Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MotherLorde

Jaki smartfon dla nastolatka?

Polecane posty

Gość Przecinak
Tak jak pine88 pisał, żeby coś dobrego kupić, nie trzeba kupować jakieś super drogiego telefonu. Wydaje mi się, że taki młody człowiek, na początek powinien mieć jednak jakiś tańszy telefon. Jeśli by zniszczył, czy gdzieś zgubił, to nie będzie aż tak żal. Na Matrix Media widziałem Samsung Galaxy A3 2016 za niecałe 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreek
I według mnie to jest telefon, który byłby dobrym wyborem dla dziecka. Nie za drogi, spełnia wszystkie podstawowe funkcji, ma dostęp do internetu i z tego co widzę, to ma metalową obudowę. Wydaje mi się, że więcej dziecku nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morisonnn
zdecydowanie jednak wolałbym zainwestować w smartfona od jakiegoś znanego producenta, jak właśnie w tego Samsung Galaxy A3, niż kupić jakiś mniej znany telefon a potem mieć z nim problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rooot
Teraz na rynku jest za trzęsienie różnych smartfonów, ale też zwróćmy uwagę na to, że większośc nastolatków najczęsciej chce mieć te telefony uznanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
To prawda. Sama zastanawiam się nad wymianą na nowy model ale kompletnie nie wiem czym się sugerować przy wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walntynka
Nastolatkowie potrzebują telefonów, na których mogą sobie pograć. To jest dla nich często najważniejsze... Może jakiś LG ? W Playu dostępny jest np LG Q6 - moim zdaniem dobra opcja. I pogra i posłucha muzyki i porobi niezłe zdjęcia. https://www.play.pl/telefony/lg/lg-q6/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynka333
Ale czy jest sens brania telefonu na abonament? Przecież jak się porówna oferty z Komórkomacie zarówno z telefonami czy bez to na kartę i tak opłaca się lepiej. A model telefonu samemu można kupić i dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam sama mam telefon na kartę. Ładuje kiedy potrzebuje i nie wiąże mnie żadna umowa. Szczególnie nastolatkowi bym telefonu na abonament nie wzięła jak w marketach można sam telefon już za 300 zł kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiłam kartę w mobile vikings. Telefon dostał mój stary. Nie chciałam brać kolejnej umowy, a w tej ofercie na karte ma duzo internetu i nielimitowane rozmowy. Więc oboje jesteśmy zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie warte niczego są Samsungi i iPhone. Za to pozytywne wrażenie robi Huawei. Po wybraniu marki kup coś co nie zamula bo ma dużo ramu i szybki procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
A Xioami? Prawie każda porównywarka pokazuje go na równi właśnie z Samsungiem i i Phone. Jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzoń22
Ja mam Xioami ale tego pierwszego i jestem zadowolony. Specyfikacją jak sobie w porównywarce porównasz jest na poziomie Samsungów a nawet i tych najnowszych. Jak by stawiać cenę do jakości to tu się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
A jakie zdjęcia robi? Bo w specyfikacji to te telefony mają nawet ponad 20 mpix czy to w jakiś sposób przekłada się na jakość zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucynka333
Ja te model właśnie w Komórkomacie porównałam z Xioami i szczerze Xioami wygrywa. Cena podoba a specyfikacja o niebo lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech te telefony, niestety w dzisiejszych czasach nie da sie bez nich funkcjonować ;/ warto rozważyć inny pomysł na prezent - np zajęcia z musicalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALEK

LG q6 to całkiem dobry wybór dla nastolatka, powinien spełniać wszelkie jego wymagania. Cenowo w salonie play bez abonamentu chodzi za jakieś 650 zł, ale w abonamencie w sumie się u nich opłaca, jakbyście chcieli przyoszczędzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×