Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polecicie jakiś czysty ale nie za drogi hotel w Gdańsku?

Polecane posty

Gość gość

Będę w Gdańsku na sam koniec czerwca, na 3 noce, z męzem i dzieckiem. chcialam zaytać na forum poza Polską, bo mieszkamy za granicą, ale na tym forum to taki debil jeden ciagle coś wypisuj***ajki z kosmosu i ludzi obraża, że szkoda czasu by wchodzić tam. Ok, to do rzeczy - czysty hotel, w miarę blisko cetrum, nie musi to byc wcale 5* ale żeby też syfu nie było, żeby nie było to stare brzydkie miejsce. interesuje mnie żeby dojazd do centrum komunikacją miejską lub taxi nie był dłuższy niż 15 minut. a cena za pokój rodzinny nie powyżej 300-350 zlotych w miarę możliwości. z góry dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena za pokój rodzinny nie powyżej 300-350 zlotych w miarę możliwości - za jendą noc, oczywiście, bo za trzy noce na 3 osoby, to bym sie nie odważyła spać tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka, nikt nie poleci nic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmowałam w zeszłym roku mieszkanie ale w Gdyni, przy samym Skwerze Kościuszki. Za całe płaciłam 250 zł za dobę. I dla mnie to większy komfort niż hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam zawsze ide do Ibisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie chcecie mieszkania przez booking są też w samym centrum ale pewnie drogo trzeba sprawdzić ceny . Ale np na dzielnicy Chełm, Ujescisko albo na ul Toruńskiej nowe apartamenty, dzielnice dobrze skomunikowane spokojne np z Chełmu czy z Ujescisko tramwaj autobus a nawet piechota można przejść. Toruńska to już Gdańsk centrum praktycznie Hoteli jest dużo większosc jest usytuowana na około centrum. No a jak hotel to np Sodova albo nieopodal Novotel, Qubus hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze może zobacz pensjonaty blisko centrum Gdańska np La petite ul na zboczu tam jest więcej takich pensjonatów może wpisz ulice to znajdziesz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz w internet np na strone booking.co, 10 n.ajlepszych niedrogich hoteli w gdansku. Zreszat przy kazdym hotelyu czy kwaterze znajdziesz opinie i opis. Najdrozej jest na starówce, w Sopocie i nad samym morzem ( co nie znaczy,ze najlepiej i może byc hałasliwie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie naprawdę dobrego i nie drogiego hotelu o wysokim standardzie to polecam hotel Neptun, gdzie bez problemu można dojechać taxi, dla zainteresowanych namiar http://neptuntaxi.pl/pl/ korzystałem i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×