Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja 8 letnia córka mnie po prostu wnerwia

Polecane posty

Gość gość

Nie słucha jak się do niej mowi, po prostu mnie ignoruje jak mówię zrób to czy tamto, marudzi, jęczy bez przerwy, jak czegoś zabronię to drze się. Nie umie normalnie powiedzieć, że coś chce tylko od razu jęczy. Jest strasznie przemądrzała i boję się, że przez to nie będzie lubiana. Nie umie się dzielić, nikomu nic nie daje co jest jej, ale od innych bierze. Nie wytrzymuje już z nią, jak jej na coś nie pozwolę to potrafi mnie uderzyć. Ostatnio jej oddałam w tyłek i to solidnie, bo bez przesady, żeby gówniara na mnie rękę podnosila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie tylko moja ma 7. Bierze ale też daje od siebie. Dla mnie jest czasami taka jak opisujesz. A dla teściowej? Ostatnio jej przawaliła w twarz a głupia A przeproszeniem baba się śmiała a ta ja okladla. To nie było w żartach. Telefon zabrałam na dzień dziecka nie dostała tego co chciała mam nadzieje ze zmieni swoje zachowanie. Codziennie proszę tłumacze i nic . W szkole jak nie ma jej koleżanek jest idealna jak są je ulubione przyjaciółki jest jak zahipnoryzowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z liścia jej w morde to od razu łajza zatrybi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 latka ma telefon :o bije was po twarzy!! A mnie ze szkoly do psychologow pisylaja, bo cora na glos przy odpowiedzi innego ucznia, pitrafi mu od glupkow i wysmiac za zla odpowiedz. Moja ma 12, pyskuje, stara sie rzadzic, ale w zyciu by na mnie reki nie podniosla, z reszta ja tez nigdy jej nie uderzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma 10l i podobnie. Ale chciwa nie jest akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×