Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak pójdę do prostytutki i przed wejściem rozetnę gumkę, ona to poczuje?

Polecane posty

Gość gość

Ma na widoku trzy panienki z roksy. Myślałem, żeby elegancko na wizycie założyć gumkę, a potem, jak odwróci sę tyłem, rozciąć gumkę nożyczkami, albo żyletką i podvpcyć do końca bez gumki. Nie wiem jednak, czy takie przedsięwzięcie się uda... czy ona to poczuje... Potem bym wyciągnął inną gumkę, całą na pokaz napełnioną czymś białym na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieciaku..... Niech cię zeżre aids bo mózg już masz stracony gupis jak cep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAki dzieciaku? Ja już 34 lata mam. Planuję I raz u prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One pigułki biorą prezerwatywy mają chronić przed chorobą. Podkreślam mają ale czy cie uchronia to już jedną wielką niewiadoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz mial klykciny na fiu'cie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
„Ja już 34 lata mam” x Czternaście zapisuje się tak: 14. Nie 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy - naprawdę mam 34 lata debilu i jak w to nie wierzysz, to twój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:45 - Rozpatruję głównie młodziutkie, świeżutkie dziewczęta. Takie 19-24. U takich prawdopodobieństwo złapania czegoś jest znikome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po co chcesz to zrobić? One i tak biorą tabletki, może mają nawet jakieś wkładki domaciczne, więc w ciążę ich nie wrobisz. Jedyne co możesz uzyskać, to zarażenie np. jakąś kiłą czy innymi chorobami wenerycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 - A znasz taki tekst braci figo fagot? "Ja gumy nie noszę, to są fiuta kaloszę, więc nie zdziw się, jak pobiegnę boso"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Mało_stanowczy - naprawdę mam 34 lata debilu i jak w to nie wierzysz, to twój problem” x To dlaczego zachowujesz się jakbyś miał 14? Do tego nad wyraz „kulturalnie” nie potrafisz sklecić jednego zdania bez wyzwisk. Moim problemem ma być Twoja niedojrzałość? Chyba trochę się przeceniasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:17 - primo, nie wszystkie biorą tabletki, secundo, dybyś czytał ze zrozumieniem, wiedziałbyś, że mam wyjebane na to czy dziwka zajdzie, czy nie. mi chodzi o przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotykam się z 20 latka z Roksy i Twoje pojecie jest mylne. Wlasnie te 19-24 najczesciej i najwiecej się rżną, bo wiedza, ze ich cialko w tym wieku jest najbardziej porzadane, wiec wiadomo, ze najwiecej zarobią. Mysle, ze ktora ma wiecej klientów? 40 latka czy 22 latka? Dorosnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz, że, która*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy jak pójdę do prostytutki i przed wejściem rozetnę g......." Ona może nie poczuje ,ale ty tak i nie koniecznie zaraz, a za jakiś czas ,dodatni odczyn Wassermanna tak od 5.–6. tygodnia po zarażeniu i nie tylko , bo może przykleić ci się coś gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to tak jak siadać gołą upą na ciepłą deskę klozetową w publicznym klopie ,bo nigdy nie wiesz ,kto przed tobą ja wygrzał i co pozostawił na niej niewidocznego,choćby była z porcelany i lśniła czystością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
No jak żyję, to takich durniów jeszcze nie czytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A, bo myślałam, że autor nie ma z kim, więc planuje rozsiewać swoje wspaniałe geny z prostytutkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×