Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co się dzieje

Polecane posty

Gość gość

Znam się od dziecka, od pół roku się spotykamy na tyle na ile jest to możliwe. On dużo pracuje ja też, do tego studia... ale cały czas było dobrze. Od miesiąca coś się zmieniło. Nie ma czasu przyjechać bo cały czas pracuje (i na serio pracuje, bo znam ludzi z ktorymi pracuje i to potwierdzają), jest zły na wszystko i wszystkich, że nie ma czasu, że mnie tak traktuje. Jak tydzień temu to powiedział to tym samym przestał ze mna rozmawiać. Więc prawie wcale się nie odzwa.. pisze codziennie dobranoc i dzień dobry i tyle. Jak mu powiedzialam, 3 dni temu, że zalali mi mieszkanie, i mam połowę rzeczy do wyrzucenia.. to powiedział, ze masakra i koniec.. Jak się pytam co u niego to milczy... a wieczorem odpisuję "dobranoc..;*" jak dzwonie to nie odbiera.. Czuje się bezradna.. i nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mu to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj jego co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam i słyszę to samo " nie mam czasu, przepraszam że tak Cię traktuje. Wiem, ale nie mam czasu". Wczoraj przyjeżdżała przez jego miasto jechalam do rodziny, wpadłam do niego do pracy, ucieszył się, ale zaraz potem powiedział "przepraszam nie mam czasu, masakra dzisiaj jest.." pogadaliśmy może 5 minut bo juz musisał lecieć dalej... Jak mu powiedziałam wczoraj, że po prostu jest mi przykro to powiedział, że złożył wypowiedzenie i teraz mogę przestać się czepiać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro dla Ciebie chcę rzucić pracę to nie masz wątpliwości? Gdyby miał to gdzieś to by nic nie zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma cię gdzieś, daj se siana z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się "nie ma czasu" dla dziewczyny to się nie wchodzi w związek. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nikogo tego jestem pewna. I chyba nie potrzebnie tu pisze bo prawie wszyscy tu sa negatywnie nastawieni. Gdyby miał mnie gdzieś to nie pisał by codziennie rano i wieczorem.. zresztą niektorzy z Was tego nie zrozumieją. W związkach bywa różnie i ja nie szukam porady jak mamy się rozstać tylko jak naprawić. On zresztą ma podobnie i chcę to naprawić. Dziaiaj bukiet róż, w tygodniu wspólna kolacja, a za miesiąc wspólne wakacje. Nie każdy zdradza i wymienia tylko na kolejny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×