Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja żona to wariatka

Polecane posty

Gość gość

Moja żona jest oblakana. Ma 30 lat na karku a ma takie glupawki, że mózg staje. Dziś na przykład zaczęła się nagle śmiać wniebogłosy. Pytam ją: o co chodzi? A ona do mnie: Wyobraziłam sobie, że jestem wystylizowana na artystkę kabaretową i tańczę wokół ciebie śpiewając coś mniej więcej takiego: A gdybyyyyyym Poooowiedziaaaala ciiiii Że od lat najwcześniejszych Gdy znamyyyy sięęę Ja marzę, by wsadzić ciiiiii... Ref. Palec w d**ę, Palec w d**ę... I zaczęła chichotać. Podśpiewuje to pod nisem teeaz pół wieczora. Mam tak codziennie. A to stopy podstawia do wąchania, a to bąka puszcza i się cieszy jak głupi do sera. Na co dzień jest poważnym menagerem, tylko w domu, przy mnie, ma takie glupawki. A wiecie, co jest najgorsze? Ona jest nienasycona erotycznie, zawsze jej mało. Teraz też czeka na seksy a ja palę papierosa i zastanawiam się, jak jej powiedzieć, że po tej akcji z palcem w dupie nie mam ochoty jej posuwać... I nie, to nie jest prowo, ona naprawdę mi tak odwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tutaj ma coś z deklem - ona, czy raczej Ty, że sobie taką wybrałeś? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odreagowuje stresy i czuje sie z Toba tak dobrze, ze az na tyle sobie pozwala :-D czy jest wariatka? Hmmm pojecie wzgledne, ona raczej taka jest znatury, dla mnie wariatami sa psychopaci. Schizofrenikow i osob w ciezkiej depresji jest mi zal, ale Twoja zona, to z tej perspektywy raczej okaz zdrowia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak ja poznałem to taka nie była. ona puszcza głośnego bąka i się śmieje potem 5 minut. Albo straszy mnie ciągle tym palcem w dupie. I tak od 7 lat. Wieczne wieczorne glupawki. Nawet z kupy naszego psa się śmieje, że zbierała do worka i był taaaaki kasztaaanek i potem opowiada mi o tej psiej kupie. Co ciekawe- jak przyszło jej zmieniać pieluchy to z dziecięcych kup się noe śmiała. Siedzę i gram, córka śpi a żona mi nagle podsuwa spoconą stopę i pyta: śmierdzą? A potem się śmieje jak debilka kilka minut, bo to taki psikus. Poznałem inteligentną i ambitną, atrakcyjną kobietę. Jak zamieszkalismy razem to dawkowała mi powoli to zachowanie, aż doszliśmy do momentu, w którym przestała się krępować zupełnie i okazało się, że ozenilem się z kobietą, co dzwoni do mnie i mówi: kochanie, właśnie sram a dziecko ma drzemke, nudzi mi się, pogadamy? Albo sram sobie spokojnie a ta mi drzwi otwiera bo włącza jej się glupawka, wchodzi i mówi: fuj! Moja aż tak nie dawała- i wychodzi. No kyrwa, serio??? Albo gram spokojnie a ona dostaje ataku milosci, wskakuje mi na kolana i już, teraz, tul mnie, kocham cie, tuli tuli!!!- a mi właśnie mordują postać. Zachowuje się jak totalne dziecko- idziemy sobie na spacer z psem a ta do mnie: berek! I zaczyna uciekać. Potrafi być odpowiedzialna kiedy trzeba, zawsze jest sumienna w pracy, jest dobrą matką ale jeszcze chyba jest niedojrzala i w wolnych chwilach jakby przełączała się na inny tryb, jest kimś zupełnie innym. Ściąga slarpetę, wącha i się śmieje! No serio? Co wieczór przed snem domaga się seksow. A ja nie potrafię posuwać kogoś, kto godzinę wcześniej puścił bąka w wannie i krzyknął radosnie: mam jakuzzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie juz cb nie kocha bo by sie czula choc troche slrepowana albo zachorowala na glowe albo bierze jakies prochy albo zobojetniala na cb i se jaja robi zrby ci pokazac ze cie lekcewazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nędzne prowo, wąchanie bąków, śmierdzące skarpety to pierdzenie w wannie to domena facetów :) autor dzieciuch giercownik morduje wirtualne postaci a żonie nie wolno sie pośmiać??? ty masz swoję hobby a ona swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co dzień jest poważnym menagerem, tylko w domu, przy mnie, ma takie glupawki. xx a ty kim jesteś na co dzień? siedzisz i pociskasz w głupie gierki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze odreagowuje bo ma dosyć sprzątania po tobie obsranego kibla i wyciagania twoich śmierdzących gaci i skarpet z kosza z brudami i ładowania do pralki twoich przepoconych łachów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że twoja żona to wesoła i energiczna kobieta. A że ma glupie poczucie humoru? Nikt nie jest idealny! Ale kurczę, popatrz: pracuje, macie dziecko, chodzi z psem, ogarnia chatę i jeszcze ma nadmiar energii. Z twojego opisu wynika, że ty ciagle grasz. Może chce twojej uwagi? I nie zgadzam się z wpisem wyżej, że cię nie kocha. Skoro chce uprawiac z toba seks, wskakuje na kolana, mowi, że kocha to raczej kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty grasz i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam koleżankę z takimi odchyłami.. co z może z nią pogadaj Ja czasem jak mnie cis rozsmieszy potrafię śmiać się przez 10 min np. Mąż też czasem na mnie zerkam jak na wariatkę . Ale co do puszczania bąków to może raz przez 13 lat mi się zdarzyło przy nim i przeprosiłam od razu wstyd mi bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to syfiarz a gacie rozpoznaje po kolorze, z przodu żółte z tyłu brązowe, a skarpety sztywne od potu jak blacha :) cały czas miącha w głupie gierki, poci się i śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autor. Dzielimy się obowiązkami. Fakt, jest bardzo radosna i energiczna, spontaniczna jak dziecko i to mi się w niej podobalo i dlatego się z nią ozenilem. Nie sądzilem, że zacznie jej tak odwalać. Chciałbym, by troche spowazniala, uspokoila się, przestała ciagle lazic na rower albo z psem na frisbee bo na razie wszędzie jej tak pełno, że mi za nią wstyd. W windzie zagaduje wszystkich sąsiadow, jak jestem w pracy to łazi z córką po chałupach po innych sąsiadkach bo " Joasia upiekła ciasto i zaprosiła". Ona ma 30 lat, do cholery! Wczoraj wracam do domu a tu córki nie ma, " twoja mama ją zabrała na noc" i dawaaj ubrana w skąpe ciuszki. Ja zmęczony, głodny a ona mnie pcha na łóżko i już, teraz, musimy się pieprzyć! Trochę powagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona mi nagle podsuwa spoconą stopę i pyta: śmierdzą? xx stefan, ja się nie żale w internetach że pościel podarłeś pazurami u nóg nieobcinanymi od roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:09 To chyba jestesmy z mężem patologią, bo normalnie puszczamy i przepraszamy, nie robiąc z tego wielkiego halo. To fizjologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam przygody twojej żony ubawiły. Zwłaszcza to: mam jakuzzi!!! Ona ma duszę dziecka, jest po prostu spontaniczna i potrafi się przed tobą otworzyć, być sobą w pełni. Lubię ją z tego opisu, z tego co piszesz ludzie też chętnie utrzymują z nia kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwa baba a ty jesteś zwykłym ciapkiem, pantoflem. Inny facet by w końcu nie wytrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on nie jest pantoflem tylko też jest obrzydliwy, jak można cały dzień siedzieć i pierdzieć pocąc sie przy gierkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, ze to prowo, bo swiat bylby lepszy, gdyby bylo na nim wiecej osob jak ta zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam piszesz, że zawsze była taka. Tylko przedtem miała więcej zahamowań, bo byłeś jej obcy. Tyle lat po ślubie czuje się przy tobie już swobodnie. A ty chcesz energiczna kobietę, która żyje całym sercem zmienić w jakąś ponura, spokojna, inna kobietę. Ona ma taki charakter. Jak facet jest takim wiecznym dzieckiem, to jest dobrze, powiedzą najwyżej taki Piotruś Pan, ale jak kobieta ma taki charakter to dawaj, już źle i trzeba próbować zmienić jej życie, bo to źle, że jest szczęśliwa i energiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Endriu to Ty? Spokojnie w pracy Agula taka sama :] no moze nie pierdzi na glos, ale milosc ma swoje prawa.. ahh noo, w pracy tez non stop o seksie gada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajeb.ista jest ta twoja zona :) Kogos mi przypomina.. Oby wiecej takich nadety nudziarzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ty chcesz energiczna kobietę, która żyje całym sercem zmienić w jakąś ponura, spokojna, inna kobietę. Ona ma taki charakter. Jak facet jest takim wiecznym dzieckiem, to jest dobrze, powiedzą najwyżej taki Piotruś Pan, ale jak kobieta ma taki charakter to dawaj, już źle i trzeba próbować zmienić jej życie, bo to źle, że jest szczęśliwa i energiczna. " Można być energicznym i szczęśliwym bez bycia obrzydliwcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.28 Jasne. Bo kobieta musi się hamować, bo jaśnie Panu nie pasuje że sobie pierdnela? Albo ma się ładnie wyrażać, bo co? Bo kobiecie nie pasuje? A dlaczego? Sorry, ale kobieta też człowiek. Pierdzenie to reakcja organizmu. Czasem każdemu się zdazy. A, że ona podchodzi z humorem do tego, to od razu jest obrzydliwe? Ty nie pierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:58] Nie że "pracuje, macie dziecko, chodzi z psem, ogarnia chatę i jeszcze ma nadmiar energii" tylko ogarnia to wszystko BO ma nadmiar energii. Inaczej byłoby kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazzzona8989
Jak czytaliśmy to z żoną to myśleliśmy że to o nas :) tylko moja nie jest wiecznie napalona a tak to identyko rodzina jak u nas. I powiem ci że się powinieneś cieszyć że masz taką żonę ! Zamiast się żalić przez internet na nią rozwiedz się bo szkoda takiej kobiety na ciebie . Nie jeden mąż już w związku marzy żeby jego żona była taka. A za narzekanie na te pierdzenie mam nadzieję że będziesz miał tygodniowe zatwardzenie , może jeszcze ma pizzę jeść widelcem żeby się nie ubrudzić ? Ogarnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×