Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilka021

zdrada

Polecane posty

Gość lilka021

Witam kolezanki! Jak w temacie wyzej, chce sie zapytac was o porade.. Otoz mieszkam w UK juz kilka lat.. Przeprowadzilam sie tutaj dla chlopakaJestesmy ze soba ponad 3 lata.. Niedawno polecialam na wakacje do Polski.. I w miedzyczasie moj chlopak poszedl na impreze, upil sie.. Zaczal miec dola.. Mial watpliwosci czy jest ze mna szczesliwy... I z tego wszystkiego zamiast do mnie zadzwonic i porozmawiac o tym, to poszedl do burdelu i zdradzil mnie z prostytutka... Nie mam pojecia co dalej robic... Nie ufam mu juz.. Niby sie staram mu wybaczyc, ale nie ufam mu.. Mysle sobie czy to sie znow stanie, czy on teraz sie interesuje innymi dziewczynami... Co byscie zrobily na moim miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byśmy poszły pracować do tego burdelu - chłopak by cie bzykał jak dawniej, ale już nie za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka021
ha ha.. bardzo smieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybaczają,facet nie jest zrównoważony psychicznie i na 99procent może się to powtórzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka021
Wlasnie tego obawiam sie najbardziej.. Ze to sie znow powtorzy.. On sie bardzo stara, ale ja mu nie ufam teraz tak jak mu ufalam wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś który ma chwilowego doła i odrazu leci do burdelu to kawał szmaty jest. Szuka sobie byle pretekstu żeby zdradzić i jeszcze się będzie usprawiedliwiać że się napił, że był smutny. Zero litości. Jak mu teraz wybaczysz to straci do ciebie szacunek i będzie sobie pozwalał na coraz więcej, takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×