Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Idealny prezent

Polecane posty

Gość gość

Nie masz pomysłu na prezent na dzień matki,ojca czy urodziny.Stwórz oryginalny napis lub wzory i umieść na kubku,poduszce itd.Możesz też coś wybrać ze sklepiku. Jednak prezent spersonalizowany pod konkretną osobę jest najlepszy. Na stronie internetowej tego sklepiku możesz stworzyć oryginalne prezenty. W generatorku są korzystne ceny;) Można w nim umieszczać zdjęcia i cokolwiek chcesz.http://katowice.lento.pl/z-przymruzeniem-oczka-,6802154.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na idealny prezent trzeba mieć trochę pieniędzy, które można pożyczyć tutaj http://e-m2m.pl/5b02c9195bb00 . Wszystkie wnioski przechodzą akceptacje. Oddajemy dokładnie tyle ile pożyczamy. Ja np. pożyczyłam dwa tysiące złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie prostota prezentu stworzonego w generatorku polega głównie na pomyśle jaki mamy.Tu pieniądze nie odgrywają decydującej roli.Zatem zapraszam do generatorka w sklepiku.Tam możesz wstawić na kubku np.zdjęcie swojego dziecka albo śmieszny napishttp://katowice.lento.pl/z-przymruzeniem-oczka-,6802154.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobrym prezentem na każdą okazję jest dobra książka - uwielbiam czytać. A fajne książki i dobre ceny można znaleźć w księgarni: www.CKwiedza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i oryginalnym prezentem jest kupno dobrej jakości Yerba Maty - polecam, rok temu sprawiłem taki prezent dla pewnej osoby i bardzo dobrze się sprawdził. Sprawdź, bo dobrej jakości Yerba na stronie www.Imbryczek.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia J
A dobra herbatka, tez ją lubię. A co do prezentów to w jagodowymkocie najchetniej kupuje i to bez różnicy dla kogo i z jakiej okazji. Zamawiałam na dzień matki i na dzień dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spedziłam dzien matki na herbatce i kupiłam jej maszyne do szycia, teraz cały czas siedzi w pokoju i szyje jakieś drobiazgi :D ostatnio dokupilismy nowe materiały i jakie było moje zaskoczenie gdy kod rabatowy za który kupiłam maszyne jest nadal aktywny :https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2 na stronie ważność jest do 2019, ktoś w łuczniku musiał się pomylic, więc korzystajcie puki nikt tego nie zmienił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dzień Ojca polecam koszulki woolmed. Sprawdzony i oryginalny prezent z którego każdy tat będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 721
Ja juz nie mam problemów z wyborem prezentów. Jak muszę coś kupić zaglądam do jagodowegokota i po problemie, mają tak różnorodny asortyment, że bez różnicy dla kogo i na jaką okazję zawsze coś fajnego znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loliinki
uwielbiam praktyczne prezenty, ostatnio siostrze na urodziny kupiłam z bratem lokówkę curl secret z babyliss i była zachwycona, na dzień mamy sprezentowałyśmy jej nowy blender a tacie chcemy kupić jakąś fajną maszynkę do golenia. Totalnie u nas nie sprawdzają jakieś bibleoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womi44
ja siostrze na urodziny sprezentowałam duży zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów z organicznewlosy.pl :) ona jest zafiksowaną włosomaniaczką więc była zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprezentowanie dziecku zajęć dodatkowych to jak dla mnie idealny prezent - nie dość, że dziecko się rozwinie to jeszcze będzie miało dobrą zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×