Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego niektorzy faceci zaczynaja szukac kobiety ok 40 stki?

Polecane posty

Gość gość

jak sa juz siwi, lysi, z brzuchami, ze zmarszczkami, niektorzy naprawde wygladaja kiepsko i zaczynaja dopiero szukac ... bez powodzenia i nie maja juz w czym wybierac. Nie oklamujcie sie ze jest inaczej. a jak byli mlodsi to mogliby znalezc ladna dziewczyne a na starosc zadna co niektorych nie chce jak chcieli korzystac z zycia, imprezowac, bawic sie , cieszyc wolnoscia itp jak zwal tak zwal to niech dalej tak zyja, jaki sens szukac kobiety na starosc jak juz stracili urode i zainteresowanie wiekszosci kobiet Czy facetom sie wydaje ze sa zawsze towarem do wziecia bez wzgledu na swoj wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież nie szukam , ale jak już to 40stkę bym chciał właśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bylby problem gdyby nie szukali 20-30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz chyba o jakichs Januszach. Jeśli ktoś nie czuł wcześniej potrzeby bycia w związku to na siłę miał poznawać kobietę i się z nią związać myśląc o tym że za kilkanaście lat będzie starszy i brzydszy? Absurdalne poglądy masz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bylby problem gdyby nie szukali 20-30 latek x Przecież 30 latki są dla nich za stare, oni chą nasto, 20 latek. Bo przecież faceci sa wiecznie młodzi, nie starzeją się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przystojny łysy
Ja mam 40 lat,jestem wysoki i łysy,zmarszczek brak,zero brzucha piwnego i dopiero teraz mam powodzenie u kobiet w różnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40stki to zdrowe baby są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam większe powodzenie po 30tce, jak miałem naście i dwadzieścia kilka lat to było marnie pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek z Gdyni
mój kumpel ma pod 50 i teraz dopiero szuka, dobry chłop tylko wstydliwy, nie wie jak babe zagadać itp., do tej pory tylko praca i tyle, nie imprezuje ani nic, wygląda młodszy niż jest, nawet nie pije bo nie lubi, chyba za spokojny i dla bab nudny, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moga sobie szukac kogo chca i kiedy chca najwyzej nie znajda co to was interesuje? Same tez nie wygladacie super po 30 wiec akurat bedza takie osoby do siebie pasowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Bo takie kobiety są najlepsze :classic_cool: Dojrzałe, świadome, nie gadające non stop o pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek z Gdyni dziś Jestem podobny i potwierdzam normalny spokojny mezczyzna nie kreci kobiet. One chca roochacza, imprezowicza patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Teraz doczytałam :D Nie każdy 40 latek jest siwy i zaniedbany Tak samo z kobietami :P:) Wszystko kwestia genów, dbania o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy tak czy siak
zielona kawa 40 dziś tylko takie twierdzą że im samym lepiej i nie chcą "starch dziadów" i prać brudnych gaci, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta i omegaaaa
gość dziś kobiety "prawidłowo" pociąga samiec alfa ze względów genetycznych, niestety one chcą aby samiec alfa był łatwy do kontroli i był pantoflem jak samiec beta, niestety nie jedna się na tym przejechała że alfa nigdy nie będzie beta, ale trzeba im to dać że wciąż ( choc bezskutecznie ) próbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
We dwoje raczej raźniej :) Fajnie wracać do domu, ze świadomością Iż ktoś na Ciebie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielona kawa 40 dziś pewnie że tak, ale często kobiety z tym walczą bo niby im "lepiej" samym, trudne do zrozumienia, ale pewnie są to po prostu kobiety "uszkodzone", bo dały poderwać się prymitywom a potem płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja juz wyleczylam sie z łez,to prawda,że dobre kobiety dsjs sie czesto podrywac prymitywom,dobrze ujęte okreslenie,fakt bralismy slub po40,juz bedac kilka lat razem,ani maz nie ma brzucha,ani lysy,ja tez niczego sobie,zdecydowalismy wspólnie,jest ok,jak bylo tak samo przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×