Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kundzia33

wczasy z dzieckiem w Grecji

Polecane posty

mam pytanie do tych matek czy samotnie spędzały przy dziecku wakacje za granicą. w przyszłym roku jadę z 11 latkiem tyle za rok kończy. to będą moje pierwsze wczasy z dzieckiem cąły czas jeździłam z mamą i ojcem. chciałabym już spróbować bez rodziców. ale mogę dodać że byłam zależna od nich. w tym roku zaczęłam być niezależna od nich samodzielna Pytam matki które same z dzieckiem spędzały wczasy za granicą podam email na który możecie swoje doświadczenia opisać email; pedziwiatrkarolina7@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rotundda
Rok w rok spędzam wakacje z dzieckiem sama za granicą. Nie ma się czego obawiać. Moje dziecko ma obecnie 8 lat, a wyjeżdżałam z nim odkąd skończył 4 lata. Są tacy, którzy jeżdżą na hurra, ale ja bym się trochę bała, wolę jednak, przynajmniej póki młody nie skończy tych 13 lat jeździć na wczasy zorganizowane. Masz wszystko załatwione, sprawdzone miejsca, bezpiecznie, nawet animacje dla dzieci. Jeśli chodzi o Grecję, to byłam dwa razy, w tym samym miejscu bo bardzo nam się spodobało, w Paliouri, hotel Chrousso Village. Polecam, cudne miejsce i fajny hotel. Okolica bardzo bezpieczna. Ja jeżdżę z Rainbow bo mają tam swoje figlokluby, czyli animacje dladzieci po polsku. No i niedrogie wczasy, a jak się załapiesz na promocję to za dziecko płacisz znacznie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeździłam z mamą i z tatą oprócz dziecka. Dzieciak ma za rok 11 lat. Chciałabym sama jechać nie przejmować się czy on chce . Ważne żeby nie nudził się. Zabiorę laptopa . na godziny w których nie wychodzę na słońce . Dwa lata temu jechałam z nim i z ojcem cieszyłam się jak miał towarzystwo innych dzieci tym mogłam się zadowolić. Mam pytanie do innych matek czy nieobecność faceta(ojciec dziecka mąż partner)im przeszkadzała. nie miałam żadnych problemów że nie było męża. samotne mężatki są dla innych chyba zagrożeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rotunda co to za promocja i ile się płaci za dziecko ? Powiedz coś więcej o tych animacjach dla dzieci ? Jak to wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz rainbow się reklamowało że dziecko za 500 zł do jakiegoś tam wieku ale nie wiem czy jest jeszcze aktualne. Popatrz sobie na stronie albo zapytaj się w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddac dziecko pod opieke imigrantow muzulmanow to sie zaopiekuja dzieckiem i ubogaca kulturowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiczika
Z tego co patrzyłam teraz, są na niektórych ofertach greckich dodatkowe rabaty, a przy wyjazdach do hiszpanii darmowe wycieczki fakultatywne albo vouczery na auto. Na pewno takie są promocje przy hotelach z animacjami dla dzieci po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzikiewiczówna
Hotel Sol Guadalmar w Costa del Sol? Ktoś coś? Proszę o opinie osób które były, a szczególnie jeśli mają dzieci i zetknęli się z animacjami. Druga sprawa: czy w okolicy do 100 km są fajne rzeczy do zwiedzania? Zastanawiamy się też nad wynajmem samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninia

Jeśli chodzi o grecję z dzieciakami to polecam hotel do którego pojechaliśmy w tym roku na Korfu - Rebecca's Village. Hotel ładny, ładnie położony, blisko pięknej plaży. Co też bardzo fajne - na terenie hotelu biuro Rainbow miało swoich animatorów którzy prowadzili zajęcia dla dzieci w wieku 2-12 lat. Po polski i dla swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukująca
Dnia 30.07.2019 o 12:05, Gość Ninia napisał:

Jeśli chodzi o grecję z dzieciakami to polecam hotel do którego pojechaliśmy w tym roku na Korfu - Rebecca's Village. Hotel ładny, ładnie położony, blisko pięknej plaży. Co też bardzo fajne - na terenie hotelu biuro Rainbow miało swoich animatorów którzy prowadzili zajęcia dla dzieci w wieku 2-12 lat. Po polski i dla swoich klientów.

Śledzę wątek bo też zależy mi żeby kupić wycieczkę do fajnego hotelu pod dziecko, ale niestety rebeccas village nie ma w ofercie 😞 Ma ktoś może do polecenia fajny hotel, najlepiej gdzie rainbow ma w ofercie figlokluby, lub po prostu hotel, który będzie bardzo przyjazny dzieciom (basen, łagodne zejście do wody z plaży, jedzenie, przewijaki, park wodny, zajęcia itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×