Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

FACECI W RURKACH, DO KOBIET. Dziewczyna kupiła mi spodnie rurki...

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna kupiła mi spodnie rurki i dziwi się, że nie chcę ich nosić. Dla mnie są po prostu pe'dalskie takie spodnie i uważam, ze zniewieściali faceci takie noszą. Co o tym myślicie dziewczyny? Lubicie facetów w rurkach, tak jak moja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rurki generalnie są pedalskie bo kojarzą mi się z wychudzonymi, anorektycznymi "facetami" z torebkami przez ramię. Chociaż jeszcze gorsze jest, a takich też widziałam, jak facet ma muskularne, grube nogi i nosi rurki. O mój Boże :D Klaun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię się elegancko ubrać, ale w rurkach siebie kompletnie nie widzę, więc autorowi się nie dziwię wcale. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.47 muskularne nogi to cecha męska, pajęcze odnóża juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:51 Oczywiście, że tak, ale w rurkach wygląda się jak Napoleon. Takie owinięte, pękające w szwach kabanosy. Komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i nie podobaja mi sie ani muskularne nogi ani odnoza czy nie mozna wyposrodkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kabanosy to mają w rurach patyczki pokraczne. Ci z mięśniami wyglądają jak spuchniete od gotowania parówki. Prawie eksploduja. Panowie pewnie myślą że skoro mają mięśni to wyglądają zajebiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:06 No dokladnie, o tym mowie. Pekajace w szwach kielbasy :D Dlatego rurki jak juz, powinni nosic anorektycy o nogach jak pajak, a nie koksy :D Chociaz w jednym i drugim przypadku wyglada to tragicznie i niemesko, to w drugim to juz tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są rurki a rurki. Może noszą za małe i stąd te balerony. Tak samo jak obcisłe koszule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to też wyglada pedalsko to raz. Dwa - takie spodnie sa mocno niewygodne, a zwłaszcza facetom gniotą jaja. Żle wpływają na krążenie. Nie rozumiem noszenia tego przez facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzcie nago wszyscy jak wam zle i swiety spokoj bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie, laska jeszcze może wyglądać w takich spodniach seksownie (chociaż też wiele wygląda w nich beznadziejnie), ale po co to facetowi? :O faceci wyglądają w nich jak krypto-gejki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu facetów "hetero" noszących rurki, których znam, jest tak naprawdę jakimiś homo-niepewnymi, w dodatku często interesują się modą - roftl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo będzie oceniać się męskość przez pryzmat takich rzeczy jak spodnie które nosi, albo fryzura, a nie to jakim jest czlowiekiem to życzę sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Tak długi dopóki kobiety w krótkich włosach w męskim stylu będą oceniane jako niekobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko prawdziwi mezczyzni nosza obcisle.rurki i leginsy !!! Nie.sluchaj tych niemeskich cymbalow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:32 Oho... Genderysta, albo feministka sie odezwala. Plec jako konstrukt spoleczny co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś pisze o charakterze malkontencie wyżej? Po prostu oceniamy element ubioru, który może wyglądać "zniewieściale" na facecie lub "niekobieco" na kobiecie i tyle. Każdy ma prawo do własnego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:42 Jak długo będzie oceniać się męskość przez pryzmat takich rzeczy jak spodnie które nosi, albo fryzura, a nie to jakim jest czlowiekiem to życzę sukcesu. x Bo prawdziwy facet nie wydziwia i nie musi zwracać na siebie uwagi nosząc żółte kalesony, czerwony buty albo kapelusz w kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole facetow noszacych normalne spodnie, nie jajkognioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwy ma prawo nosić co tylko zechce. Nawet za baletnice się przebrać. Tak samo jak inni mają prawo jego strój ocenić wedle własnego widzimisię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:51 Oczywiście, że ma. Jesteśmy wolnymi ludźmi, ale pytanie brzmi po co i w jakim celu? Żeby udowodnić coś innym, sobie, żeby zwrócić uwagę? Taka demonstracja na siłę, na pokaz, kojarzy mi się z niedojrzałością psychiczną typową u dzieci. Na przekór mamie, zrobię sobie kolczyk w nosie. Na przekór nauczycielom, ufarbuję włosy. I tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×