Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ci co chodza w pieluchach dla podniety to jacys debile

Polecane posty

Gość gość

Juz bardziej bym chyba zrozumial zoofila czy inne dewiacje ale sr)anie w pampers i łażenie w tym smrodzie cały dzien z obszczypaną i zafajdaną doopą to juz mega przesada. Co niektorzy jeszcze smoczek cyckają i zakladają spiochy.taki facet odrazu powinien zostac poddany utylizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe skąd wyssałeś informacje że ktoś tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:34- hey .Powaznie pytasz?? Ale serio bez jaj,naprawde o tym nie slyszaleś/aś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jakos sie nawet nazywają,gosc nawet na tym forum jakis czas temu wrzucil fote w pieluchach i smoczkiem w gebie,bokami z pieluchy az mu wyciekało (chyba rzepy puscily:) ) powaznie pisze jest takie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi ci o taką skrajną kulturę DDLG? Też mnie to obrzydza. O ile w "lekkiej" formie mnie to nawet kręci (jakieś zabawy w niegrzeczną dziewczynkę i wkurwionego "tatuśka", ubieranie dziewczęcych kokardek we włosy, posiadanie na łóżku pluszaków), o tyle jakieś akcje z pieluchami są już chore. A w takiej formie jak opisujesz to już czysta dewiacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz autorze linka, który i mnie przerasta :D Wpiszesz "ddlg stuff", to wyjdzie ci więcej :) Jest taka polska modelka Joasia Kuchta, która ma chyba 2 mln followersów na insta i często daje rzeczy w tym klimacie, ale w dobrym smaku, a tu już przesada, jakieś smoczki :o , mi się to z pedofilią kojarzy wręcz https://www.pinterest.com.au/pin/447897125422564227/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluszaki w łóżku????!! No ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba większość dziewczyn ma jakiegoś pluszaka w pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sluchajcie zaraz pogrzebie. Ostatnio robilem porzadek z fotkami bo mialem juz ich prawie 10tys i natknalem sie wlasnie jak ziomek kilka mies temu dla jaj wyslal mi zdjecie wlasnie takie zrypanca. Ziom sie cieszy za kazdym razem gdy jakies zje)banstwo mi wysyla bo wie ze zaraz sie wkurzam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu już przegięli, butelka z mlekiem :o :D Mdli mnie https://pl.pinterest.com/pin/336292297160908217/ Tylko że te dewiacje z pieluchami to nie tyle DDLG (daddy dom, little girl), tylko ABDL (Adult Baby, Diapper Lover) - to drugie maksymalnie mnie odrzuca…No i masz te pieluchy w nazwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dziwię Ci się :D O ile takie jakieś rzeczy "na granicy" DDLG (jakieś przebieranie przez dziewczynę za księżniczkę w różowe, trochę dziewczęce rzerczy itd) są IMHO spoko, to już ten cały klimat ABDL jest mega chory :o Nawet nie wiedziałam, że oni się tak otwarcie określają jako "miłośnicy pieluch" xD, ciekawe co na to psychoanalitycy…To lepiej wpisz "ABDL stuff" :D, wprowadziłam cię po części w błąd, ale po prostu nie siedzę w tych "pieluchowych" klimatach, DDLG mnie ciekawi, ale to ABDL jest chore :o A często ludzie mylą te pojęcia (choćby ja wyżej)… Idiotka z pieluchą https://zapodaj.net/2b9a973bd7c5d.png.html Chłop w dziecięcym leżaczku - wyślij koledze xD https://zapodaj.net/1c63b90e90123.png.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 lat temu to na stosie by palili takich pomylencow. Tezcwidzialam takie zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażacie sobie, że na przykład lekarz, który was operuje, ma w domowych pieleszach taki fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sędzia chodzi po mieszkaniu w pieluszce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo slynny polityk zaklada pampersa po robocie i wola do żony „mama mama kcem eee zrobic i siusiu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fu. Obleśne to. Kiedyś widziałam jak baba wzięła ślub z mostem bo się w nim zakochała. To też jakaś nazwę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W lekkiej formie to jest dosyć popularny fetysz - kobieta przebrana za lolitkę, maskotki wokół, córeczka tatusia itd. Japończycy np. uwielbiają kobiety przebrane za dziewczynki- dwa kucyki, czirliderki itd. - to jest wręcz ich narodowy fetysz. Natomiast jeżeli chodzi o robienie w pampersy, udawanie niemowlaka itd. to niestety, ale to się bierze z niezaspokojonych potrzeb z okresu dzieciństwa, z odrzucenia przez rodziców itd. Jakieś silne braki emocjonalne w tym wyczuwam. Możliwe, że takie zachowywanie się może działać na te osoby terapeutycznie. W każdym razie takie skłonnosci są zupełnie niegroźne. Mnie przerażają natomiast osoby gustujące w sado-maso - to jest dopiero dewiacja, poza tym takie osoby mogą być niebezpieczne. Bo to już jest jakiś rodzaj agresji seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.06.2018 o 06:43, Gość gość napisał:

Masz autorze linka, który i mnie przerasta 😄 Wpiszesz "ddlg stuff", to wyjdzie ci więcej 🙂 Jest taka polska modelka Joasia Kuchta (...).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A sado-maso to niby normalne jest? Dla mnie to jeszcze gorsi popier/doleńcy niż ci od pieluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie każdy fetysz jest w jakiś sposób deb'ilny. Przynajmniej dla postronnego obserwatora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srakkk

A co  je obchodzi ja też ... w majtki i lubię tak nie twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×