Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

On nie chce zrezygnować z pracy za granicą

Polecane posty

Gość gość

Mamy trójkę dzieci on pracuje w systemie zmianowym miesiąc tu i miesiąc tam. Ja w tym czasie zajmuje sie dziećmi 2.5, rok i 7 lat. Gdy go nie ma, samej jest mi ciężko to wszystko ogarniać . Czasem w kłótni wypomina mi ze wszystko jest jego własnością bo to on pracuje, a ja siedzę w domu . Chciałabym isc do pracy tylko jak mam to zrobić? Prosilam zeby szukal pracy tutaj i oboje bedziemy pracować. Wtedy zaczyna mowic ze moze on sie zwolni calkiem i ja mam zarobic tyle co on , a on wtedy bedzie siedzial w domu. Co zrobilabys na moim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, jak można narodzić tyle dzieci, podejrzewam, że zostaniesz samotną matką z tym swoim stadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie urodziłabym drugiego dziecka, nie mówiąc o 3 . Robiłabym wszystko abyśmy byli razem czy to tu czy tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze ktos doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Podwiąż sobie jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma kochankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo opiekunka do dzieci albo jakaś pomoc dla ciebie . Albo dziecko do żłobka a ty do pracy, babcia niech młode odprowadza do szkoły. Albo miej w dupie jego gadanie i matkuj sobie, jak możesz odkładaj kasę na tajne konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doklep z sąsiadem jeszcze z 3 dzieci i sąsiad będzie ci pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest poprostu podły i chamski dla ciebie. Dzieci ci naklepal uziemić w domu i jeszcze poniza i wielki pieprzony władca bo on pracuje wszystko jego a ty nie masz nic. Wiesz ja bym się Wkurwila i w złości w kłótni powiedziałabym niby na serio że skoro tak to ok on ma wszystko ty nic tylko dzieci więc niech sąd was podzieli majątkiem i opieka nad dziećmi. Powiedz mu to żeby myślał że nie sciemniasz na bank zejdzie na ziemię z oblokow i przestanie fikac. Bo będzie wiedział że przekombinowal i przez niego rodzina mu się rozpada. Macie 3 dzieci tak samo twoje jak i jego. Pracuje no i ok jego zajebany obowiązek jeszcze żaden facet nie dostał Nobla za to że chodzi do roboty i utrzymuje rodzinę i on nie dostanie co najwyżej możesz mu z kartoflami medal wystrugac. Powiedz mu to i pokaż że miarka się przebrala. Nie słuchaj ty h co pieprz a że kochane ma... Jasne a inna ma chlopa z 3 dzieci taka chętna że ho ho... Pozatym z niego pewnie taki adonis jak że mnie baletnoca. Jak Ci piszą że dzieci dużo masz pieprz to to twoje dzieci żadna z tych tu krzyczących krzywych ryjow na dzieci ci nie daje ani nie pomaga się opiekować więc niech się jebia. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×