Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barnaby

Grzech Fatmagül 12

Polecane posty

Kasiu, na GF10 jest link, a może jeszcze nieobecni zaczną wpisywać w wyszukiwarkę nowy temat? Chyba nikt nie ma wątpliwości, że my nie odpuszczamy :). Zazdroszczę Ci burzy, przydałaby się ekspresja ze strony sił nadprzyrodzonych dla moich emocji.

Kasiu, wyjeżdżałam z miejsca postojowego, miałam z 5 km/h na prędkościomierzu. Dzięki za troskę :), mnie nic nie jest, mam otarty prawy bok (samochodu!). Trochę asekuracyjnie za wcześnie zaczęłam skręcać, bo naprzeciwko stała kobieta z malutką dziewczynką i chciałam zachować większy dystans, nigdy nie wiadomo, czy dziecko nie wyrwie się dorosłemu.

Cieszę się, że z Tobą ok.,Barnaby :) To najważniejsze! Tym bardziej , że miałaś problemy z nogą. Autko się "wypoleruje" ;)

Ale gdybym nie myślała o niebieskich migdałach... hmmm... :), to bardziej uważałabym i patrzyła w lusterka boczne.

Kasiu, noga pozwala mi na wędrowanie po duktach leśnych, więc jest nieźle :).

Dzień dobry :). Jestem, jestem Kasiu :). Późno wróciłam do domu a rano nie zaglądałam na kafe. No i przykra niespodzianka :(. Co się stało z naszą stroną? Zlikwidowali ją? Ojejku, nie wysłuchałam wczorajszych klipów, co gorsza dopiero wczoraj obejrzałam drugą część ostatniego odcinka KPA i w związku z tym miałam zaległe streszczenie KO :(. Miałam przeczytać dzisiaj. Kasiu, nie wiem o jakim ciekawym filmie wspominasz , do którego wstawiła link Barnaby? Pogubiłam się. Na dodatek kafe mój wpis uporczywie traktuje jako spam. Co się dzieje ?

Ja ostatnio obejrzałam się za takim duuużym błękitnym fordem :), a czarna Kia często przyjeżdża do sąsiadów.Tylko jej kierowca za chol...niepodobny do księcia.Ale może to i lepiej :D :P

Barnaby, na początku nie rozumiałam o czym piszesz ale potem zrozumiałam. Też mnie to martwi, ze pod naszym hasłem pojawiają się świństwa. Przy okazji poczytałam sobie 1 i 2 stronę z GF 5, gdy było nas jeszcze dużo więcej. Ale ciekawe wypowiedzi tam padały :). Michale, jeśli ktoś po Twoim wystąpieniu poprosił Cię o numer telefonu to znaczy, że było bardzo dobrze :). Gratuluję :). Pozdrowienia dla wszystkich :). PS. Barnaby, dobrze, ze nic Ci się nie stało :).

Witaj Basiu :) !! Miło Cię widzieć :) Basiu.Wczoraj Barnaby wkleiła link z piękną ścieżką dźwiękową do filmu "Mój przyjaciel Hachiko"(jest na CDA),skomponowaną do niego przez Jana A.P. Kaczmarka :)

Basiu, witaj :), to jest link do klipu. https://youtu.be/ocvgocSbHwo Klip jest fragmentem soundtracka do filmu "Hachiko: a dog's story" z Richardem Gere. Muzykę skomponował Polak, laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek. Wczoraj wstawiłam ten klip w ramach wkładu do dobranocki.

Gość gość
Barnaby:) Nie jechaliśmy dzisiaj A4 tylko przez Lubin, Polkowice. Od Lubina do Z.Góry slalom gigant i objazdy. Elfik

Gość gość
Kasiu;) ;) Elfik

Kasiu, Barnaby dziękuję za informacje o filmie i kompozytorze :). Ja ten film "Mój przyjaciel Hachiko" widziałam, ryczałam jak bóbr. Być może wtedy zwróciłam uwagę, że to Jan A.P. Kaczmarek był kompozytorem, ale nie zapamiętałam tego faktu.

Późno wróciłam do domu, ale „obejrzałam” kolejny odcinek CP. Napisałam to w cudzysłowie, bo pod koniec zasnęłam :P. Czy nie lepiej by było, gdyby TVP zamiast kupować nowy serial powtórzyła GF w dobrym czasie antenowym o godzinie 17 z minutami, tak jak to ma miejsce z CP. Dla mnie może nie ma to już większego znaczenia, ale uważam, że widzowie którzy oglądali „Meandry uczuć” i teraz CP a nie oglądali GF z uwagi na zbyt niedogodną godzinę emisji, bardzo wiele stracili, właściwie nie wiedząc nawet o tym. Jeśli były jakieś prośby do telewizji o powtórkę GF to chyba potraktowano je nie poważnie. Decydenci w telewizji wyszli pewnie z założenia, że skoro widzowie tak lubią seriale o gwałcie, no to niech mają „Czarną perłę”! Paulinko, ten aktor którego lubisz to Berk Hakman, grający role Vurala czy tak? A oglądałaś go gdzieś wcześniej jako pozytywnego bohatera?

Gość gość
Dobry wieczór No i ja znalazłam nasze forum. Widziałam , że znowu coś się dzieje - szkoda tej naszej 11. Wpisałam seriale, ale z tematów wyrzuciło tylko nasz nr 6 i 7 - też nie wiem dlaczego , bo przecież funkcjonują do nr 10. Potem otwierałam kolejne i doszłam 10. Ciekawe , co to za Zorro500, co założył GF 12 ? Może to ten, co zlikwidował GF 11 ? Najważniejsze , że znowu jesteśmy razem. Tylko czy Beatris tu trafi ? < Michał, gratulacje za świetne wystąpienie. < Barnaby, dobrze , że jesteś cała ,... chwila nieuwagi ....coś wiem na ten temat < Elfi, udanej podróży i dobrej zabawy. < A pozostałym udanego wieczoru. Ja trochę czekam na deszcz, żeby już nie podlewać ogródka. GRA

Jak już się na niego napatrzyła zza firanki, żeby go znienawidzić, to ... musiała jeszcze bardziej na niego patrzeć, żeby go jeszcze bardziej nienawidzić. "Będę podążał za tymi oczami" i wzajemnie! Tyle piękna w "Ben sende tutuklu kaldım" ❤️! Dziękuję, Kasiu :) 👄.

GRA, witaj :). To ja założyłam GF12, a tajemniczy Zorro wrzucił link. Nie wiem, kto to jest, już jej/jemu podziękowałam.

Witaj GRA :) Miło Cię widzieć:) Powoli wszyscy się tu odnajdziemy. >>> (zauważyłam post Barnaby i skasowałam swój z info.,że to Barnaby założyła nowy wątek :) )

U mnie już po burzy :) A jak pięknie pachnie powietrze:)

Gość gość
Kasiu, przypomniałaś fajny klip z GF i piękną piosenkę Nilüfer " Dokun bana " ( Dotknij mnie ), która pochodzi z jej albumu " Yine Yeni Yeniden "( Nowa powtórka jeszcze raz) z 1992 roku. Nilüfer z zespołem Nazar reprezentowała Turcję na festiwalu Eurowizji w 1978 roku - zajęli 18 miejsce. Dołączam oryginalny klip z tą piosenką : "https://www.youtube.com/watch?v=vXk4kXjCGts < Wykonanie tej piosenki i głos Nilufer przypomniało mi naszą wspaniałą Edytę Geppert. Jej świetna piosenka "Zamiast " : "https://www.youtube.com/watch?v=HyO-OwHzipk < I jej pierwszy wielki przebój z Opola " Jaka róża, taki cierń " "https://www.youtube.com/watch?v=h0DT8yYF15E < A wracając do "Dziewczyny o perłowych włosach " znalazłam na YT wykonanie tej piosenki przez zespół "Zakopower " i w dodatku ... po węgiersku : "https://www.youtube.com/watch?v=pnyd-nItQik < Spokojnych snów . Dobranoc GRA

*Nilüfer ma wspaniały i jak by to nie zabrzmiało,potężny głos.Pierwszy raz usłyszałam jak Ona śpiewa dzięki Twoim dobranockom GRA , i od tego czasu słucham i poznaję różne utwory w Jej wykonaniu. *Pamiętam niezwykłą , magiczną atmosferę podczas całego koncertu Edyty Geppert na którym byłam , i pamiętam , że słuchając "Zamiast" miałam w oczach łzy.Dziękuję GRA:)Przypomniałaś mi ten koncert :) *Nie jestem szczególną fanką zespołu Zakopower ale brawa i za odwagę i za to wykonanie "Dziewczyny o perłowych włosach" , im się należą ! Dziękuję za dobranockę , GRA :) >> Dzięki za "Popcorn", Aa :) Miłej nocy :) >>>> Dobrego nocnego wypoczynku i pięknych snów Wam życzę, Gromadko:) DOBRANOC ☆

Basiu, taktyka programowa telewizji opiera się albo na badaniach targetu, albo na przekonaniu, że zna się preferencje i gusty widowni. W obu przypadkach konkluzja jest niewesoła - ocenia się odbiorcę jako kogoś, kto wraca do domu po południu i nie ma czasu na godzinę koncentracji ani głębszego namysłu i trzeba zaserwować mu coś tak powierzchownego, żeby nie tracił wątku odgrzewając kotlety czy wychodząc do łazienki, a nawet pomijając jakiś odcinek. W CP można darować sobie 3/4 odcinka bez strat w logice, przekazie emocjonalnym czy rozwoju akcji. *Aa, to zdaje się pyli topola, na mnie też źle działa, zwłaszcza konieczność wycierania codziennie ciemnych mebli, bo przy takich temperaturach balkon i okna cały czas są otwarte. Nawet fugi na balkonie są cytrynowe. Niedługo Miśka będzie cytrynowa. Może jutro nie trzeba będzie otwierać GF13! Pożegnam się już, dobranoc :).

Dobry wieczór :) Pochłonęło mnie na trochę ;) Deszcz mógłby już spać, u mnie powietrze jest tak suche, że nawet kołdra mnie kopnęła i jeszcze drzwi balkonowe powtórzyły! :D :D > Elfi :) Cieszę się, że dojechaliście do celu, choć z trudnościami. Takie uroki podróży i remontów, które kiedyś trzeba wykonać. Gorzej tylko, jeśli są na drodze którą musimy jechać ;) Udanego spotkania i zabawy! :) :) > Barnaby :) Nie musisz za nic przepraszać :) :) "... I, I follow, I follow you ...." :D :D Pamiętam nawet "taniec deszczu" jaki odtańczyła z Nilufer i matką przy schodach ;) Małe otarcie boku! samochodu! tylko na tym się na szczęście skończyło! Uff! To dobrze! Na nieszczęście niewiele potrzeba. O niebieskich migdałach myślałaś? Hmmm. ... Chyba o czarnych oczach, w kształcie migdałów! ;) ;) > Kasiu :) I Ty dotarłaś szczęśliwie do domu! :) :) A propos Czarnej Kii ... U mnie w garażu podziemnym, na wprost wyjścia stała taka Kia Sportage, tylko nowszy model, ale jednak Kia! Od kwietnia jej nie ma, bo małżeństwo z dziećmi się wyprowadziło! ;) Teraz stoi czarne BMW, ale to już nie to samo! :D :P > Cześć Basiu :) Postaram się dodać specjalnie dla Ciebie streszczenie ostatniego odcinka KPA :) Chyba nikt się nie pogniewa? ;) Może ktoś się jeszcze chętny znajdzie na przypomnienie finału? :P Berka pierwszy raz widziałam w serialu - "Hayatımın Aşkı" (Miłość mojego życia z 2016 ) Serial nie odniósł większego sukcesu w Turcji, ale głos Berka bardzo mi się spodobał ;) I te dziwne, szalone oczy, też jakoś zapadły w pamięć :P Tam właśnie zagrał tego pozytywnego, odtrąconego przez dziewczynę, w której się zakochał, tzn. w głównej bohaterce. Ona traktowała go jak przyjaciela. To tak ogólnie, bo coś tam między nimi iskrzyło ;) Wcześniej jeszcze, to było w retrospekcjach, porzuciła go inna jego ukochana, która chciała potem do niego wrócić. Ona chciała, ale on już nie ;) Serial oglądałam oczywiście tłumaczony w internecie.

Gość gość
Spaaaać... Dobranoc Ekipo! Dobranoc P!!!!! Mam nadzieję, że odnajdziemy się rano! :-\ M.

Gość gość
Aa, ten " Popcorn " to chyba raczej na poranną pobudkę, a nie na sen. Dzięki, że to przypomniałaś - to też był kiedyś wielki przebój. GRA

Cześć M! Dlaczego mamy się nie odnaleźć rano?! Zawsze można założyć nowy temat GF! ;) > Miałeś męczący dzień. Emocje pewnie już opadły! ;) Nie mogłam dziś dużo pisać, przepraszam!!! Dobranoc Misiu M!

Kasiu :) GRA :) Piękne, piękne piosenki na Dobranoc! ❤️ Zakopower w tej piosence nie słyszałam ;) > GRA :) Edyta Geppert! Wspaniały głos!!! Przypomniało mi się dzieciństwo, kiedy z mamą oglądałam "Koncert Życzeń" Chyba tak nazywał się ten program? Tam były same przeboje! ;) Dziękuję! 🌼 😘 > Aa :) "Popcorn" Dzięki! Rano też można posłuchać, tak jak sugeruje GRA :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować