Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieszczęśliwie zakochany

Polecane posty

Gość gość

Witam już nie daje rady że swoim życiem 3 lata temu poznałem dziewczynę zakochałem się w niej do szaleństwa spotykaliśmy się codziennie niby na piwko ona zaprosiła mnie do domu poznałem jej rodziców lecz gdy zapytałem jej czy będziemy razem to ona odpowiedziała że jeździ za granicę i nie szuka nikogo narazie cały czas utrzymywalismy kontakt gdy przyjeżdżał raz na 3 miesiące spotykaliśmy się nie pozwalała się nawet dotknąć później pomyślałem że jeżeli kogoś znajdę to zapomnę o niej jednak tak się nie stało rozstalem się z dziewczyną bo ciągle o niej myślę i nie umiem zapomnieć pisze tu dlatego bo nie mam do kogo się zwrócić o pomoc proszę doradzcie mi coś bo już nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzy lata to dlugo zeby nie wiedziec na czym sie ze tak powiem stoi. Wiesz co robi i wazne ile lat macie bo czas leci a ty czekaszi czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy po 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 lata to cala wieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam goscia i nie odpisalam zaraz. Co mozna poradzic konkretnie poroznawiaj co z wami bo tak to mozesz latami czekac a teraz chodza pary po 5 czy 8 lat i bedziesz przed 30 stka moze tam za granica tez kogos ma , istnieje taka opcja. Szczerze i konkretnie a szukac tez szukaj zakochasz sie i bedzie dobrze, Zalezy co ci odpowie musi odpowiedziec i juz moim zdaniem to jest takie zbywanie nawet seksu nic cos mi to nie pasuje. Temat ponawiaj w takich wieczornych pozniej godzinach poprzez goscia moze ktos cos wpisze.trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel1995
Rozmawiałem z nią i mi powiedziała że my możemy być koleżanka i kolega tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:38 jaka ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jaka jest z charakteru itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie obrażają się o wszystko za byle co foch kombinowała coś ogólnie dziwna byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×