraju kobiet na tyle interesujących żeby się starać o ich uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×