Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tu nie Zimbabwe

Jak OBNIŻACIE swoje wymagania co do partnera z wiekiem?

Polecane posty

Gość gość
5 godzin temu, Gość Adam napisał:

Faceci, obniżajcie wymagania. Z 30-stek na 20-stki. Naprawdę warto

I zbierajcie kasę, bo na gołodupców nie polecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z wiekiem jak czlowiek madrzejszy to uswiadamia sobie,  ze lepiej byc singlem niz z kims z desperacji bo wypada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann

Gdybym obniżyła wymagania to nie byłabym z moim aktualnym mężem tylko jednym z frustratów z kafeterii/demotywatorów :). Warto było, normalnie w miłości zachowujemy się jak nastolatki :). Panie bez problemu możecie sobie kogoś znaleźć poza granicami naszego kraju, więcej odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plichhha

Nie obniżam wymagań!

Jestem już Zbyt świadoma..

Ciału potrzebny jest seks. To nam. Resztę zapewniam sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baju

Głupich bab nie szkoda, niech gniją same, faceci dadzą sobie rade, bo młodsze panny wchodzą na rynek codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietawponiedziałek
29 minut temu, Gość baju napisał:

Głupich bab nie szkoda, niech gniją same, faceci dadzą sobie rade, bo młodsze panny wchodzą na rynek codziennie.

Bredzisz człowieku. Kobiety mają się świetnie i jeśli chodzi o gnicie to bardziej mi to pasuje do Ciebie właśnie. 🙂 Piszesz o młodszych ? Patrz jak parskam śmiechem. Nie chodzi o młodość ale głupią naiwność, której te starsze pechowo dla Ciebie już nie posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 godziny temu, Gość baju napisał:

Głupich bab nie szkoda, niech gniją same, faceci dadzą sobie rade, bo młodsze panny wchodzą na rynek codziennie.

Młode wolą mężczyzn w swoim wieku jesli chodzi o szczerą milosc a nie sponsoring czy szukanie ojca. 

Pamiętam jak ja miałam 20lat.  Interesowali mnie faceci nie starsi niż 25lat. Moje koleżanki tak  samo. Powychodzily za mąż za rowieśnikòw bądz max 2lata starszych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość ann napisał:

Gdybym obniżyła wymagania to nie byłabym z moim aktualnym mężem tylko jednym z frustratów z kafeterii/demotywatorów :). Warto było, normalnie w miłości zachowujemy się jak nastolatki :). Panie bez problemu możecie sobie kogoś znaleźć poza granicami naszego kraju, więcej odwagi.

Ja zawsze chciałam jakiegos mężczyznę ze Skandynawii. Z opinii zaslyszanych wydają sie byc najbardziej "sfeminizowani" w stosunku do innych krajòw Europy tj.  kobieta to partner a nie podczłowiek mający siedziec w domu z dziecmi i gotować. Za to odpycha mnie od facetòw z południa typu Włoch,  Hiszpan.  Ci z kolei mają opinię babiarzy,  maminsynkòw i seksistow. 

Mòwisz,  że warto emigrować w poszukiwaniu milosci? :D

Ale najwazniejsze to nie byc zdesperowanym w samotnosci. Życie w pojedynke tez ma zalety.  Nie wiem czemu tak sie boicie zycia w pojedynke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietawponiedziałek
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja zawsze chciałam jakiegos mężczyznę ze Skandynawii. Z opinii zaslyszanych wydają sie byc najbardziej "sfeminizowani" w stosunku do innych krajòw Europy tj.  kobieta to partner a nie podczłowiek mający siedziec w domu z dziecmi i gotować. Za to odpycha mnie od facetòw z południa typu Włoch,  Hiszpan.  Ci z kolei mają opinię babiarzy,  maminsynkòw i seksistow. 

Mòwisz,  że warto emigrować w poszukiwaniu milosci? 😄

Ale najwazniejsze to nie byc zdesperowanym w samotnosci. Życie w pojedynke tez ma zalety.  Nie wiem czemu tak sie boicie zycia w pojedynke? 

Warto pojechać za miłością jeśli się ją już znajdzie, ale jechać, żeby jej dopiero szukać ? Innowacyjne i odważne. Popieram i Brawo Ty 😉  Z resztą wypowiedzi zgadzam się średnio. Znam Włocha, który przyjechał za Polką do Polski i jest najcieplejszym, najmilszym i najbardziej lojalnym facetem. Tworzą parę od kilkunastu lat i on za nią świata nie widzi i akceptuje jej pasje, pomysły i przy tym wcale nie jest pantoflarzem. Dlatego nie generalizowałabym.  Każda nacja ma swoje przywary ale nie ma co, aż tak bardzo uogólniać. Spójrz na naszych rodaków chociażby. Co jeden to lepszy 😉 A potem jęczą na portalach jakie to kobiety są zyyyłeeee 😄 bo sobie radzą, bo nie interesuje ich byle co. A jak już któraś otwarcie mówi, że ma się świetnie a kochanek  robi jej dobrze wtedy kiedy to ona ma to ochotę, to rzucają się z pazurami, kłami i pianą na pysku. Bo oni bzykają a my się ...imy. Ot polski zaścianek 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość element

Dalej dawajcie dvpe kolorowym, zobaczymy jak to się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubi

ja mam fajny przekrój: 30 parę lat, wyglądam na 20 i śmiechu trochę jest, bo umawiają się ze mną panowie w wieku 20-50.

Też nie wiem, co Wam tak przeszkadza w samotności. Dla mnie najbardziej stresujący  i często jałowy okres to właśnie trwanie w związku. Nawet mając taki duży wybór ciężko mi zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd
15 minut temu, Gość element napisał:

Dalej dawajcie dvpe kolorowym, zobaczymy jak to się skończy.

Rasista czy problemy z erekcją ? A może i jedno i drugie, stąd ta frustracja ? 😛Rada: Jeśli kobiety na które masz ochotę omijają Cię szerokim łukiem i wybierają "kolorowych" to znaczy, że ..... Nie mają ochoty mieć z Tobą do czynienia. Znajdź przyczynę, popracuj nad tym a nie wyzywasz ludzi od "kolorowych" czy "dupodajek" bo to Ty masz problem a nie oni. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 30.09.2019 o 13:51, Gość element napisał:

Dalej dawajcie dvpe kolorowym, zobaczymy jak to się skończy.

A związek z białym cudzoziemcem jest już ok w oczach zakompleksionych Polakòw? :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obniżają tylko te jakie o siebie nie dbają i się nie rozwijają. Znam wiele kobiet jakie wręcz podwyższa a i faceci się nimi interesują bo one są tego godne - i nie chodzi o wygląd ale o umiejętności, pewność siebie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, tomeh napisał:

Obniżają tylko te jakie o siebie nie dbają i się nie rozwijają. Znam wiele kobiet jakie wręcz podwyższa a i faceci się nimi interesują bo one są tego godne

Jasne, że z wiekiem wymagania się podwyższa. Teraz po latach związków to mężatki, które jako młode siksy poleciały na byle kogo, tu piszą w innych wątkach i utyskują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacol

Niestety NIKT tych ich wymogów nie spełnia, kończy się na poszukiwaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniiiiiiiiii30

Ja z wiekiem podwyższam wymagania. Mając lat 20 wystarczyły mi motylki w brzuchu, nie patrzyłam, czy facet ma pracę, z jakiej rodziny pochodzi itp. Teraz mam 30 i po pierwsze trudniej o te motylki a po drugie zwraca uwagę na całą masę innych czynników. Doświadczenie uczy. A najlepiej uczymy się na własnych błędach niestety. Ideałem byłoby mieć urodę  20-latki i rozum 30 -latki 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁYSY1979
Dnia 30.09.2019 o 06:31, Gość baju napisał:

Głupich bab nie szkoda, niech gniją same, faceci dadzą sobie rade, bo młodsze panny wchodzą na rynek codziennie.

W punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hegg
Dnia 30.09.2019 o 07:00, Gość bubi napisał:

ja mam fajny przekrój: 30 parę lat, wyglądam na 20 i śmiechu trochę jest, bo umawiają się ze mną panowie w wieku 20-50.

Też nie wiem, co Wam tak przeszkadza w samotności. Dla mnie najbardziej stresujący  i często jałowy okres to właśnie trwanie w związku. Nawet mając taki duży wybór ciężko mi zmienić zdanie.

Palma odbija z nadmiaru wyboru, też tak mam przy wyborze papieru toaletowego w markecie gdzie jest ich cała aleja. Wam babom palma odwala, ale z wiekiem coraz gorzej o stabilny związek i jeszcze będziecie płakać jako stare bezdzietne panny, same w pustym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnowany okres
14 godzin temu, Gość paniiiiiiiiii30 napisał:

Ja z wiekiem podwyższam wymagania. Mając lat 20 wystarczyły mi motylki w brzuchu, nie patrzyłam, czy facet ma pracę, z jakiej rodziny pochodzi itp. Teraz mam 30 i po pierwsze trudniej o te motylki a po drugie zwraca uwagę na całą masę innych czynników. Doświadczenie uczy. A najlepiej uczymy się na własnych błędach niestety. Ideałem byłoby mieć urodę  20-latki i rozum 30 -latki 😛

Będziesz gniła sama, to realia, twoje cycki nie miętolone i cípka nie używana, to dopiero żałosne i smutne realia, młodość zmarnowana przez głupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMX

Z wiekiem podwyższam. Doświadczenie uczy, że pewne rzeczy mówią o człowieku bardzo dużo. I że będę nieszczęśliwa, jeśli facet będzie miał pewne cechy, co do których przekonałam się, będąc w związku. 

Nie muszę być z nikim na siłę, cenię sobie swoje życie, mam je jedno i szkoda mi je przetrawić z kimś, kto nie wnosi w moje życie nic wartościowego, tylko zamęt emocjonalny czy inne kłopoty. Mogłabym być jedynie z kimś wysoko rozwiniętym w swoim człowieczeństwie, kimś duchowo dojrzałym. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukująca prawdy
1 godzinę temu, Gość KMX napisał:

Z wiekiem podwyższam. Doświadczenie uczy, że pewne rzeczy mówią o człowieku bardzo dużo. I że będę nieszczęśliwa, jeśli facet będzie miał pewne cechy, co do których przekonałam się, będąc w związku. 

Nie muszę być z nikim na siłę, cenię sobie swoje życie, mam je jedno i szkoda mi je przetrawić z kimś, kto nie wnosi w moje życie nic wartościowego, tylko zamęt emocjonalny czy inne kłopoty. Mogłabym być jedynie z kimś wysoko rozwiniętym w swoim człowieczeństwie, kimś duchowo dojrzałym. 

 

Tylko nie szukaj tego u pierworodnych, przy których każda zostaje szybką niewolnicą i powiernicą jego zachcianek. Zamiast znaleźć coś wartościowego, szybko przy takim facecie zaczniesz boleśnie studiować jego przywary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMX

Nie wierzę w reguły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×