Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dać szansę facetowi w związku?

Polecane posty

Gość gość

Sytuacja w skrócie wygląda tak, że biegał za mną pewien facet, podoba mi się, jest inteligentny, zabawny, niczego mu nie brakuje. Byłam w związku, więc odmawiałam mu zaproszenia na randkę. Od niedawna jestem sama, odezwałam się z ciekawości do niego, co słychać, umówiliśmy się, było świetnie, zaiskrzyło. Jednak jest jedno DUŻE ALE, okazało się, że on jest w związku... Mieszka z nią. Powiedział, że to się sypie, że mieszkają ze sobą, bo do końca miesiąca, że on to w sumie już pomieszkuje gdzie indziej... Powiedział, że teraz wszystko się zmieniło i on kategorycznie sie wyprowadza od byłej. Nie wiem czy dać mu szansę, mimo, że zataił fakt bycia w związku... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zainteresuje się inna będąc z tobą to też prawdopodobnie to zatai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz, żeby zadzwonił jak zerwie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jak sie rozstana .) to czemu nie, jeśli tak tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje sprawa, Twoje życie, tylko żeby pozniej nie było żalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do końca miesiąca zostało kilka dni. Weź na wstrzymanie i zobacz jak rozwinie się sytuacja. Nie przesadzaj z tym „zatajaniem bycia w związku”, bo jeśli powiedział Ci o tym to raczej wyklucza „tajność”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do końca miesiąca? Bo zapłacili czynsz na spółkę i nie maja dokąd się wyprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mają czas ogólnie chyba do 10 czerwca, ale do końca miesiąca muszą tam mieszkać, przynajmniej ona, bo nie ma się gdzie podziać, on też nie miał, ale coś znalazł na szybko do wynajmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaa,zawsze tak gadaja a potem okazuje się ze to calkiem fajny związek,kobieta nic nie wie lub dowiaduje się ostatnia. Klasyk gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ogarnie swoją sytuację i przyjdzie z czysta karta bo jeśli nie to skończysz na lodzie. Przyjdzie bzyknie i wróci na stare śmieci. Jak większość facetów w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.22 zajmij się swoją zboczona, jak ja nazwałeś i nie interesuj się innymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój obecny mąż też miał dziewczynę jak zaczęliśmy się spotykać a ja o niej nie wiedziałam. Ale zostawił ją po 4 latach związku dla mnie i jesteśmy razem już 10 lat. Aha i nikogo jej nie odbiłam bo powiedział mi o tym po fakcie,że był z kimś ale ja zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero jak się rozstaną. Prawdziwie (on może oszukiwać z tym, że się nie układa itd.). Uważaj też, bo kiedyś to ty możesz być na miejscu jego dziewczyny, a inna na twoim (coś za łatwo wychodzi mu spotykanie się z inną, jak jest w związku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.27 to samo zrobi z.tobą albo pewnie już robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.42 dokładnie! Ilu to facetów sciemnia ze im się nie układa w związkach, ze to juz zmierza ku końcowi, ze ich zony czy partnerki to takie zle, niedobre, ze maja juz dosc. Oni tak gadają żeby zamoczyc bo przecież nie powiedza ze super się im uklada a maja chec tylko jednorazowo bzy.k.n.a.c inna. Dlatego miej dystans do jego slow i wstrzymaj rozwój tej znajomości do czasu aż rzekomo on się wyprowadzi i zerwie z nią, do tego czasu się z nim nie spotykaj. Niech zerwie, uporzadkuje swoje sprawy i już jako singiel zgłosi się do Ciebie. Zobaczysz jak na to zareaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×