Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego wyśmiewacie małe penisy i dokuczacie facetom?

Polecane posty

Gość gość
Magdaslask ale taki duzy bol czy tak sobie ? swoja droga zazdroszcze ci tez bym chciala sprobowac z murzynem ,ale raz ze troche sie wlasnie boje rozmiaru , a dwa w moim miescie nie ma czarnoskorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wyśmiewają bo te kobiety chcą sobie poprawić humor, mają kompleksy z powodu małych piersi, luźnej pochwy, wyglądu, bo facet odszedł do innej.. itd. Więc chętnie piszą te swoje wypociny,udane życie seksualne zależy od dwojga ludzi trzeba się dobrać i tyle. Mężczyźni mają różnej wielkośc***enisy a kobiety różną budowę pochwy często panie o tym zapominają. I mają pretensje mniej lub bardziej uzasadnione do mężczyzn. Może czas by mężczyzna też zaczął wymagać ciasnej pochwy :-D A te z luzami niech sobie szukają dużych penisów jedli facet dla nich to tylko penis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wyśmiewają bo te kobiety chcą sobie poprawić humor, mają kompleksy z powodu małych piersi, luźnej pochwy, wyglądu, bo facet odszedł do innej.. itd. Więc chętnie piszą te swoje wypociny,udane życie seksualne zależy od dwojga ludzi trzeba się dobrać i tyle. Mężczyźni mają różnej wielkośc***enisy a kobiety różną budowę pochwy często panie o tym zapominają. I mają pretensje mniej lub bardziej uzasadnione do mężczyzn. Może czas by mężczyzna też zaczął wymagać ciasnej pochwy :-D A te z luzami niech sobie szukają dużych penisów jedli facet dla nich to tylko penis :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tak pocieszajcie się dalej panowie i piszcie jako kobiety jak to było wam dobrze z maluchem a jak to duże penisa są beznadziejne i w ogóle boli i wolicie małe... mnie nawet widok takiego tyci kulka nie podnieca od tego się zaczyna. wg was kobietą mam mieć cyce konkretne, tyłek okraglutki, sterczący i jędrny, ostre wcięcie w talii i nikogo z was nie obchodzi że ktoś ma taką czy inną budowę. potraficie się naśmiewać do bólu że ktoś wygląda jak chłopiec, że figura dobra dla pedofili itp. trochę się naczytałam waszych wypocin na demotach, kwejkah i innych tego typu forach. no ale jak was pojechać za małe kuśki to nagle wielce skrzywdzeni ojojooooj! nie mamy na to wpływu, rozmiar nie ma znaczenia... buahahahahaha dobre sobie! Moja droga Ty też nie masz wpływu na to że Twoja pochwa jest luźna, musisz z tym żyć :-D Zostaje forum gdzie możesz leczyć swoje kompleksy, he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszysyc jesteście dziwnie, tutaj wysmiewacie małe penisy a za chwile piszecie że duży penis boli i lepszy jest mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laski nie wiedzą czego same chcą to raz, dwa kompletnie sie nie znaja na rozmiarach, powiesz jej ze masz 20cm, a pokazesz 14cm to to lyknie jak pelikan bo laski to nie są inteligentne stworzenia. Dlatego faceci są od wszystkiego, a laski to worek na sperme, gotowanie i sprzatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dodatek mają duże rozwalone dziury gdzie można schować zakupy :-D Widziałem jak w sklepie taka jedna schowała tam wino i chipsy :-P Mało przydatna taka baba, jedynie browar może podać swojemu panu, byle zimny bo jak nie to kara :-D Chłosta po dopie i anal a potem do dziooba he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2018 o 13:13, Gość gość napisał:

Magdaslask ale taki duzy bol czy tak sobie ? swoja droga zazdroszcze ci tez bym chciala sprobowac z murzynem ,ale raz ze troche sie wlasnie boje rozmiaru , a dwa w moim miescie nie ma czarnoskorych

Boł byl taki sobie na poczatku potem bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, LoveSexOrgasm napisał:

Troche sobie dalas czasu na odpowiedz  😀😉

Sorki 🙂 ale jakos zapomnialam o kafeteri 🙂 ale napisałąm jak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z małym pennisem dowaliłam tylko raz chłopakowi, który przy odrzuceniu zalotów doyebal mi publicznie. Postanowiłam dotkliwie  oduczyć go takiego zachowania. Uważam, że nie macie dystansu do siebie. Potrafię śmiać się ze swojej tuszy, lichych cycków czy koloru włosów, gdy byłam blondynką. Mam małego i chuuj, co komu do tego? Za mały? Sprdalaj🤷‍♀️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2021 o 15:25, Electra napisał:

Z małym pennisem dowaliłam tylko raz chłopakowi, który przy odrzuceniu zalotów doyebal mi publicznie. Postanowiłam dotkliwie  oduczyć go takiego zachowania. Uważam, że nie macie dystansu do siebie. Potrafię śmiać się ze swojej tuszy, lichych cycków czy koloru włosów, gdy byłam blondynką. Mam małego i chuuj, co komu do tego? Za mały? Sprdalaj🤷‍♀️

Mam kolege co ma bardzo malego czlonka i potrafi sie z tego smiac , podobnie jak kobieta co ma malutkie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Magdaslask napisał:

Mam kolege co ma bardzo malego czlonka i potrafi sie z tego smiac , podobnie jak kobieta co ma malutkie cycki.

Bo jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To robią inni faceci ci z przeciętnymi wackami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe są słodkie :3 ale średnie chyba najprzyjemniejsze, partner nigdy nie miał dużego 😞 więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, acordeon napisał:

Bo jak się nie ma tego co się lubi, to się lubi co się ma.

hehe racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Angelika1105 napisał:

Małe są słodkie :3 ale średnie chyba najprzyjemniejsze, partner nigdy nie miał dużego 😞 więc nie wiem

to ile cm partner a ile inni mieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×