Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zawsze podczas badań cipki i zabiegu powinna być osoba bliska

Polecane posty

Gość gość

Przy każdym badaniu krocza i zabiegu powinna być osoba bliska mamy do takiej obecności mamy prawo zawsze decyduje pacjent nie zboczony ginekolog bo taki wyprasza osobę bliską jak ten. ."Co za bydlak! Zamiast pomagać pacjentkom, ginekolog Piotr P. usypiał je i gwałcił. Tak było w przypadku 24-letniej Joanny*. Kiedy podczas zabiegu wybudziła się z narkozy, z przerażeniem stwierdziła, że lekarz... penetruje ją swoim penisem! " dostał ginekolog tylko 4 lata więzienia i 10 lat zakazu pracy w zawodzie dlaczego tak niski wyrok! A ile gwałtów (pacjentki tępe będąc same przy badaniu i zabiegu bo wstydzą się partnera) jest nie zgłoszonych! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie - mamy prawo a nie obowiązek. Więc zrób wreszcie wyjazd z forum i nie wracaj. Obecność partnera to decyzja osobista i nic nikomu do teho. Mój partner potrafi uszanować moje zdanie i huj cie to powinno interesować maniaku ginekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są skrajne przypadki nie przesadzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbok od badania cipki powrócił jprdl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Skrajne' czy nie skrajne przypadki ale ciekawe jak czuja sie te kobiety ktore byly pacjentkami tego ginekologa skazanego ostatnio za g***** Przeciez w calej swojej chorej karierze mial tych pacjentek tysiace. Tak samo pewnie tlumacza sobie jak kazda inna kobieta: - moj lekarz jest inny - mnie nie g****il/molestowal - wogole moj lekarz to taki delikatny i wspanialy... taaa zwykly facet ktory zaspokajal w gabinecie swoje chore rzadze...a te jeszcze mu placily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nazywa piotr piotrowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata za gwałt na pacjentce, k***a co za wyrok, z 10 powinien dostac jak nic. Zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała szkodliwość czynu, sama rozłożyła nogi przed facetem to czego się spodziewała? że facet nie będzie facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.48 chyba cię p****ao. życzę ci byś poszedł/poszła do dentsyty, który będzie obleśnym zbokiem i zamiast wiertła wsadzi ci koootasa do ryja. W końcu sam morde otworzyłedś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ma ginekolog do dentysty? u denstysty majtek sie nie sciaga. no chyba ze wy do innych dentystow chodzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O ciekawe czy tylka jedną zg/wa/łcil .Pracował od wielu lat możliwe że inne się nie wybudziły podczas stosunku lub po były tak zawstydzone że nie złożyły doniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z/g/w/a/ł/c/i/ł inne to NIE PODLEGA żadnej wątpliwości. Kwestia ile, żon jakiś jakiś mężów zaliczył. Dowód na to, że robił to wcześniej (i to nie raz!) jest prosty. Prezerwatywa której użył i wyrzucił jak gdyby nigdy nic do śmietnika w swoim gabinecie. Gdyby to zrobił jeden, jedyny raz to zatarłby wszystkie ślady, łącznie ze spuszczeniem gumki w toalecie. No ale po tylu latach 'praktyki' przestał być ostrożny. Chciałbym zobaczyć miny tych kobiet, które na swojego ginekologa wybrały właśnie tego 'wspaniałego, i delikatnego' mężczyznę. Oczywiście, żadna się nie przyzna (nawet przed sobą - nie mówiąc już o mężach) do tego, że była molestowana/gwałcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.04 najszybciej dochodzi do zakażeń u ginekologa, dentysty czy laryngologa nawet typ C wątroby! Gdy jest osoba bliska prosi o zmianę rękawiczek na czyste gdy coś dotyka w gabinecie potem chce badać. Ja swego faceta mam przy każdym badaniu zabiegu czy porodzie i nie mam problemu z molestowaniem czy gwałtem przez lekarza gdy wyprasza to zawijam się z facetem i odchodzę od ZBOCZEŃCA lekarza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten ginekolog co g****il pacjentki dostał tylko 4lata kryminału i 10 letni zakaz pracy w zawodzie to jak wróci będzie dalej. ....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że kobiety powinny do ginekologa wchodzić z mężem ,partnerem lub inną osobą Bliską ,a uniknęły by wielu przykrości.Chyba nie wstydzicie się za swoich mężów ? A lekarz nie ma prawa takich osób wypraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×