Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Pierwsza miłość

Polecane posty

Gość gość

Omg, znowu poprzedni wątek usunęli -,- Ta kafeteria sięga dna.

Gość gość
Poważnie? Idiotycznych tematów zaśmiecających forum to nie usuwają, a temat o Pierwszej Miłości im przeszkadza 😡

Gość gość
Głupiemu Pawłowi wydawało się wczoraj, że czuwa przy nim Sabina. Chyba był rozczarowany, że jednak była przy nim Melka.

Gość gość
Skoro Piotrek "odkryje", Że krystian jednak nie zdradził karyny to zapewne do siebie wrócą. wyobrażacie sobie normalną pare w pm? -.-

Gość gość
Jak widzę Sabinę to mi się rzygać chce. W ogóle to Dębska musi mieć chody u producentów serialu, bo to co najmniej dziwne, że ona i Malinowski prawdopodobnie są parą w życiu prywatnym i w serialu też muszą się bzykać :o

Gość gość
Ale Patrycja dorosła:), co Sylwia zrobiła swojemu szefowi?

Gość gość
Oglądam właśnie powtórkę, Luiza jak kosmita wygląda w tych krótkich włosach :(

Gość gość
Dlaczego nie było Meliny na ślubie Jowity, a była siostra Miksera? O.o Przecież takie kumpelki były

Gość gość
Czy Kacperczyk żyje? Myślę, że tak, bo leżał nieprzytomny na kanapie , pewnie Sylwia uderzyła czymś ciężkim.

Gość gość
omg ale bym tą wiolke pizgła w łeb, Jowita nie lepsza, wiecznie sfochana księżniczka. co oni robią z tych postaci w serialu...

Gość gość
Maria będzie uciekać autem przed bandytą, ten który pobił Ryszarda nieraz, potrąci go.

Gość gość
O Paulino,Paulino..Ta piosenka jest tak durna i śmieszna,że nie mogę.Mimo tego wpada w ucho i nie mogę się jej pozbyć.

Gość gość
Lepsza niż Maryja:), mogliby tak nazwać zespół, lubię Olka za humor. Czy Ryszard żyje? Znaleziono tylko jego dokumenty na moście, ten gruby policjant to głupi osioł, powolny jak żółw.

Gość gość
dziś Spokojnie, ten policjant jest tępym gamoniem, ale na pewno Melka rozwiąże tę sprawę, po czym zostanie awansowana na stopień inspektora.

Gość gość
2018.05.19 Ale kogo Marysia potrąci? Tego dziada, czy Ryszarda? Bo jeżeli ta druga opcja, to byłoby ciekawie, że tamten facet nie wykończył Ryszarda, a zrobiła to Marysia.

Gość gość
Seba ma nos jak klamka, jego tekst: Ładny masz rowek:D, strażak jest za młody dla Pauliny i prosty jak drut. Olek i Norbert robią sobie z niego jaja. Wiktoria cały czas chodzi w szlafroku w tym staromodnym salonie, kaprysi, wywraca oczami, coś Malwiny nie ma dużo, mogłaby sklep zamienić na kawiarnię z ciastem i kawą, postawić stoliki z parasolami.

Gość gość
Na ślub Kaliny z tym gogusiem gołodupcem przygotujcie sobie popcorn, bo będzie się działo.

Gość gość
Co tam Artur wymyślił jeśli chodzi o Sowińską? Widziałam że coś tam uknuł ale nie wiem o co cho

Gość gość
Sowińska zakochała się w Arturze, dlatego była kapryśna i nieznośna, piłkarz jest dla niej za młody, taki chłopiec co ją wiecznie słucha i ulega zachciankom. W Wadlewie odbędzie się konkurs piękności, może Emilka zostanie miss :D.

Gość gość
Czy Maria pójdzie do więzienia? Ona obawia się, że motoring ją nagrał w dzień wypadku, myślę, że facet żyje, ilu już było tych bandytów, Igor, Dragon, rudy od Melki, Bogumił, kiedyś w Wadlewie Urbański z Milionerów, piosenkarz z Volvera, nawet zmarłe postacie grają inne wcielenia.

Gość gość
Na telemagazynie są streszczenia odcinków do 2712, ale nie puszczą bo będą mistrzostwa.

Gość gość
oni by te odcinki mogli kręcić wraz z porą roku, bo z tego co widzę to tam już 2 lata zima

Gość gość
No właśnie też mi się coś wydawało, że zima w PM coś się przedłuża. Krystian rzucił się na Piotrka i lał go jak baba xD

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.