Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Każdy zdrowy, przystojny facet zdradza.

Polecane posty

Gość gość

Nie mówię, że ma zdradzać na prawo i lewo. Ale zdrowy, ociekający testosteronem facet nie ma szans, że wytrzyma to. Wiem po sobie. Mam dziewczynę, ale ja potrzebuje dużo seksu z różnymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś zlapał wszystkie syfy a żona cię wyrzuciła z domu na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w takim razie takim ludziom związki? Bo wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś karma wraca, więc ja z kolei Ci zyczę wszystkiego dobrego i wiele partnerów seksualnych w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może mnie wyrzucić jak to mój dom, a choroby weneryczne dosyć łatwo się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co mieszasz związek, miłość z sexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czesty przypadek,gdy brzydal,nic nie wart debil,zdradza zone.Cos o tym wiem,ale nie chce sie klikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:21 Nie każdy a zwłaszcza kobiety parzy się jak królik z byle kim. Jeśli twoja partnerka nie wie że bzykasz inne i się na to nie godzi to o jakim mieszkaniu ty mi pieprzysz tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko najgorszy desperat zdradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli potrzebujesz dużo seksu z wieloma partnerkami to nie wchodź w związek. Wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:19 ja nie robię NIC ZŁEGO, więc żadna zła karma do mnie nie wróci. ty chcesz zdradzać żonę, więc powinieneś zostać ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maturzysci mają przerwę w egzaminach.NUdzi im się i zakladaja temat za tematem,kazdy slabe prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, w tym byle jaki brzydal , też zdradza. Chce sobie tym samym udowodnić, że coś znaczy, a znaczy, wielkie zero. do autora; jak potrzebujesz dużo, to burdele przed takimi jak ty, stoją otworem. Po co ci "dziewczyna"? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to drogie Panie pytanie za 1 mln punktów. A nie można Tak, że tworzymy związek, z miłością, zrozumieniem ble ble ble, ale oprócz tego raz na jakiś czas, powiedzmy raz na pół roku szalejemy. Robimy trójkąt, idziemy na panienki, wyrywamy kogos na jedna noc itp. I zeby nie było, zarówno on jak i ona. Nie bylibyscie w stanie coś takiego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie kogoś kto będzie preferował wymianę. W czym problem? Czyja to wina ze źle się dobieracie? Zresztą z wami tak jest hipokryci że inne z chęcią ale partnerka p******a na waszych oczach przez obcego już jest ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat kobiety kochaja roochaczy. Autorowi nie zabraknie.kobiet chetnych na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie myślimy że się dobrze dobieramy. przed ślubem czy dzieckiem to sex jest często ą później to nagle wam się odechciewa. I kto tutaj kogo oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:39 - w twoim mniemaniu, debilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ma cudowną kobietę to nie. Ja mam piękna, bardzo mądra, seksowną i tylko ona mnie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obyś to przeplacił hivem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby ci uschła pałą z jajami i düpa spuchła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jednego dlaczego niektorzy faceci ( glownie w necie) na sile chca wciskac i klamac kobietom, ze sa jakby "inni" i nie zdradzaja a jak jakis facet zdradza to niby kobieta zle wybrala, a to gowno prawda. kobiety doskonale wiedza, ze to nie kwestia czlowieka tylko plci, faceci wszyscy zdradzaja i chca wiele kobiet zaliczyc, a jesli nie zaliczaja teraz to NIE jest ich wybor tylko nie maja co akurat doopczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy Zdrowy przystojny facet musi umiec panowac nad emocjami. Inaczej jest jak baba ktora przegrywa wlake z hormonami. Facet musi zawsze planowac z wyprzedzeniem i przewidywac konsekwencje . Dlatego przystojny facet nie musi zdradzac bo moze miec taka kobiete jaka chce. A zdrada jest oznaka slabosci i strachu. Do tego w meskim swiecie rzadza zasady i honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wiem, że to prowokacja ale powiem tak: zdrowy ociekający testosteronem facet zakładający tematy na babskim forum. Dzięki chłopcze poprawiłeś mi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnieliscie o brzydalach, oni siedza na czatach i wyrywaja doopodajki a co gorsza chodza na prostytutki, ci to dopiero s****wem sa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chyba dla ciebie dla facetow zdrada jest oznaka zwyciestwa i czuja sie lepsi od innych facetow ktorzy mniej zaliczyli, kazda kolejna zaliczona laska daje im dume, czym sie potem wszedzie szczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×