Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arianna86

Fantazje: Brutalny g***** tez tak macie?

Polecane posty

Gość Arianna86

Witam, mam 32 lata, jestem w stalym zwiazku od 6 lat. Chcialam zapytac, czy tez miewacie podobne fantazje do moich, a minaowicie czy fantazjujecie o brutalnym g****ie dokonanym na Was przez nieznajomego/ych. Od jakiegos roku bardzo czesto dopada mnie ta fantazja,ze ide w przejsciu podziemnym i dopada mnie dwoch wielkich facetow. Gwalca mnie bardzo brutalnie, az krew jest na bieliznie, a mnie to niesamowicie podnieca. Robie sie wrecz mokra gdy tylko zaczne sobie wyobrazac ta scene. Czy to normalne ze cos takiego mnie podnieca??? Czy sa osoby ktore tez tak Maja?? Dodam ze z moim partnerem mamy bardzo bogate i aktywne zycie seksualne, wiec brak orgazmow raczej nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie masz jeszcze fantazje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arianna86 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chora fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna86
co jest w niej chorego ?? Wiele kobiet fantazjuje o tym zeby zostac zdominowane przez mezczyzn, by moc byc uleglym, a ja fantazjuje o wyostrzonej formie takiego zachowania. Nie chcialabym byc w rzeczywistosci zgwalcona, ale fantazjujac o tym bardzo mnie to podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa pozorowany gwałt bo zgwałcona naprawde byś nie chiala byc, wierz mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arianna86
przeciez napisalam ze to fantazja i ze nie mysle o tym zeby byc w rzeczywistosci zgwalcona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.05.2018 o 18:19, Gość Arianna86 napisał:

przeciez napisalam ze to fantazja i ze nie mysle o tym zeby byc w rzeczywistosci zgwalcona

Zainteresowana? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×