Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olena_malena

Facet boi się seksu

Polecane posty

Gość olena_malena
@Blonde Margaret dziś , zazdroszczę Ci możliwości szczerej rozmowy. Ja takiej nie mam, bo poruszając temat, wyjdę na wariatkę. Plus jest taki, że dzisiaj z rana się odezwał, powiedział, że zdał na 5 i czekał, bo nie wiedział, czy w ogóle zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ines8828
Może to borderline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze co?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena_malena
Nie wiem, możliwe, że borderline, skoro ostatnio tak dziwnie się zachowuje. Teraz znowu dziwna akcja. Dzwonił na stacjonarny do pracy, zamiast na mój prywatny. Nie wiem, o co biega;/ Sprawdza, czy jestem w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina_z_wawy
Jak dla mnie on jest kryptogejem. Chciałby normalnego związku z kobietą, ale nic nie umie do niej poczuć i podświadomie odpycha od siebie autorkę wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ksiądz mu powiedział że seks to zło i nie nazywa seksu seksem bo nie chce diabła wywołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteście parą, ale uprawiacie s..ks ;-)? To na czym ta relacja polega, przypadkowa znajomość z przytulaniem? Facet ewidentnie ma jakieś zahamowania. Robi uniki w tym co dla niego niekomfortowe. Nawiasem, nie każdy na codzień nazywa seks - seksem. Ludzie mają swój kod słowny i zdrobbienia. Słowo seks choć poprawne, brzmi technicznie i mało romantycznie, a /uprawianie seksu/ brzmią jak wyścig kolarski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×