Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
barnaby

Grzech Fatmagül 12

Polecane posty

/c.d./ W tym czasie, gdzieś pod miastem, Fatih spotkał się z Necatem. Tutaj będzie ich dom. No cóż, skromne w nim warunki są. Nilufer ma wątpliwości, czy nie przesadził w tej skromności! Biednie to wygląda, a jej marzy się wygoda! Opieka dla dziecka, a tu ciężka praca czeka! Wszystko sami muszą zrobić! Nawet pieniądze zarobić! Fatihi jest szczęśliwy, że wrócił do rodziny! Dla nich ryzykował! Może nawet ciężko pracować! Gdy oni ustalają, jak żyć mają, tuż obok, czeka zbir z bronią! Nasłany przez starego dziada - mafioso! /c.d.n./

/c.d./ I teraz tego sprytnego, nieogarniętego, mafioso, już radiowozem wiozą! Omer szybko go dogonił, tamten nawet się nie bronił! Zgadzał się na wszystko! Jak w banku przed kredytem, czy pożyczką! Jego ludzie, to posłuszne dzieciaki. Chyba z ulgą pójdą za kratki?! Napracowali się ostatnio, bo myślenie nie przychodzi im łatwo! Oj nie! Z tym u nich było źle! Teraz łatwo pójdzie! Omer przesłucha ich osobiście, a jeśli trzeba to mocniej przyciśnie! Do ściany, albo podłogi, to zależy od jego dobrej woli! Długo na to pracował, to jest dla niego najlepsza nagroda! /c.d.n./

/c.d./ Niestety! Przykro mi bardzo, ale tego nam nie pokażą!!! A dlaczego?! Ponieważ Omer rezygnuje z tego!!!! Rezygnuje ze wszystkiego!!! Z przesłuchania, każdego drania! Z pracy, która dawała mu wiele satysfakcji! Z przyszłości w policji! Dla durnej, sfochowanej hippiski! Która odeszła od niego, bo nie pasował do jej życia idealnego! Po telefonie od jubilera, Omer ma nowy trop teraz. Pojedzie tej głupiej szukać, nie chce już dłużej czekać! Resztą niech inni się zajmą, na pewno sobie poradzą. (-Miłość jest ślepa, tak mówią! Nawet jeśli kocha się osobę głupią! Rozum z sercem się nie dogada! Tak, jest tylko w telewizyjnych reklamach! ;) ) I ruszył Omer w drogę nocą, zostawił rodzinę z bratową. Melike wszystkim się zajmie, mamą, dziećmi i rannym bratem! /c.d.n./

/c.d./ Po długiej podróży Omer, przejeżdża tym samym mostem. Tym samym, którym Elif dotarła tu kiedyś nad ranem! A co robi wyżej wskazana? Jeździ rowerem od rana! To jej ostatnie chwile, jutro będzie już w Rzymie! Wyjeżdża razem za Egem, on został jej przyjacielem. To właściciel pensjonatu, on też postanowił od początku zacząć. Właśnie razem z nią, planuje przyszłość swą? /c.d.n./

/c.d./ Gdzieś pod miastem, oni tu nowe życie zaczną. Fatih z Nilufer czekają na dziecko, mają już pokój i nowe łóżeczko. A tuż obok, nadal czeka zbir z bronią!!! Nadal czeka na rozkaz, by egzekucji dokonać! Nie wie oferma, że szef trafi do więzienia. Jeszcze przesłuchanie, i zakończą zabawę w zabijanie! /c.d.n./

/c.d./ Wracam nad morze. Tu przy ładnej pogodzie, można odpocząć nad wodą, i zwiedzić okolicę nową. Omer ma inne plany, szuka pewnej sfochowanej panny! Szukał, szukał, aż trafił bez pudła! W pierwszym oknie zobaczył, jak Elif płacze. Płacz go nie zdziwił, ale ten ktoś, kto obok był! Z innym mężczyzną, Elif blisko! Chciał zrezygnować, ale nie mógł się wycofać. Za pukał do drzwi, bezpośredni był! Czasu nie tracił na tą bez wyobraźni! Wyciągnął ją z domu krzykliwą! Tylko na pięć minut. Chciał się wytłumaczyć, od tego zaczął. Ale ona, dumna i urażona, nie chciała słuchać! Zrobiła cyrk na kółkach! Plotła coś bez sensu, że szkoda czasu!!!! /c.d.n./

/c.d./ (-Jest za późno, zgadzam się! Na leczenie tej głupiej!!!! "Omer przyjechał i nic nie powiedział!" O co jej znów chodzi teraz??!!! I jeszcze płacze, bo Omer na jej widok z radości nie skacze?! A może zapomniał po ziemi się czołgać?! A może miał ją po stopach całować?! A może czerwonego dywanu chciała?! A może na kolanach przeprosin oczekiwała?! A może powinien przyznać się do winy?! A może Omer był zbyt miły?! A może on nie wie czego chce?! I bez sensu znęca się!!! :O :O Ja nie wiem o co chodzi! A z resztą, co mnie to obchodzi! ) /c.d.n./

/c.d./ Omer nie będzie się przed nią poniżał, wraca, czeka na niego praca i policja! Ale nie tak szybko nie wyjedzie, porozmawia jeszcze z Egem. Rozmowa była krótka, Omer z nim kontaktu nie szukał. Sam mu się pod pięść podstawił, i po chwili już krwawił! Elif skrzywiona, nadąsana i urażona, przybiegła z pretensją, że oni rodziną są! -Ege i Asli się pobrali, miesiąc temu cały!!! A kto mógł przypuszczać, że Asli tu za mąż wyszła! /c.d.n./

/c.d./ Na chwilę wróciłam do więzienia, tutaj rozmowa dotyczy Huseyina. Będzie sparaliżowany, będzie prawie martwy! Rodzina zdecyduje, czy go zabiorą do domu. Czy tutaj doczeka się końca swojego wyroku. /c.d.n./

/c.d./ Wracam mad morze, o opalaniu pomarzyć tylko mogę!!! (-Scenarzystki nie trzeźwieją! Kolejny cyrk pokazują, szaleją! ) Omer zabrał rower, dziecku za to kupi lody! A głupa w sukience dziewczynki, z warkoczykiem hippiski, jedzie po zakupy! (-Czy to ja?! Czy ktoś inny jest tu głupi?! :O :O ) Omer oczywiście ją dogonił! Ależ niespodziankę jej zrobił!!! Rozmowa jak z dzieckiem; -"Ja też tęskniłam. Czekałam na Ciebie" Omer mówi, że nie jest policjantem! A ta, że dla niej to nic nie warte! On mówi, że miała rację! A ta, że złamał jej serce na zawsze. I ma już dosyć! Zabiera zabawki i kocyk! Wychodzi z piaskownicy, na nią nie może już liczyć! (-Offf!!! Co za ciężki przypadek!!!! :O A te jej kwaśne miny patrzeć każą! : O :O :O Co jeszcze będzie?! RATUJCIE MNIE!!!!!! :O Nie chcę na to patrzeć!!! Przeklinam i reaguję płaczem! :O Scenarzystkom palce połamać, A nie, przepraszam! Przemoc jest źle odbierana! Ale znęcanie się psychiczne, też nie jest dobre, tak myślę!!!! :O ) .... /c.d.n./

/c.d./ Co dalej w tej historii fascynującej?! Omer goni Elif po bazarze, jak krowę po łące! A ona ucieka! Łatwo przekonać się nie da! Ojej! Jak ku...wa wrażliwa! Omera tylko unikami zbywa!!! Ale chyba będzie przełom?! Omer dogonił znów ją!!! WOW! Ona już nie ucieka!!! Ale Omera pouczenie czeka! Przecież to ona, ta wiecznie nadąsana i obrażona, najlepiej wie, kiedy Omer szczęśliwy jest!!!! Nie mogła tego pominąć, że Omer będzie tęsknił za rodziną!!! Nie może żyć tutaj z nią, bo jego bliscy tam daleko są!!!! Nie poradzi sobie z rozstaniem, z czasem będzie tęsknił jeszcze bardziej! Przecież Omer o tym nie wie!!! Dlatego durnej Elif potrzebuje obok siebie!!! :O :O Kiedy do durnego łba logiczne argumenty nie docierają, niestety, Omer klęknął przed nią na kolano!!!! Wyznał miłość, obiecał przyszłość, szczęście i smutek, takie jest życie! /c.d.n./

/c.d./ (-A teraz tekst roku! Umrę ze śmiechu!!! :O ) Omer: -"Bezwarunkowa miłość oznacza, że kocha się bez względu na wszystko. Ty mnie tego nauczyłaś" (-Ze śmiechu leżę nieżywa! Później poleżę z innego powodu! Zrobię sobie tylko kostki lodu!!!! :O Na serio! Omer powiedział te słowa!!! A przed chwilą ona mówiła, że między nimi miłość skończona! Jej miłość bezwarunkowa: -On jej rozkazy wykona!!! Omer nie zrozumiał nauki, bo ten nauczyciel, jest po porostu głupi! ) Omer oczywiście, z pierścionkiem przyszedł. Kiedy nic nie rozumiała, poprosił by jego żoną została! Offf!!!! Z kwaśną miną, zgodziła się być jego żoną! Po tych wszystkich torturach, bo oczywiście należała się mu jakaś nauka?! :O (-Zostawię to bez komentarza, bo zapomnę, jak powinnam się prawidłowo wyrażać! :O :O ) /c.d.n./

/c.d./ >>>> 2 dni później ... Co wydarzyło się? Odbył się ślub nad morzem! Tym razem wszystko było dobrze! Bez fochów i złośliwości, powiedzieli - TAK - wśród zebranych gości! Ufff! Nareszcie! Można pominąć życzenia i przemowy, Dziś każdy dla każdego jest miły i dobry. Miłe słowa i muzyka, wesele się zaczyna! Taniec młodej pary, Omer wygląda doskonale! Przez cały odcinek tak było, aż miło się patrzyło! ;) ;) I tej nie było obok, a to było wielką nagrodą!!!! Nacieszyć oczy, Omerem uroczym! ;) Elif na weselu pominę, pomilczę sobie na chwilę! ...... ..... ....... Nocy poślubnej nie zobaczymy, szybko te scenę skończyli. W pokoju oboje na łóżku posiedzieli, a potem tarzali się w białej pościeli! :P Na pewno! Widziałam prze okno! :D :D :P /c.d.n./

/c.d./ Dzień następny, albo dalej, Omer otwiera księgarnię! Będzie miał bezpieczna pracę. To na pewno jej wizja, ich lepszego życia. Ale i tu na spokój nie mogą liczyć! Tutaj też gangi nachodzą po okolicy. Miejscowi się nudzą, w ten sposób zawsze coś od słabszych wyłudzą! Omer chciał interweniować, ale nie może się znów w to angażować. Już nie jest policjantem, teraz będzie księgarzem. Na pewno najprzystojniejszym, i jednym z najlepszych! ;) /c.d.n./

/c.d./ Kiedy księgarnia powstaje, innym życie mniej radości daje! Fatih nie znalazł jeszcze pracy, i to go martwi! Nilufer jest zdolna, każdy kryzys pokona. Szyje dla dziecka ubranka, z prześcieradła. Nie narzeka, ale męża wspiera! A pod ich domem, czeka nadal, z bronią brzydal! /c.d.n./

/c.d./ Arda i Pelin, Fatiha nie znaleźli. Śledzą innego, jakiegoś podejrzanego. Wtedy Arda o dziecku się dowiedział! Pelin powiedziała mu o tym teraz! Podczas śledztwa! Bardzo cieszą się tego maleństwa! :) :) Radość muszą odłożyć, bo Fatih na grobie ojca się modli! Na to właśnie czekali! Długo jego szukali! A Fatih przeklina ojca swojego! Nie ma modlitwy i słowa dobrego! Ma tylko żal i złość, nie została mu nawet jego miłość! Wszystko zniszczył, teraz Fatih został z niczym! /c.d.n./

/c.d./ Nad morzem, tutaj też nie jest dobrze! Miejscowi gangsterzy, pobili jednego z handlarzy! Starszego człowieka, Omer i Elif nie będą na inną pomoc czekać! Pobiegli sami, minęli się tylko ze zbirami! Omer wypytał rannego, czego chcieli tamci od niego. O pieniądze i sklep im chodzi, a on na to się nie zgodził! To wystarczyło, by śledztwo się rozpoczęło! Ale Elif gniewny spojrzeniem, przypomniała mu co było przed weselem!!! /c.d.n./

/c.d./ (-Na cmentarz wracam, Komentowanie, to ciężka praca! :D ) W tym czasie na cmentarzu, gdzie Fatih tylko ojca obrażał, Arda go ścigał, i ten brodaty brzydal! Tym razem Fatih, nie pójdzie za kratki! Adra puścił go wolno, mógł odejść Fatih ze swoją żoną! Arda też będzie ojcem, tym razem górę wzięły inne emocje! ;) /c.d.n./

/c.d./ W domu Omera.... Melike dziec***ilnuje, tak teraz pracuje. Burhanem też się może zająć, i jeszcze jej za to płacą. A na piętrze domu, w swoim pokoju, Huseyin leży sparaliżowany, jest pod opieka mamy! Jego rodzina, jednak w więzieniu go nie zostawiła! /c.d.n./

/c.d./ Powrót do księgarni. Elfi znów się o Omera martwi, a raczej krzywi na jego pomysły, bo wie, że jest na policji! Poszedł złożyć skargę, zapytać o całą sprawę, chciał tylko pomóc, i wrócić do domu. Wrócił i wysłuchał, że znów kłopotów szuka! A nie tak się umawiali! Przecież bezwarunkową miłość sobie obiecali! Omer tylko przytakiwał, swoim zdaniem się nie odzywał! Nie chciał kłótni, chciał do malowania wrócić. Ale kolejne krzyki, dobiegające z ulicy, przyciągnęły Elif! Jej znajomego bandyci ciągnęli!!! Nie mogła pozwolić, by mogli mu krzywdę zrobić!!! Zawołała na pomoc Omera!!! Oboje ruszyli w pościg teraz! Trzymając za ręce! Brakuje tylko zachodu słońca!!! (-Głupota, za głupotą! Teraz Omer ma jej spieszyć z pomocą?! Bo jej znajomego, czeka coś niedobrego!!!! Niesprawiedliwość i ludzkie cierpienie, obudziło w niej sumienie???!!! Idiotka skończona!!! Dobrze, że to ostatnia scena!!!) A właśnie, zapomniałam! Jeszcze tego nie napisałam! -UFFFF!!!! NARESZCIE KONIEC!!!! :D :D :D NARESZCIE MAM WOLNE!!! :D :D :D

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Dzień dobry KO - Koleżanko Pracowita Ambitna ;-) Miłego i spokojnego dnia! M.

Dzień dobry:) > Michale-Witaj :) > Trochę pozytywnej energii na sobotę ? :) :) Andrzej Zaucha - "Czarny Alibaba" "https://youtu.be/9HxGHdORHd8 > Przyjemnego dnia:) Pozdrawiam wszystkich:)

Gość gość
Cześć Kasiu! "Czarny Alibaba" - faktycznie bardzo energetyczna piosenka nieodżałowanego AZ. Ależ On miał głos i jak nad nim panował... Niesamowite! U nas wczoraj solidnie pogrzmiali, popadało, podtopiło niektóre drogi. Na szczęście gradu nie było... Pozdrawiam! M.

Gość Pani KO
Dzień dobry :) Cześć!!! :) Michałku :) Kasiu :) Dzięki za piosenkę! 🌼 Przypominało mi się moje dzieciństwo ;) > U mnie sucho i ciepło! Przesyłam trochę deszczu z filmu, który lubię oglądać ;) ;) „https://youtu.be/D1ZYhVpdXbQ > Co u piesków? „https://youtu.be/rWWJMeNzt-8 > A co robią kotki? „https://youtu.be/lIpiput48ow > Pięknej, wesołej soboty! :) 😘

Dzień dobry Kolego Niezwykły! Od rana jesteś aktywny! :) „https://media0.giphy.com/media/xX8jOgoBnVrY4/200w.gif > Dziś też mało mnie będzie! Tzn. zakupy i pakowanie przed Syna wyjazdem ;) A jak Tobie minie dzień? „https://youtu.be/zCqzAZpj8Xs > Pozdrawiam Cię słonecznie! Od kilku dni straszą nas deszczem! A tu, ani burzy, ani wody! Dziś słabo sprawdzają się prognozy ;) Papapa! Papa! Pa! P. :)

Gość gość
Cześć P! :-) Wyspał się Wróbelek? ;-) Dziś będę robił coś odwrotnego niż Ty - będę rozpakowywał (gadżety), bo z wiadomych przyczyn nie było na to czasu ;-) Postaram się też coś odpisać pewnej KOleżance, bo zaległości masa! :-D Cdn... M.

Zbieram bluzki, koszulki nocne, kompleciki, sukienki, staniki, majtki, gorsety, halki, stroje kąpielowe, sweterki, spódniczki. bede bardzo wdzieczny gdyby ktorakolwiek z Was pozwolila mi uratowac jakies swoje zbedne ubranko usmiech.gif Mój mail zawsze_szczery@o2.pl

Hej, Misiu! Wyobrażam sobie zapakowany po sufit Misiowóz :P Roboty na cały dzień! :D Wyspałam się, już długo nie śpię ... Nie zawsze mogę rano pisać i szukać obrazków ;) Czekam, czekam na pisemne zaległości ;) Ja też mam jedną zaległość: „Czego Pani KO nie lubi jeść?” Pamiętam! Odpiszę.... później! Może dziś ;) P.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować