Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobili?

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Od pewnego czasu nie wiem co mam zrobić, otóż byłem kiedyś z pewną dziewczyna dosc długo bo 3 lata. Rozstalismy się z mojego powodu, ale z czasem cieszę się że tak wyszło. Ta dziewczyna ma siostrę starsza mieszka w Niemczech, mieszkałem z nią 2 miesiące bo pracowałem z jej wujem, spałem z nią w jednym łóżku ( do niczego nie doszło)wróciłem do pl i zalozylem własną działalność w Polsce ale pracuje w delegacji w innym kraju. Widuje się z tą siostra 5 razy w roku zawsze nocuje u niej 2-3 dni i jadę dalej. Bardzo dobrze się rozumiemy, nie poklocilem się z nią ani razu. Lecz trzymam dystans żeby za bardzo się nie zbliżyć, lecz jest to coraz cięższe. Ona ma chłopaka, coraz gorzej im się układa, zauważyłem że przez to mam z nią coraz to lepszy i czestrzy kontakt. Z nikim innym tak dobrze mi się nie rozmawia. Ona też mnie bardzo lubi, jest bardzo szczęśliwa kiedy mam ją odwiedzić. Znamysie dość dobrze . Problem tkwi w tym że coraz ciężej mi się z nią rozstawać, chyba się zakochuje. Pomóżcie co powinienem zrobić? Nie chce stracić jedynej tak prawdziwej przyjaciółki, bo jeśli powiem dla niej cała prawdę to może wszystko zniszczyć... Nie mam pojęcia jak rozwiązać tą sytuację. Jestem nieśmiały i bardzo ciężko jest mi rozmawiać o uczuciach.. Może macie jakieś pomysły co mogę zrobić? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na to by być bardziej pewny siebie? Liczę na waszą pomoc! Z góry dziękuję. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×