Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w ciąży, mój narzeczony mnie zdradza

Polecane posty

Gość gość

Mój M zawsze był kochany, widać że robił wszystko bym była szczęśliwa. Był też zazdrosny o mnie często, ale układało nam się. Zawsze byłam z niego zadowolona, nigdy mi niczego nie odmówił. Potrafił zaskakiwać, kwiaty bez okazji, niespodzianki które dobrze wspominam. Pamiętam jak się cieszył gdy zaszłam w ciążę. Niestety tydzień temu odkryłam na jego telefonie portal randkowy, Na którym było kilka wiadomośći. Nie zdążyłam przeczytać bo zrobiło mi się słabo i M wezwał pogotowie. W szpitalu kazałam mu się spakować i miał opuścić mieszkanie, tłumaczył się tylko że tam tylko pisał z dziewczynami. Nie chciałam nawet tego słuchać bo dla mnie to już zdrada. Żałuję że nie widziałam co pisał, czy też tak słodził jak mi w sms.. M teraz mieszka u siebie, mam spam wiadomości od niego, ale nie chce mi się tego nawet czytać. Nie wiem co mam robić bo całe życie wychowałam się bez ojca. Nie chce żeby moje dziecko miało to samo, bo zawsze mi brakowało go. Ale jakoś nie potrafię dalej żyć z kimś kto sobie pisał z dziewczynami a mi wmawiał że mnie kocha.. Dziewczyny co robić ? Bo zaufania już się nie odbuduje.. Nie będę naiwnie wierzyć że pisał z nimi o pogodzie bo to śmieszne jest, ale gdyby kochał to nikogo nie szukałby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ostatnie swoje zdanie przeczytaj z 10 razy bo w samo sedno... On wierny nigdy nie bedzie Taki typ. On ,,tylko" pisał, dobre :D. Chcesz na sile z nim wychowywać dziecko a on będzie Cie zdradzał? Lepiej dla dziecka żeby miało spokojne dzieciństwo, a nie rozstrzesiona matkę i awantury o ,,koleżanki" itp. Zastanow się. Miej honor i pogoń gnoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rob co uwarxasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy jeszcze nie śpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×