Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego_tak_jest

Dlaczego na ONET nie można już KOMENTOWAĆ?

Polecane posty

Gość dlaczego_tak_jest

Odkąd zniknęła możliwość komentowania, prawie tam nie wchodzę. W komentarzach można się było często czegoś ciekawego dowiedzieć, a teraz suchy artykuł i nie można poznać puntu widzenia innych ludzi albo wyłowić jakąś przydatną informację. Irytuje mnie to zwłaszcza, że nie znam powodu... Nic nie można komentować, usunęli wszystkie fora na Onecie. Do tego nic nie mogę znaleźć na ten temat w necie. Co było powodem? Ktoś wie? Ja mam kilka potencjalnych odpowiedzi w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram. Tzn komentować można, ale z konta z fejsbuka :/ Z resztą i tak niewielka strata, bo 90% tych komentów to jakieś kłótnie i wyzwiska tych ludzi między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo będziemy siedzieć w domu bez żadnych rozrywek, jak w Afganistanie, forów nie będzie bo RODO, wyjechać nie, bo benzyna droga jak jasny szlag, a kto turysta ten podejrzanyi posądzimy go o wszyskie zabójstwa w miejscach, które zwiedzał, pozostanie tylko tvp i seriale seriale i seriale, do wyrzygania, a kto nie ma rodziny, może strzelić samobója. Codziennie fala samobójstw z powodu samotności i deprywacji sensorycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż myślę, że w tych warunkach ludzie będą uprawiać więcej nieślubnego seksu, zawsze tak się dzieje, kiedy życie jest NIE DO ZNIESIENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to będziemy mieli samochody elektryczne. Droga nad morze - 6 dni, z ładowaniem po każdych 100 km. Doliczając kolejki do punktów ładowania - 2 tygodnie w 1 stronę. Nawet w średniowieczu było szybciej. A ile branża hotelarska na tym zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dogadali sie z upadajacym fjubzdziukiem ( ten ostatni pewnie dobrze zapłacił takim jak onet ) ze tylko majac fjubzdziuka można dodac komentarz . Ten ostatni liczy na to, ze zwiekszy liczbę kont u siebie, bo nauci będą musieli je zalozyc , chcac komentowac. Taaaaaak ale tu nie lepiej , bo tez do konca nie mozna byc anonimem , gdyz wymaga sie adresu mailowego. Kupa śmiechu, przyganiacie innym a sami nie jestescie lepsi :-((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onet to niemcy a niemcy odbieraja wolnosc slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian Kukułek
Większość komentarzy na Onecie była krytyczna dla Onetu, wyborczej, mchnikowizny i całej opozycji totalnej. Przed wyborami nie chcą publikować prawdy zawartej w komentarzach, chcą tylko prać mózgi bezrozumnym czytelnikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ale pisior sobie wytłumaczył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyantek
Żeby pisowskie trole nie miały gdzie bluzgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat na Onecie 90% komentarzy jest antypisowskie, kundlu więc nie bredź piesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroszony fiut
v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem czegoś na ten temat dowiedziec się od Administracji Onetu. Powiedzieli, żeby kontaktować się z FB. Cytuję odpowiedź FB - "Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i prosimy o cierpliwe oczekiwanie na usunięcie problemów technicznych. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć każdej osobie zgłaszającej błąd, ale wykorzystamy to zgłoszenie do ulepszenia Facebooka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosziromaximus
Nie mozna komentowac bo onecik nalezy do niemieckich mediow ktore sa natypolskie i dlaczego mialoby im zalezyx na swobodzie wypowiedzi polakow? Oni nienawidza polakow i chca ograniczac swoich czytelnikow na kazdy mozliwy sposob . Wgl czytanie onetu to de'bilizm i choroba umyslowa xdd nie polecam wam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CenzuraZwyciężyła
nigdzie nie można komentowac, czy to gazeta,interia,wp, onet wolność słowa to już przeszłość, trzeba czekać aż jakiś portal internetowy powstanie na Białorusi, po polsku, wtedy będziemy mogli tam zaglądać, ewentualnie w Rosji, która jest krajem bardziej wolnym i niepodległym niż Polska, ale ktoś to powinien sfinansować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekM
Do "Cenzura zwyciężyła". Z tego co widzę na WP i części z wymienionych przez Ciebie portali można komentować ale na pewno nie są to fora dyskusyjne. Onet już konkretnie padł, tak jak pada FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntoniW
Onet przez wiele lat bezkonkurencyjny portal po zmianie właściciela "myślał", że odżegnał się od poprzednika i postanowił wstać z kolan. Niestety,upadł na pysk i pokazał swoją nędzę sprzedając się za judaszowe srebrniki fejsbukowi. FB wprowadził jeszcze większą chałę i upadnie tak samo jak Onet. Bez możliwości odbudowy. Na szczęście istnieją tematyczne portale zamknięte, które oferują naprawdę ciekawe fora i ciekawe dyskusje. Przegrałeś Onecie, tak samo jak przegrywa cała Polska pod rządami beznadziejnych buców zwanych pisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirasKowal
Już od kilku lat zrezygnowałem z członkostwa w Onecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagającamarysia
Od lat mam na Onecie skrzynkę pocztową i tylko dlatego tam zaglądam. Ale czas to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyihf
Onet padnie tak jak Nasza Klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tam rządzą zydzi i opozycja. Znam kogoś kto na znak protestu usunął konto emailowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tam nie wchodze juz. srram na nich rzadką kupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azadaz
Dnia 1.12.2018 o 21:30, Gość gość napisał:

tez tam nie wchodze juz. srram na nich rzadką kupą

Pewnie dzięki takim tekstom i ludziom takim jak ty komentarze zostały zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowa
Dnia 20.05.2018 o 05:45, Gość gość napisał:

Popieram. Tzn komentować można, ale z konta z fejsbuka :/ Z resztą i tak niewielka strata, bo 90% tych komentów to jakieś kłótnie i wyzwiska tych ludzi między sobą.

Nie prawda! Nawet z konta facebooka nie wszystko można komentować.Widać komuś to jest bardzo na rękę.Prawda kole w oczy?To zakazać komentowania-to proste.Nawet komuna tak nie postępowała.Czy to aby jeszcze wolna Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

No nalezy olac  chyba juz onet, wiec olewam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jello

Fleischfarb wie jak to się  robi! GENY, GENY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj
Dnia 1.12.2018 o 21:30, Gość gość napisał:

tez tam nie wchodze juz. srram na nich rzadką kupą

onet to cenzura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Od kiedy nie mogę komentować, przestałam w ogóle wchodzić na Onet. 

Nie ma po co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja

Usunęli komentarze bo większość z nich była niezgodna z lewacką polityką Onetu 😛 To się nazywa wolność słowa wg. Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

Ja tam pisałem kilka miesięcy. Ale protegowani przez protestantów forumowicze zaczęli przegrywać w dyskusjach z katolikami. Doszli widocznie do wniosku, żeby nie dawać plamy to będzie lepiej zamknąć dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×