Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwny problem z facetem

Polecane posty

Gość gość

Spotykam się z facetem od niedługiego czasu choć znamy się o wiele dłużej ale jest coś co mnie niepokoi. Chodzi mi oto, że on nigdy sam pierwszy nie wyjdzie z inicjatywą, nie pocałuje, nie weźmie za rękę, nawet jak siedzi obok mnie to zawsze z daleka a nie tuż obok. Próbowałam z nim o tym rozmawiać, pytałam się czy kiedykolwiek miał jakąś dziewczynę, powiedział, że tak, że 6 lat temu( ma teraz 29 lat ) ale to pomaga na krótko.Jak chce usiąść koło mnie to za każdym razem muszę mu przypominać,żeby bardziej się do mnie przybliżył, a przez to jak się zachowuje to ja czuję się nieatrakcyjna... Zależy mi na nim ale coś czuję, że ja to będę musiała wszystko prowadzić..Sama jestem nieśmiała ale zawsze trafiałam na facetów, którzy byli bardziej śmiali ode mnie a tutaj jest odwrotnie..Nie wiem macie jakieś rady jak postępować w takich przypadkach? Co mam zrobić, żeby on też wychodził z inicjatywą? Bo to, że mu zależy to widzę ale pokazuje to w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka29
Porozmawiaj z nim o tym. Bo szczerze mówiąc to nie wiem czy miał jakąś dziewczynę skoro na każdym kroku nie wie jak postępować. Z 2 str. Może jej nie miał więc dobrze by było jak byś przejęła inicjatywe wyjdzie wam to obojgu na dobre facet się rozkręcić i później samo poleci. 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pupą poszczuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Porozmawiam z nim jeszcze chociaż takie rozmowy też nie są łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieśmiały jest, nie zmieni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama wyjdz pierwsza z inicjatywa a pozniej on bedzie , zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona już wielokrotnie wychodzila z inicjatywa... Facet widać nie ma potrzeby bliskości bo zwyczajnie go nie pociagasz. Owszem, lubi Cie, spędzać czas z Toba ale brakuje chemii. Jak długo się spotykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mowilem o czyms innym niz przytulanki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykamy się 1.5 miesiąca. On mi kiedyś powiedział pokaż mi jak to ma być więc wydaje mi się, że nigdy nie miał dziewczyny ale to trochę dziwne w tym wieku nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wniosek, że nie miał dziewczyny? Równie dobrze mógł mieć taką, która wcale nie chciała się przytulać. Albo dwie o zupełnie przeciwnych potrzebach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz wiedzieć jakie on ma prawdziwe zamiary, co myśli, co czuje do Ciebie, jaka jest szansa na przyszłość , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„podoba mi sie ta wizja, rozwiniesz?” x ZS, jedna była „przylepą”, więc ciągle chodzili za rączkę, przytulali się w autobusie, siadali obok siebie w knajpie i sugerowała, że jest nieczuły. A drugiej wystarczyło ostre rżnięcie, a jak chciał ją pocałować na ulicy to mówiła „weź się opanuj, nie bądź dzieciakiem”. I teraz facet woli, żeby laska sama powiedziała czego chce, bo jemu to obojętne. Może nawet niekoniecznie „obojętne” tylko nie chce wyjść na „nieczułego dzieciaka”:) Rozwinąłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×