Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałbym napisać do faceta na portalu randkowym, ale się wstydzę :(

Polecane posty

Gość gość

Boje się odrzucenia lub jakiegoś złośliwego komentarza z jego strony :( jestem dosc wrażliwa i długo bym to przeżywała :( Założyłam sobie wiec tam konto, chciałabym kogoś poznać, nie odrazu może faceta do związku (choć nie ukrywam, ze tego najbardziej chce), może po prostu przyjaciela czy kogoś do popisania, porozmawiania o wspólnych pasjach itp. Na tym portalu jest możliwość „polubienia” osoby która nam się podoba. On pierwszy mnie polubił, potem ja jego - wiec zainteresowanie jest wzajemne. No ale wiadomo, ze nie ja jedyna mu się tam spodobałam... Myślałam wiec nad taka wiadomością: „Hej, (tu imię jego), widzę, że tak samo jak ja lubisz ... Może miałbyś ochotę poznać się? Zrozumiem jesli nie chcesz, wtedy zignoruj wiadomość. :)”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam jeszcze o czymś takim: „Hej, (imię), nie chce Ci się narzucać, ale widzę, ze tak samo jak ja lubisz ... Może miałbyś ochotę się poznać? :)”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyobraź sobie, ze jesteś na jakimś portalu randkowym i dostajesz taka wiadomość od dziewczyny, która wcześniej polubiłeś, ona Ciebie tez i utworzyliscie „pare”, dopasowaliście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jaka byłaby Twoja reakcja, co byś sobie pomyślał. X Miałam wcześniej konta na różnych portalach i wysłałam właśnie tego typu wiadomości i nigdy nie spotkałam się z negatywnym odzewem. Zwykle się pytali „czemu miałbym nie odpisać?” Lub „wcale się nie narzucasz” i rozmowa dalej szła jeśli mieliśmy jednak jakieś wspólne tematy albo najzwyczajniej w świecie mi po prostu nie odpisywali w ogóle. Ale to było dość dawno i znowu wrócił mi strach przed napisaniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, znam koleżeńsko kilku facetów, którzy mają konta na portalu randkowym i wszyscy zgodnie twierdzą, że chcieliby, aby jakaś dziewczyna do nich napisała, narzekają, że większość tylko czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje, dużo dziewczyn na portalach randkowych ma napisane „nie pisze pierwsza”. A faceci „miło jakbyś napisała czasem pierwsza”. No ale nie wiem mimo wszystko. Jutro pogadam jeszcze z koleżankami i zapytam ich o radę. One pewnie mnie zmuszą żebym do niego jednak napisała :D Ale boje się tez o to, ze mógł mnie „polubić” po prostu „dla beki”... :( On ma 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslij usmiech ,moze wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wysłałam to koleś odesłał mi znak zapytania heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisanie do kogoś to narzucanie się? Skąd kobiety w tym kraju biorą te brednie i dlaczego mają takie zryte berety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jak mnie irytują tacy ludzie, co to przepraszają, że żyją. Po to jest portal randkowy, żeby pisać do tych, którzy nam się podobają. I nie jesteś tyle wrażliwa, co przeraźliwiona na własnym punkcie, koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak my bysmy mieli takie problemy jak wy kobiety to zycie mezczyzny byloby banalem. Kobiety to maja tak latwe zycie, ze az wstyd je sobie zniszczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Identycznie wycwiczyly mnie kobiety. Potrafia dowalic cos czasem niektore np. ze jestem przygarbiony na zdjeciu. Ale wiekszosc ma tylko podstawowe konkretne pytania do odrzucania. Gdzie pracujesz dokladnie, byles w zwiazku, jak tak to kiedy ostatnio. I tym konczymy dialog, dalej juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam :( wyświetlił i nie odpisał :( na co ja liczyłam eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tylko wielu rzeczy. Jestem za młoda? Faceci do których pisze tez są za młodzi? Logują się na takich portalach po to żeby tylko sobie pooglądać? Czy w mojej wiadomości było coś złego? Ja już nie rozumiem jak mam do nich zagadywać. Jak tego nie ujmę jest zawsze zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. A odpisać ci jeszcze może, spokojnie, nie bądź w gorącej wodzie kąpana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*nie wiem jak zagadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 Dopuszczam jeszcze do siebie taką myśl, że może jest w pracy/na uczelni lub po prostu czymś zajęty i wyświetlił w biegu bo wyskoczyło mu powiadomienie i nie miałby czasu pisac. No ale jak już nie napisze do wieczora to znaczy ze nie jest zainteresowany i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A odpisać ci jeszcze może, spokojnie, nie bądź w gorącej wodzie kąpana. x Jeśli jest informacja, że wiadomość została przeczytana, a adresat nie raczył odpisać od razu, to należy go kategorycznie zignorować. Gdyby był zainteresowany, odpisał by natychmiast. Nie ma sensu zadawać się z osobnikiem bez kultury, który łaskawie zwróci na Ciebie uwagę, kiedy nie wyjdzie mu z innymi opcjami. Taka prawda. Miej wyj**ane, a będzie Ci dane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 Bardziej Twoja wersja jest mi bliższa. Bez sensu się oszukiwać i robić sobie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj kretynki. Czasem nie wiadomo w pierwszej chwili co odpisać, zwłaszcza facetom, jak chcą dobrze wypaść. Poczekaj spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ci ktos wyzej napisal, ze to tekst jakbys przepraszala, ze zyjesz. ja na miejscu kolesia w zyciu bym nie odpisala bo pokazujesz jak niepewna siebie kobieta jestes a oni tego nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taka zasadę, ze nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą. A przecież nie wiem jaki jest facet do którego pisze. Dlatego wole dać mu odrazu wybór niż żeby wychodziły z tego jakieś kwasy i odpisał coś w stylu „Haha nie chce”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisał. Jedna osoba tutaj ma racje. Ktoś zainteresowany odpisuje od razu a nie zwleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwlekałem dwa dni zanim się zabrałem do odpisywania. Jesteśmy w związku trzeci już rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja,zaczalem , potem ona podziekowala za zyczenia a potem oczko puscila. Bez zdjecia. Dalej niewiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiem jesli nie chcesz, wtedy zignoruj wiadomość. usmiech.gif ” x tego nie pisz;) wyobraź sobie, że tak piszesz w mailu ws. oferty pracy XD negatywnie programujesz. facet jest dużym chłopcem, sam będzie wiedział co jeśli nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet, jeśli mi jakimś cudem odpisze to niech sobie już daruje - przeszło mi, nie potrzebuje jego łaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×