Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidzę bratowej i moja mama tez jej nie lubi co robić

Polecane posty

Gość gość

Oni są jakoś ponad rok po ślubie i mają małą córę. Normalnie nie wiem co brat w niej widzi, bo ona ani ładna ani fajna ani z nią nie ma o czym rozmawiać, w ciąży strasznie przytyła i teraz waży więcej niż przed ciążą. Nie da się z nią o niczym pogadać to taka pani 'bułkę przez bibułkę' i brat się przy niej zmienił nawet rodzinne obiady u mamy je nożem i widelcem. Ubiera się okropnie. Zbliża się wszystkich świętych to pewnie znowu sobie kupi jakąś nową szmatkę i będzie szpanować, u mnie na weselu w ciąży była i druga bratowa chciała jej pożyczyć swoją sukienkę z wiskozy ciążową, a ona, że nie, że już kupiła. Kupiła sukienkę za 200 zł, a do koperty dała tylko 300 !!!!! Skąpa suka. Ubiera się jak tania k****. Byliśmy razem na sylwestrze rok temu to miała taką czarną sukienkę, co była p bez ramiączek kryta, a rękawy i cały dekolt z siatki jak szmata jakaś a na początku ciąży była śmiałyśmy my się z niej potem z siostrą. Zrobiliśmy kiedyś imprezę, ja mój narzeczony - wtedy - , siostra, drugi brat z bratową i ten z tą pindzią i każdy się śmiał i dobrze bawił, a ta zaraz, że chce do domu już jechać, a brat zamiast się jej postawić to c**a taki i poszedł z nią. Nie wiem co on w niej widzi. Teraz rzadko kiedy przychodzi do rodziców, bo ona mu pewnie nie pozwala. Wczoraj mama dzwoni do niego żeby przyszedł na obiad, a on że nie bo są u jej rodziców. Wiecznie tylko u swojej mamuni i tatunia siedzi do naszej mamy nie chce przychodzić! Mój mąż mówił mi, że patrzyła dziwnie na niego chyba się jej podoba. Jest żoną mojego brata a mój mąż się jej podoba. Brat powinien kopnąć ją w d**e i zabrać opiekę nad dzieckiem. Matka z niej fatalna nie karmi piersią wymawia się brakiem pokarmu ale ja wiem, że to tylko taka wymówka i brat nie dość, że pracuje to musi się jeszcze corką zajmować, wstawać w nocy i dać jej jeść. Ja u niej byłam tylko raz jak pożyczała mi narzutkę do sukni ślubnej i nie wiem, ale mama i siostra mówiły mi, że ona nie zawsze sprząta i brat musi to robić.Tata to jej nienawidzi jak psa jakiegoś i zawsze jej docina, dobrze jej tak. Siostra udaje, że ją lubi, ale to żeby jej ubrania czasem pożyczyła, a tak w ogóle po ciąży i tak się w stare nie mieści to mogła bym nam parę oddać, skąpa zołza. Druga bratowa dała jej ubranka po swoich synach to w ogóle ich nie zakłada tylko kupuje jakieś sukienki, temu dziecku na pewno w tym nie wygodnie, a marnuje pieniądza co brat zarabia. Brat nie ma nic do powiedzienia, imię rodzice im proponowali ładne tradycyjne, a ona jakieś wymyślne nadała idiotka, dziecko skrzywdzila. Chociaż ta dziewczynka nic nie zawiniła ale nie lubię jej, bo podobna do bratowej, a jaka tłusta prawie 4 kilo ważyła. Rozmawialiśmy o tym wszystkim wczoraj na obiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co my ci mamy poradzic? Och no nie wiem , nie wiem , straszny problem , no ja bym zwariowala na serio Ojej ojej Juz wiem! Moze poloz sie jeszcze w kime :) najwyzej na pierwsza lekcje sie spoznisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie roszczeniowa wredna kwoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet rodzinne obiady u mamy je nożem i widelcem." To jak ty mięso żresz samym widelcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co C i e obchodzi żona brata, pewnie czuje brak sympatii z waszej strony i sie ma ochoty na wasze towarzystwo, co do imienia dziecka i sposobu ubierania to wam z mamusią najmniej wam do tego. Po za tym ty o naturalne , że mąż idzie za swoją żoną/rodziną , a nie za wami świadczy to o odcięciu pepowiny. Jeżeli mu n odpowiada zajmowaniem sie domem i dzieckiem pp pracy to super, może nawet jej d**e po sraniu podcierac ponieważ to im ma to pasować a nie Tobie czy mamusi. Proponuje zająć się swoim życiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, przecież to ty jesteś wredną suką. A że ona nie chce do was przychodzić, to wcale się nie dziwię, skorop wszyscy jej przygryzacie i śmiejecie się z niej. Jesteście chamscy i wredni, nie macie za grosz klasy, a jej się czepiacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbliza się wszystkich świętych hehe, prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosc o te sukienki az bije po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Hafija.pl, najrzetelniejszy portal w polskim Internecie o Karmieniu Piersią, tam na pewno uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie i rozwiejesz wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie też mnie to wszystkich świętych rozwaliło, temat pewnie jakiś stary i skopiowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet kurfa prowokacji nie potrafia z glowa skopiowac ( wszystkich swietych hehehehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare prowo, jakim trzeba być durniem, żeby nie dosc że kopiować te idiotyzm to jeszcze w maju o listopadzie, niedorozwoj jakiś to zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha to skopiowane, a juz chciałam zapytac, czy chciało jej sie tyle pisać tej syfiastej prowokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarko spadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież wszystkich świętych juz było! Teraz boże Narodzenie się zbliża :) Właśnie ubieram choinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz, to mogę ją upokorzyć. Mam suknię ślubną, dziecko też się znajdzie. Musisz mi tylko dać cztery stówy i pozytywny test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×