Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Pierwsza miłość

Polecane posty

Gość gość
Oglądaliście? Co myślicie o zachowaniu Artura? On się nigdy nie zmieni. Myślałam, że troche dłużej ta nowa będzie musiała go pourabiać,-a ten łatwy poleciał jak pies :D pewnie znowu Kinga się dowie i będzie jazda z rozstaniem a potem godzeniem.

Gość gość
Zachowanie Artura mnie nie dziwi, zawsze taki był. Marysia mnie drażni jestem pewna, ze jej wątek będzie się ciągnął cały sezon az do kolejnych wakacji. Dorota też okropna baba. Jak narazie nie ma żadnego ciekawego wątku.

Gość gość
Nowy sezon, no jakby mógł się nie rozpocząć zdradą Artura :D Sama lipa się szykuje

Gość gość
P******e te wątki. Tylko w tureckich serialach są normalni faceci :D

Gość gość
Dobrze że już nie oglądam tego serialu, boprzynajmniej nie psuję sobie nerwow ale gdy przeczytalam ze Jowita i Sylwia sie zaprzyjaznia to juz sie zdenerwowalam. Jak mozna zepsuc takie cos, jak mozna zaprzyjazniac sie z kobieta ktora chciala wsadzic do paki czyjegos chlopaka i tyle zla narobila tej Jowicie i Radkowi? W sumie to wiedzialam ze tak bedzie, ten serial jest porabany. Tu kazdy kazdemu przebacza, bardziej swieci niz papiez normalnie. Zalosny serial

Gość gość
Sylwia może udawać przyjaźń, gdzieś mówili,że zawsze może nas zaskoczyć.:)

Gość gość
mam nadzieję, że herbusiowa coś dowali jowicie, bo znowu sie panoszyć zaczęła

Gość Znudzonaaaaa
Zawsze lubiłam ten serial bo był taki niesztampowy ale ten sezon rozpoczął się beznadziejnie i raczej sobie odpuszczę . Sabina z Arturem beznadziejna akcja. Marysia też. Wadlewo nudy. Szk8da tych 25 minut na takie flaki z olejem. Powinni dodać nowe wątki nowe postacie.

Gość Znudzonaaaaa
Ten Artur to szok. Jakoś nie było super pociągu między nimi a tu jedno spotkanie laska przyciąga butem po jego nodze i bum!

Gość gość
Akurat Artur taki zawsze był, dziwne by było gdyby nagle mu się zmienił charakter o 180 stopni, założył bambosze i zmienił się w pantoflarza :D Maryśka mnie irytuje bo jest tak sztuczna i rozmamłana że szok, a te jej dramy będą się ciągnąć pewnie do zimy.

Gość Znudzonaaa
Niby taki był ale nie zdradził jak dotąd...nawet z ta sekretarka a tu bang. Sztucznie to wyszło bo niby w domu miał dwie rzeczy naprawić...potem nagle taka sztuczna na szybko akcja jak się placze gdzie był i że ten krawat zapaomnial...taaaa. jak dotąd PM była dość taka dokładna w szczegółach i działaniach postaci a tu nagle takie coś..?

Gość gość
Może Artur bierze wiagrę:D, to tylko pożądanie, a nie miłość, Natalia to modliszka, zje go i wypluje, Bartek gra w Na Wspólnej też doktora, ale mu broda posiwiała, tam nazywa się Borowik.

Gość gość
a marysia to taka brooke logan z mody na sukces , wyraznie sie na niej wzoruje :D

Gość gość
Przecież Artur zdradził Kingę z Tolą, nawet był przekonany, że jest ona z nim w ciąży, co prawda ona kłamała ale stosunek był :D i wielka drama, aż Tomek musiał z domu zwiać, żeby ich pogodzić. Jak ten nowy romans się wyda to z małżeństwa nie będzie co zbierać, Kinga drugi raz nie wybaczy. Mnie na chwilę obecną interesuje wątek Paweł ( mam nadzieję, że odejdzie z serialu nie trawię jego drewnianej gry ) Melka i Sabina

Gość gość
Hahaha, kopiarka skserowała dłonie Artura i kochanki, jak baraszkowali :D Szkoda, że nie skserowała im dupska :D

Gość gość
Julka napisze list do prezydenta, prosi go, żeby pomógł wypuścić Marysię z więzienia.:D

Gość gość
Paweł uratuje Tomka przed bandytą , który więził swoją matkę, w wyniku silnych przeżyć stanie na nogach!!!!

Gość gość
2018.09.13 Tak, a Tomek do niej dołączy i zacznie krzyczeć ,,Konstytucja! Wolne sądy!''.

Gość gość
Kalina już rodzic będzie? Te głąby w ogóle widzieli jak wygląda brzuch ciążowy?

Gość gość
Chodzi ci o to, że brzuch pod koniec ciąży się obniża? Może to poród przed czasem, bo raczej nikt normalny nie ustala daty ślubu na termin porodu.

Gość gość
jak ten brzuch wygląda jak na 6-7 miesiąc i ciągle ma taki sam rozmiar :D teraz będą super wątki jak para gówniarzy radzi sobie z dzieciakiem

Gość gość
Melka ma ładne włosy:), zrobiła sobie gęste, Kaśka bardzo histeryzował, gdy chcieli zburzyć Barbarian.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.