Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaCoNieKocha

Nie potrafię pokochać żadnego faceta ..

Polecane posty

Gość TaCoNieKocha

Mam ponad 20 lat , kilka związków za sobą.... W tym jeden 5 letni z którego mam 3 letniego synka.. związek ten zakończył się w tamtym roku ze względu na nieumiejętność dogadania się w jakichkolwiek sprawach (ogólnie porażka i zmarnowane 5 lat dla obojga -alee wracając do tematu) 3 miesiące temu poznałam świetnego faceta który naprawdę się Stara , pokazuje jak mu zależy powtarza jak to nie kocha itp itd (mimo że jest bardzo że tak to ujmując ciężka osoba pod względem charakteru czy okazywania uczuć - potrafi sprawić że naprawdę to odczuwam ) .. Jestem z nim naprawdę szczęśliwa ii tu się zaczyna .. po za tym że mi zależy lub nie Jest mi obojętny nie potrafię do niego nic więcej poczuć chodź bym bardzo tego pragnęła.. :( to samo było z wcześniejszym związkami (pomijając te za małolata) ale związek 5 letni ?? Bez uczuć z mojej strony ... Bardzo się z tym meczylam , zastanawiałam się przez cały okres trwania związku dlaczego nie potrafię go pokochać ani żadnego innego.. (dzieciństwo miałam wspaniałe niczego nigdy nie brakowało w tym miłośći) . myślałam że trafiając na ,,teraźniejszego partnera '' wreszcie poczuje co to znaczy prawdziwe uczucie '' bo tak jak wspomniałam jak dla mnie jest pod każdym względem idealny a tu mija kolejny miesiąc i dalej nic , przykro mi jak wieczorami leżąc w łóżku obok niego on powtarza patrząc głęboko w oczy, głaskając policzka jak bardzo mnie kocha a ja nie wiem co mam powiedzieć aby go w żaden sposób nie zranić ... zastanawiam się czym to może być spowodowane czy jest to jakaś blokada emocjonalna która powstała tak naprawdę bez żadnych powodów czy może problem natury psychologicznej .. czy ktoś tak ma lub wie jak można to przezwyciężyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka z kutasem - ja kocham swoją klasę ! Babka z kutasem - ja kocham swoją klasę ! Lubię sobie iść na basen ! Lubię się wykąpać czasem ! i jedyne czego żałuję że nie mogę tam machać CH*JEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! Możesz sobie robić zdjęcia ze znanymi osobami. Ale możesz też pie**olić to i robić zdjęcia z nami - SHEMALAMI ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! Możesz mieć trójkę Iphona lub innego telefona ! lecz to wszystko sens wnet traci bo prawdziwe selfie robi się BEZ GACI ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! BABKA Z KUTASEM ! Jak ja kocham swoją klasę ! Od jutra robię masę ! Zgłoś Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywdzisz ludzi tylko. idź się lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecka też nie kochasz ? Po co wchodzisz w związki? Po co marnujesz ludziom czas ? Najpierw psycholog potem chlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo. Mam 26 kat juz i ani razu nie byłam zakochana mimo ze byłam w kilka zwiazkach- zawsze to były związki z sympatii, z chęci posiadania chłopaka, z przywiązania które z czasem się wytworzyło ale zawsze uczuć brakowało i później juz wszystko mnie wkurzali w partnerach i to konczylam z ulga... Dzieciństwo tez miałam fajne. Nie wiem z czego to wynika, mam serce z kamienia? :( nie potrafię się zakochac, nawet nieszczęśliwie...cierpie z tego powodu, życie mi umyka, ciągle brak mi miłości, ostatnio jestem tak sfrustrowana ze warcze na wszystkich, stalam się agresywna, wsciekam się z byle powodu np na rodziców, nocami płacze bo tak mi tego brakuje :(. Z roku na rok jest coraz gorzej .Masz podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaCoNieKocha
Synka kocham nad życie ... nie jestem nienormalna więc leczyć się nie muszę za to polecam to osobą które tak komentują... Eh :/ nie wiem czy ranie te osoby związek wcześniejszy tak jak wspomniałam rozpadł się z innych powodów ale przez cały okres trwania związku nigdy nie dałam odczuć że go nie kocham , że nie zależy starałam się i zachowywałam jak na to przystało .. potrafię się przywiązywać , ,,uzależnić'' i bardzo mi zależy na obecnym do tej pory myślałam że po prostu nigdy jeszcze tej prawdziwej miłości nie poznałam i to będzie właśnie to.. i wiem że tak jest bo niewyobrażam sobie dnia bez niego jednak miłością tego nazwać nie mogę a mam porównanie (rodzina ,dziecko , a partner )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaCoNieKocha
Do gość- nie podejrzewałam że znajdę kogoś kto mnie zrozumie pod tym względem a jednak .. dokładnie tak jest .. najgorsze to że tej miłości się pragnie a za żadną cenę jej nie ma właśnie nawet tej nieszczęśliwej .. również jestem nerwowa , klotliwa , i nieraz w nocy będąc sama płacze jak dziecko w poduche bo nie wiem jak sobie z tym poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesran..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko don johnson.. mmm 100 proc. meskosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurwa idiotko jebana jak nie potrafisz kochać to znaczy że z tobą jest coś nie tak kumasz ? masz jakieś zaburzenie lub chuj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ty idiotko pierdolona naoglądałaś filmów romantycznych i myślisz że miłość jest tak jak na filmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spojrze na inna urode jak a la don johnson. pieeeekny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumieją nas tylko osoby, które tez tak maja. Wodocznie nie many szczęścia i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skup się na dziecku. Jesli jest ci pisane to dostaniesz jeśli nie to nie dlatego zamawianie się nie da ci nic oprócz złego humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy spotykają swojà drugà polowke juz w liceum. Po co wchodzic w bezsensowne zwiazki z osobami do ktorych nic nie czuje? Niektorzy czekaja na tego jedynego z ktorym bedzie sie chcialo budowac cos razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. helikopter z Lego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×