Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Fatalne zauroczenie. On jest księdzem

Polecane posty

Gość gość
Widzę, ze baby nie wiedzą czym jest czystość kapłańska...Nie wiedzą czym jest oddanie Bogu i kuszą tych księży, kuszą, i nie wiedzą że ksiądz po śmierci będzie rozliczany surowiej niż zwykły grzesznik. Ja widzę, że wy, baby nie macie do nich miłości żadnej. Bo gdybyście miały, to byście im życzyły szczęścia w wieczności! A poza tym wasze zdania na tym forum i tak się nie liczą, nie mają sensu ani poparcia.

Gość gość
Do 9:36 Widzę, że krytykujesz tylko kobiety jako winne relacji z ksiedzem . A ksiądz to co ? Jest facetem i jak każdy ma uczucia i pragnienia. Powiem ci że duzo juz słyszałam że to ksiadz adorował dziewczynę albo przystawiał się do mężatki .Nie wszystko jest z inicjatywy dziewczyny . Bardzo często ze strony duchownego , może to być przyczyną braku zajęcia lub chęci odskoczni . Gdyby taki ksiądz był prawdziwym i posłusznym Bogu napewno nie pozwoliłby iść do łóżka z kobietą a co gorsza wdać się z nią w tajemniczy romans. Oni wiedzą co robią , że łamią przykazania , grzeszą ale co zrobić to też facet i jak każdy ma potrzeby, natury nie oszukasz .

Gość gość
A nic. Takie tam moje rozkminy. Mam po prostu kilka dat z nim związanych, które szczególnie zapadły mi w pamięć. Dziś jest jeden z takich właśnie dni.

Gość gość
Wasza milość to nie miłość. Dobra miłość oparta jest prawdzie i prowadzi zawsze do Boga. Miłość wasza - to ta prosto z pałacu Heroda... Oh, jak tam wszyscy się kochali. Herdod kochał Herodiadę, kochał też po męsku Salome ("Dam ci, o co tylko poprosisz, nawet połowę mojego królestwa"). Ale co było owocem tej milości? Dobro? Owocem tej złej miłości było Męczeństwo Jana Chrześciciela... Tacy mądrzy, inteligentni ponoć jesteście wszyscy...a ruszcie w końću głowami... Jest milość zła, która prowadzi na zatracenie i do demona...bo to ją daje...Nie zapominjacie, że w najpiekniejsze sprawy Boże - zawsze deomon, mącicel, zwodziciel doda swoje 5 a 95 gorszy...Badajcie duchy...

Gość gość
Herod kochał Herodiadę. Kochał...a że gwizdnął ją swemu bratu...dla niego nieważne... a przecież nie wolno mu było mieć żony brata Wam też nie wolno!

Gość gość
1. Dobra miłość oparta jest na prawdzie i prowadzi zawsze do Boga. 2. "Milość z pałacu Heroda" oparta jest zawsze na grzechu. 3. Owocem dobrej miłości jest dobro. 4. Owocem złej milości jest zło, grzech, cierpienie.

Gość gość
Tak więc, kochać księdza można, ale tylko z daleka. I najlepiej żebyście o sobie nie wiedzieli.

Gość gość
Zapamiętaj!!! Tam, gdzie jest dobro, przyjdzie demon nie sam, ale ze swoją zgrają i zrobi w tym zamieszanie, po to, by powstało zło np. czyjeś cierpienie!!!

Gość gość
Kochasz...nie rób więc nikomu krzywdy! Niech nikt nie cierpi przez ciebie! niech nikt nie będzie tobą zgorszony! niech nikt nie odejdzie przez ciebie od Boga!

Gość gość
Dobrze prawisz. Dlatego ja kocham go z daleka, nie wie o tym i prawie w ogóle się nie widujemy. Twarzą w twarz to wcale.

Gość gość
A ja tak bardzo go kocham, o czym on wie, i nic nie zrobiłam i nic nie zrobię.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.