Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sklep internetowy

Polecane posty

Gość gość

Czesc wszystkim ! Chcialabym polecic Wam nowo otwarty e-butik.. niemiecka firma ale bardzo dobra wloska jakosc ubran, wysylka na cala europe a rozmiary 34-60 dla Pan i panow... Jest ktos chetny ? Prosze pisac maila w komentarzu odesle link, tutaj moga zablokowac mi linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o dobrych sklepach internetowych to polecam również www.Bravis.pl gdzie zamawiam wiele rzeczy z zakresu elektroniki i nie tlyko, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro już polecamy sklepy, to ja moge polecić sklep z książkami - www.CKwiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolei ja ze swojej strony moge polecić sklep www.Imbryczek.net.pl - bardzo dobrej jakości Kawa i yerba mata, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić sklep sferis.pl. Swego czasu to był sklep komputerowy, a teraz można tam kupić wszystko np karmy dla zwierząt, tekstylia, narzędzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to nie wiedziałam. Kojarzę ten sklep tylko z komputerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajnym sklepem z bogatym asortymentem jest sklep www.BK-Market.pl - wiele urządzeń RTV i AGD w bardzo dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep https://perfumio.pl/ Ostatnio kupiłam tam najnowszy bucik od Caroliny Herrery tylko za 119zl i utrzymuje się cały dzień, a dodatkowo pieknie wyglada na polce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie sklep Sport-trend.pl mają teraz szereg fajnych, ciekawych promocji na lato, można na nich polegać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniamucha199103
Ja z kolei polecam sklep z super bielizną damską https://broosa.pl/ . Praktycznie każdy z ich produktów robi coś więcej, niż tylko "wygląda" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić sklep https://zoio.pl/ moim zdaniem, każda kobieta jest tam w stanie znaleźć rzeczy odpowiednie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie może jak to wygląda oferta panipanigadzet.pl , pomysłów na prezenty mają sporo, bo i asortyment jest tak duży, że przeglądanie tej oferty może zająć sporo czasu. Ale sklep w miarę uporządkowany więc w miarę łatwo coś tam się uda wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiele jest takich świetnych sklepów w sieci, do których warto zaglądać, ba warto o nich moim zdaniem mówić i pisać. Różne miałam doświadczenia z internetowymi zakupami i szczerze mówię, że bałam się w ten sposób kupować mebli. Jednak zdecydowałam sie i dobrze zrobiłam. Meble z e scandicsofa.pl okazały sie po prostu strzałem w 10-tkę. Tu jest wszystko w jednym - jakość, elegancja i do tego jeszcze rozsądna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio kupiłam mop parowy w Bass Polska mogę polecić ten sklep bardzo bogaty wybór różnego rodzaju sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×