Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barnaby

Grzech Fatmagül 12

Polecane posty

Witajcie w tym temacie, poprzedni powiedział nam "Żegnajcie".

Dzień dobry :) Kasiu :) Michałku :) Barnaby :) Cześć!!! :) Barnaby, byłam w GF 10, też chciałam założyć GF 12 ;) O co tym w Kafe znów chodzi?! > Co u piesków? "http://i.giphy.com/l3fQwpZ2Bvmx85XfW.gif > A co robią koty? "https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_dBczmclvLMW2ru4gGtDA3N2IKKU1a4X2.gif > Pięknego dnia! Dziś się weekend zaczyna! :) :)

Dzień...?! > Witaj Barnaby :) Dzięki za nowy wątek:) Ja już się dziś witałam na 11, a tu masz!Komu przeszkadzał tamten wątek ?Za długo był nam przyjazny ,bo się prawie nie zawieszał? Pozdrawiam Was wszystkich i uciekam.Brak czasu!! P.S. Barnaby.Napisałam w poprzednim wątku , że na CDA zaczęłam oglądać ten film , do którego wczoraj wstawiłaś link z muzyką. Piękna.Film zapowiada się cudownie :)Dzięki!! > Witaj KO :)

Chyba tak ,KO :) Wyjeżdżam na cały dzień .Pa :) Upał...

Witajcie Kasiu i KO :). Kasiu, zdążyłam przeczytać rano, ale nie zdążyłam odpowiedzieć w GF 11. Miłego dnia, u mnie już jest pochmurno i chłodniej.

Kasiu! Udanego, miłego dnia! U mnie też upał! ;) Coś o jakieś burzy piszą, a na niebie błękit i słońce ;)

Gość gość
Melduję się Ekipo! Szkoda GF 11... Tak jak i innych GF... Muszę jechać... P. - odezwę się później! Pa! M.

Cześć M! :) POWODZENIA!!!! Czekam! Pa! P.

Martwi mnie to, że gdy do wyszukiwarki wpisze się "kafeteria Grzech Fatmagül", to pod tym hasłem z naszymi stronami pokazują się strony o innym adresie niż kafeteria i sądząc po wpisach pod adresem, pełne bredni i świństw. Nawet tam nie wchodzę, nie chcę tam klikać, nie wiadomo, co tam jest i czym można zabałaganić sobie laptop. Nie wiem też, co ktoś wykorzystuje, czy są tam fragmenty naszych wypowiedzi. Internet jest otwarty, ale czasami wlewa się szambo.

Barnaby. Logując się na laptopie, szybko przechodzę do zakładki - "Seriale w TV" W telefonie jest lepiej, mam otwartą już stronę z tematem GF.

Gość Elfik_
Dzień dobry :) Nie dość, że nie mam czasu, bo już muszę się pakować, a tu takie zawirowania z kafe. Niestety wczoraj nie zdążyłam przeczytać Waszych postów i nawet nie wiem o czym dzisiaj piszecie :(. Pozdrawiam Wszystkich i do poniedziałku :). Jedziemy na większą wyjazdową imprezę rodzinną i nie będę miała okazji pisać. Może 2 słowa z komórki. Barnaby:) jadę w Twoim kierunku pod Międzyrzecz:). Michale :) Pamiętam, będę trzymać kciuki i wspierać Cię dziś pozytywnymi myślami :). Powodzenia!!!

Aa, Elfi, Michale, witajcie :). Elfi, będziesz 40 km ode mnie, pozdrowię Cię w kierunku Międzyrzecza :).

Hej, M! Właśnie przeczytałam, że dziś o 11:00 w sesji treningowej przed Grand Prix Formuły 1 w Hiszpanii swój pierwszy trening na torze po dłuuugiej przerwie, od wypadku w 2010 r ma - Robert Kubica!!!! :) Jak wiesz nie jestem wielką fanką sportu, a tym bardziej motoryzacji. Jednak Robertowi zawsze gorąco kibicowałam ;) Wyścigi F1 oglądałam raczej z konieczności, ale gdy on zaczął się ścigać, oglądałam już chętniej ;) Nasz rodak w F1, to było coś! Po wypadku Roberta czasem z ciekawości spojrzałam na wyścigi, ale ostatnio już wcale. Wyścigi facetów w ciasnych, niskich sportowych samochodzikach, jeżdżący prawie 2 godziny w kółko, to idiotyzm, do tego spaliny i palona guma! Ileż to smrodu i hałasu! Ale kto chłopcom zabroni się ścigać ;) Kiedyś byłam dość blisko toru wyścigowego i widziałam również drifty. Moja biała kurtka była potem ..... w czarne kropki i cząstki spalonych opon!!! :D No i prawie ogłuchłam! :D Dziś trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie oczywiście i za Roberta również ;) ;) > Baw się dobrze Michałku! :) :) Myślami jestem z Tobą!!! Pozdrawiam Cię serdecznie! P.

Aa :D :D :D Jedno, ale jakie!!! Nawet na długi weekend wystarczy! Muszę pomyśleć o kategorii na ciężarowe, Michał ma pewno dokupi kolejnych gażdżetów! :D

Hej, M! Jestem. Schowałam się i cicho siedzę. Nie będę przeszkadzała :) P.

Gość gość
Z trasy ... Kasiu i KO piszecie o słonku i upale, a na zachodzie 20 st. I pochmurnie. Weszłam na kafe bo szukam info od Michała, jak Mu poszło. Dzięki za pozdrowienia;). Dobrego dnia wszystkim życzę;). Elfik

Gość gość
Cześć Ekipo! Jestem, żyję, było ok! Może nie było frenetycznych oklasków, ale nikt nie wyszedł, a i gadania po kątach nie było. Co więcej - poproszono mnie o numer telefonu. ;-) Dziękuję bardzo za wsparcie! :-) > KO! :-) :-) :-) Z Kubicą mam tak samo jak Ty, a jego przykład jest bardzo wymowny i pasujący do sytuacji! > Elfi - miłej wizyty i wypoczynku! :-) > Denerwuje mnie to co się wyprawia na kafe z naszym wątkiem :-\ Dziękuję jeszcze raz! M.

Cześć Michałku! Bardzo, bardzo się cieszę z Twojego sukcesu!!!! :) :) O Kubicy napisałam intuicyjne. Bratnia dusza jednak wie i czuje! ;) Dziś Obaj mieliście swój bardzo ważny dzień! :) Pozdrawiam Cię serdecznie! Spokojnego popołudnia. Odpoczywaj ;) Papapa! P.

Gość gość
PapapaPaulisiu! ;-) Miłego popołudnia! M.

Gość gość
Michał :) Gratulacje, gratulacje! Cieszymy się razem z Tobą z udanego wystąpienia;). Dzięki;). Elfik

Elfi :) U mnie 26 st. słońce! Wieczorem mają być burze. Rano też miały być, a nadal jest pogodnie i upalnie ;) Od poniedziałku ma się ochłodzić do ok. 20 st. ;) Pozdrawiam! Bezpiecznej podróży! Wesołej imprezy ! ;)

Gość gość
KO;) DZIĘKUJĘ ;). A my ciągle na trasie, ale już mamy blisko. Jedziemy S 3, która jest w przebudowie. KOSZMAR. ELFIK

Elfi, czy już można zjechać z A4 na S3 w Legnicy? Od 7 maja miało to być możliwe. Pozdrawiam Cię :), mam nadzieję, że nie umęczyła Was droga. Dzisiaj w centrum handlowym z głośników słyszałam tę piosenkę, którą Elif (KO, bardzo Cię przepraszam!) słuchała w słuchawkach w samolocie i przypomniała jej wspólne śpiewanie z Nilüfer i matką w domu. Później za mną w korku stała Kia Sportage! i kiedy w następnym centrum handlowym wyjeżdżałam z piętrowego parkingu, przyp...łam w betonowy słup bokiem - za ciasno skręciłam. No rozmarzyłam się! I nie mam żadnych pretensji do sprawcy rozmarzenia. Michale, myślałam o Tobie w czasie okołopołudniowym, dobrze, że masz już to za sobą i że dobrze poszło. Wszystkim życzę miłego wieczoru :).

Witam ponownie:) Uś ;) w domku :D > Michale :) Dołączam się do gratulacji za Twój udany występ !! "https://us.123rf.com/450wm/prettyvectors/prettyvectors1602/prettyvectors160200048/52217641-well-done-vector-cartoon-flat-banner.jpg?ver=6 > Elfi:) Życzę Ci bardzo miłego i pogodnego weekendu :) !! > U mnie burza !!! I to jaka !!! > Mam nadzieję , że i Basia i Beatris i GRA też nas odnajdą ! Dziewczyny :) Hallo :) Tu jesteśmy :)Telepatio ? > Ach ta Kia Sportage, Barnaby...;) > Ale poważnie. Barnaby? Tobie nic się nie stało?!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować