Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wczoraj przestałem być 33 letnim prawiczkiem.

Polecane posty

Gość gość

Dziś jestem 34 letnim prawiczkiem:( Czuję się jak śmieć i skończony nieudacznik, bo chyba rzeczywiście nim jestem. Nie chce mi się żyć, zniszczcie mnie:( To nie prowo, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się mazać tylko zacznij ze sobą coś robić. To nie koniec świata, zawsze może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, zawsze może być gorzej. Możesz być 35 letnim prawiczkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydzisz się, że jesteś "porządny"?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.28 Widzisz niektórzy tak mają że aż chcą chwytać line. Dla mnie niezrozumiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się mazać tylko zacznij ze sobą coś robić. To nie koniec świata, zawsze może być gorzej. X Ciekawe która chciałaby takiego starego prawika? Gość już jest skończony. Teraz wszelki trud już jest daremny. Lepiej nic nie robić i oszczędzić sobie rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.34 Bardzo dużo kobiet, a co to przebieg się liczy, na wstępie podanie trzeba złożyć? Daj spokój z tymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - oj! zdziwiłbyś się bo niejedna by chciała. Lepszy prawiczek niż zeszmacony k....iarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.39 Właśnie to próbowałem wytłumaczyć. Tak samo jaki szanujący się mężczyzna chciałby założyć rodzine z kobietą która jest wyeksplotowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałaby ale nawiedzona dewotka, samotna mamusia której wszystko jedno byle był chłop lub zdesperowany Bazyl którego nikt kijem nie ruszy:D Tylko brać takie kandydatki na partnerki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [08:39- no to się zgadzamy :) Pozdrawiam. 8.34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no tu się gościu mylisz :P Operujesz standardami i ogólnymi opiniami nie popartymi żadnymi dowodami. Zapewniam Cię, że każda kobieta marzy o tym aby jej facet nie był wcześniej "zeszmacony" z byle kim. Prawiczek- zawsze może zmienić swój stan i stać się "mężczyzną" :) Od stanu "zeszmacenia" do prawictwa/dziewictwa- z tego co wiem raczej powrotu nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta marzy? Wystarczy poczytać kafe i się okaże że jednak nie każda marzy:D Dziś ubliża się prawiczkom, takie czasy. Kobiety wulgarnie odnoszą się do czystych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 33 latnim prawiczkiem i jestem w trakcie "bałamucenia" dziewczyny z innego punktu Polski. Wszystko jest na dobrej drodze, ale są przeszkody. JAk mi się z nią nie uda, idę do panienki z roksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wita 41 letni, nie ma czym sie przejnowac. Jest wiele takich ,ktore by chcialy byc ta nasza pierwsza, ale albo sa brzydkie, po przejsciach, albo nie potrafia sie przedstawic i zainteresowac. Z wygladu zadnej nie przysniloby siem ze tyle mam lat,wiec zadziwiam podwojnie. I te ktore maja cos do tego, szukajcie rozwodnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wszystkie. Ja cenię sobie "czystych" facetów bo sama jestem "czysta" i nie robię z tego problemu ani nie zabiegam, że by za wszelką cenę zmienić swój stan. Na to zawsze jest czas i mam nadzieję, że u mnie stanie się to z odpowiednim facetem, który to doceni. Jak dotąd takiego nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - czyżby obiecująca autoreklama ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.49 A zgadzamy się i również pozdrawiam:) Kobieta musi się szanować i nie można tak powiedzieć o żadnej lafiryndzie a fuuu gonić te wycie...ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, chcialem sie przedstawic i pocieszyc, ze to nie koniec swiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.03 Na pewno zostaniesz odnaleziona i doceniona, założycie szczęśliwą, kochającą rodzine. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - odnaleziona? Ostatnio zostałam zwyczajnie odrzucona na rzecz takiej, która zabawia się za plecami męża. Niestety życie jest okrutne i nie dla nas "porządni" mężczyźni i "porządne" kobiety. Pozdrawiam wszystkich porządnych i niedocenionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.11 Odrzucona ma rzecz wycie.******* Nie przejmuj się ten ktoś nie wie co traci, a tamta wiesz jak zostanie potraktowana, domyśl się;) Zmień towarzystwo i jeśli masz w sobie coś co przyciąga mężczyzn to wiem że zostaniesz doceniona. Naprawdę bez obaw i zbędnych przemyśleń, bądz sobą to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byc prawikiem niz uzerac sie z rozdartymi bachorami czy zdradzajaca zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dzięki za miłe słowa w sobotni poranek. Ja zawsze byłam i jestem sobą ale z doświadczenia wiem, że mężczyznom to nie wystarczy. Mają swoje priorytety, które niestety rozmijają się z moimi i to jest chyba powód, że wciąż jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.31 Ale proszę bardzo:) Tego właśnie się trzymaj, miej swoje zasady i ich się trzymaj a jak któryś mężczyzna ma problem z docenieniem ich to niech nie zawraca Tobie głowy. Jesteś wartościową kobietą i ceń swoją wartość a zaostanie to Tobie wynagrodzone. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre prostytutki są tanie. dajed**y.pl (dup.pa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - jeszcze raz dziękuję za miłe słowa choć tego doceniania przez mężczyzn nigdy nie czułam i nie czuję. Dużo miłych słów i komplementów pod moim adresem ale jakoś nikt o mnie specjalnie nie zabiegał niestety :P Tak jak napisałam powyżej- mężczyźni mają w życiu inne priorytety: podziwiają te "porządne" kobiety ale uparcie zabiegają raczej o te mniej porządne i to z nimi się wiążą i te kobiety kochają. Życzę wszystkim miłego weekendu a szczególnie Autorowi bo to dzięki niemu tutaj spotkaliśmy się wszyscy. Trzymajcie się ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.10 To że nie czułaś nie oznacza że nie poczujesz zabiegania o Ciebie, wiem że wkrótce tak będzie . Myśl pozytywnie i pamiętaj wartość sama w sobie acha i jeszcze jedno nie mierz wszystkich mężczyzn jedną miarą. Dziękuję i Tobie również życzę miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - dzięki. Pozdrawiam raz jeszcze. 10.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze pocieszę cię. Za 10 lat będziesz 44letnim prawiczkiem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×