Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DMJA

Czy to moja czy jego wina?

Polecane posty

Gość DMJA

Witam,mam problem.Pokłóciłam sie z facetem.Mamy po 22 lata.On wyjechał do Niemiec do pracy miesiąc temu.Zawsze podobały mu się blondynki a szczególnie taka jedna która w liceum dała mu kosza.Do tej pory czasem wspomina o niej,ostatnio wpomniał na messangerze że ma fantację żeby kochać się z nią,ja miałabym to nagrywać,a potem bysmy ją szantażowali nagraniem(jego zemsta za to że go nie chciała..)ale przejdę do setna.Wysłał mi wczoraj zdjęcie kupionego w Niemczech rozjasniacza i blond farby.Ja jestem szatynką,juz kiedys przefarbowałam sie na blond i bardzo zniszczyłam włosy.Dłuoogo czekałam by odrosły moje(mam cienkie włosy wolno rosnące).No i napisałam mu że nie chce tej farby i zeby je oddał.on napisał że trudno,ze jestem NIEWDZIECZNA SUKA,ZE DA INNEJ I ZE CYTUJE CHUJ MI W D**E.I ze wydał po 10 euro za każdą.Po czym zablokował mnie na mesannger i nie odbiera telefonów od dwoch dni.Boje sie ze to moja wina,3 dni temu wysłałam mu moje ładne zdjecie za czasów bycia blondynką które w ogole nie skomentował...co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno rzuć go. Ten facet nie jest ciebie wart i tak myśli o byłej i tak cię rzuci dla innej podejmij pierwsza krok i nie szukaj z nim kontaktu. Znajdź innego co ci nie będzie kazał na przymus być blondynką i nie będzie ci trul o byłej. W ogóle nie masz swojego rozumu nie widzisz co on robi? Co byś doradzila przyjaciółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier...e Ty serio jesteś tak głupia ze po takiej akcji jeszcze do niego wydzwaniasz?! Za grosz honoru nie masz i szacunku do siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani z nim dziecka nie masz ani stara nie jesteś po co ci to ? Po co taka patologia? Inny cie pokocha taką jaką jesteś a nie będzie robił z ciebie szmaty bo ten robi przejrzyj na oczy poplacz zablokuj huja i żyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże jaka patologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym go zablokowała już po akcji z tym kochaniem się z tamtą i nagrywaniem ich. Kobieto jeśli to nie prowokacja to obudź się! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to nie prowokacja, to daj spokoj dziewczyno! Przecież ewidentnie widać, że on mysli i fantazjuje tylko o tamtej, do tego widać, że Ciebie w ogole nie akceptuje, tylko chce zrobić z Ciebie jakaś kopię jej...jemu w tym wszystkim w ogóle nie chodzi o Ciebie, czy Ty tego nie widzisz? Definitywnie uciełabym ta znajomość. Z czasem poznasz kogoś, kto będzie kochał CIEBIE i myslał tylko o Tobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Ale może powinnam docenić,że w ogóle pomyślał i coś mi kupił?rzadko sie zdarza że on mi coś kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet na zachętę trudno dać więcej niż 0/10. Dlaczego bierzesz się za prowokacje, chociaż nie masz o tym bladego pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty tak serio z tym docenianiem? A jak cię zdradzi to też masz docenić że niby co? Bo zdradzi napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Mało stanowczy,dlatego myślisz że to prowokacja? Naprawdę mój facet taki jest,przsięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty musisz byc ekstremalnie głupia i bez godności ze nadal z nim siedzisz! Sama się nie szanukesz to nie oczekuje od faceta ze Cie uszanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję, że nie przeczytałam, ale odpowiedź znam - wina są moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia żeby wymyślać takie rzeczy -1000/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Nie wymyśliłam nic z tego.Przysięgam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Czy ta sytuacja jest aż tak zła,że ludziom wydaje sie ze to prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co z nim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Jestem z nim,bo mimo wszystko go kocham,lubię jego poczucie humoru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patusy abyście się tylko nie rozmnozyli bo szkoda byłoby dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Pier dol farby po tym ,,ostatnio wpomniał na messangerze że ma fantację żeby kochać się z nią,ja miałabym to nagrywać" nie wiem czemu Ty go nie zablokowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Biorę tabletki antykoncepcyjne,prosiłam aby dołożył się do nich,to powiedział że skoro ja nie płaciłam za gumki to on nie będzie płacił za tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty go kochasz chociaż ja nie wiem dlaczego ale on ciebie nie. Jesteś worem którego i tak za chwile zostawi. Mało to blondynek po świecie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz desperatko ze on Cie Nie kocha i nie szanuje, ze jesteś dla niego tylko workiem na spermę? Gdyby ta jego cudowna blondynka w której się podkochuje kiwnelaby palcem to polecialby do niej a Ciebie kopnalby w d...e. Nie masz godności za grosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Ja wiem ze on mnie nie szanuje ,ale jestesmy razem juz cztery lata,przyzwyczaiłam sie do niego ;( każdy ma jakiej wyobrażenia idealnego partnera i rozumiem ze podobaja mu sie blondynki ale nie chce juz niszczyc włosów..dbam o siebie codzienie cwicze i dbam o diete on tego nie docenia,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Rozumiem że jemu podobaja sie blond włosy ma do tego prawo..ale nie chce niszczyc moich włosów. dbam o siebie cwicze codziennie a on tego nie docenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz ze jemu podoba się najbardziej ta JEDNA blondynka, w której pewnie nadal jest zakochany? Ze chce Cie przerobić na nią? Jak jesteś taka głupia to siedz z kimś kto Cie nie kocha, dla kogo jestes tylko zapchajdziura, będziesz zdradzana aż w końcu on odejdzie, może najpierw zrobi Ci dziecko a ty zostaniesz samotna matka i nie bedzesz mogła spojrzec w lustro jaka głupia bylas i jak sie obdarlas z godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Mało stanowczy,dlatego myślisz że to prowokacja? Naprawdę mój facet taki jest,przsięgam” x Jeśli masz 22 lata to prowokacja. Jeśli 12 to pedofilia jest karalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DMJA
Mało stanowczy,urodzona jestem 29 sierpnia 1996 roku.Jeśli umiesz liczyć,to chyba wiesz ile mam lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×