Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Misiu! Plany były inne, a wyszło inaczej ;) Wróbelek kąpie się tylko w piasku lub przy brzegu :D :D Po owocach woda, to chyba nie dobry pomysł ;) ;) Ja w takie upały bardzo lubię arbuza z lodówki ;) Misiu, za chwilkę odjazd, ja kieruję. Odezwę się z Warszawy ;) WZ.P!

Gość Elfik_
Michale :) Pamiętaj, że czereśni nie wolno popijać wodą!!! U mnie nawet burzy nie słychać. Jest duszno.

Gość gość
Elfiku! Dużo za dużo u Ciebie tych celcjuszow! U nas cały czas pochmurno i da się żyć. > P! Ok! Szerokiej drogi! M.iś.

Gość gość
P! Dobrze, że już dojechaliscie. Wróbelku, u nas na burzę się nie zanosi, choć krążą naokoło, niebo zachmurzone. Może jednak w nocy być "dyskoteka" ;-) Korzystając z ciepłego, spokojnego wieczoru napalilismy ognisko, spaliliśmy sporo tych moich gałęzi i zjadłem "pianki" w ramach obiadokolacji. Ale całego pomidora i sporo cebuli też!!! ;-) DietetyczKO, co Ty na to? ;-) M. P.S. Elfiku, unikam popijania wody po wszelkich surowych warzywach i owocach. Niemniej jednak dziex za info!

Gość gość
Dobry wieczór:-) Gromadko na EAPF pojawiła się informacja, że Engin Akyürek zagra w nowym filmie o miłości, zdjęcia mają się rozpocząć w lipcu. Jestem ciekawa czy to prawda, zobaczymy. Beatris.

Misiu! Pomidor, cebula, „pianki” Całkiem dobrze, jak na kolację ;) Rozumiem, że proporcje były rozsądne ? ;) Pomidory, są super na upały. Ochładzają, nawadniają i odżywiają :) Fajnie masz z tym ogniskiem :) Zazdroszczę, szczerze! ;) Sporo tych gałęzi masz do cięcia, a potem do palenia ;) Ja bardzo lubiłam takie prace ;) > Bardzo lubię jeść, dlatego wolę jeść mniejsze porcje, a częściej. To też jest sposób na jedzenie. ;) P.

Na dobranoc :) > Dziś Anna Jantar. Dawno jej nie słyszałam ;) Wczoraj oglądałam Festiwal w Opolu - koncert Debiutów, wygrał kobiecy zespół, wręczono im nagrodę im. Anny Jantar. „Żeby szczęśliwym być” „https://youtu.be/vpgrxBsWy20 > „Przetańczyć z tobą chce całą noc” „https://youtu.be/SCJsq58T1GU > Przyjemnego słuchania :)

Dobry wieczór Ekipo GF :). Michale, Kasiu dziękuję za wczorajsze urodzinowe życzenia dla mojej córki i moich wnuków :). Beatris, Paulinko, dałyście wczoraj piękne klipy na dobranoc :). Dziękuję :). Mnie one też się chyba nigdy nie znudzą. Pozdrowienia dla Wszystkich :). Barnaby ciągle się jeszcze nie odezwała :(.

Gość gość
Dobry wieczór Pewnie wszyscy oglądają Opole ??? A ja dziś na Dobranoc chciałam Wam przesłać trzy klipy z piosenkami Alicji Majewskiej. Czy wiecie , że ta wspaniała piosenkarka skończyła niedawno 70 lat ? Niesamowite, jak ona się trzyma. Była właśnie , razem z W. Korczem, w jury opolskiego konkursu. < Jeszcze się tam żagiel bieli : https://youtu.be/XyFpV6tsiGw < Odkryjemy miłość nieznaną : "https://youtu.be/reEHRU-GktU < Być kobietą https://youtu.be/k_LEdZYKTxE < Spokojnych snów w upalną noc. Dobranoc GRA

Beatris :) Basiu :) GRA :) Cześć! :) > Beatris :) Dzięki za wiadomość. Kolejny film, szkoda, że nie serial ;) ;) Wiem, wiem! Trzeba się tylko cieszyć :) :) Film o miłości!!! Oczywiście już czekamy ;) > Basiu :) Jak dobrze, że w każdej chwili możemy przypomnieć sobie ulubione klipy z Farmagul i Kerimem :) :) Barnaby ??? Czekamy na Nią, ale i martwimy się jej milczeniem. Na pewno ma ważny powód, żeby milczeć. Ja wierzę, że wróci już niedługo :) :)

GRA :) :) Dziękuję za Alicję Majewską i jej cudowne piosenki! 🌼 Głos to ona ma i to jaki! Zachwycający!!! Uroda i klasa! Masz rację, nadal świetnie wyglada! Dziś byłam gapą i przegapiłam Opole, przełączyłam po przeczytaniu Twojego wpisu ;) U mnie teraz jest 21 st. noc zapowiada się spokojne, jutro upał 31 st. Spokojnej i dobrej nocy :)

Gość gość
P! Jeśli dyskoteka, to tylko z Tobą! ;-) Krzątam się jeszcze, ładuję akumulatory ;-) Lapsa jeszcze nawet nie włączyłem! W tle leci Opole... Chciałbym się położyć przed 2... A Ty Pauliniu jakie masz plany na najbliższe 24 godziny? M.iś.

Miś i Wróbelek na dyskotece!!! - Szalony pomysł.... ;) ;) Lubię tańczy, tzn. skakać :D U mnie też laptop ma wolne. Opole w tle śpiewa ;) Jutro ? Rowerek! :D Wytopię na słońcu, to czego się muszę się pozbyć :D WZ.P! ;)

Gość gość
WZP! Idzie Wróbelek na rowerek. Jaki dla widzów wdzieje sweterek? W jaką sukienkę wskoczy z wdziękiem? Jakie buciki wdzieje na stópki, aby zachwycić fanów grupki? Czy na rowerku jeździ z gracją? O to się pyta z szafy ladaco! ;) M.iś.

Do mieszkańca pewnej szafy, który na i w głowie jest ... kudłaty! ;) Wróbelek na rowerek nie zakłada sukienek ;) Sweterków też nie zakłada! Ale!!!! Ale to nie znaczy, że jeździ .... bez ubrania :P Wróbelek na rowerku, jeździ .... w sportowym ubranku! :D Czyli legginsy lub spodenki! Bluzy lub koszulki! Buty też są sportowe ;) Takie są wygodne! Kolorowe i dopasowane, żeby wygodnie było jechać na spacer :D Zależy od pogody ;) I zawsze ma zapas wody ;) WZP!

Gość gość
WZP! A myślałem, że rowerek Wróbelkowy, jest cały różowy! ;) M.iś.

Gość gość
WZP! Lub koszyczek na jedzonko dla misia! ;) Niedługo idę spać... cdn.. M.

Misiu! Różowy z koszyczkiem! I misiowym jedzeniem! Tak dokładnie jest! Wszystko zgadza się ;) > Już czas spać! W dzień będziemy rozmawiać ;) Spokojnej nocy ! Dobranoc Misiu ! :) > Dobranoc Wazystkim :)

Gość gość
Dzień dobry:) https://img1.picmix.com/output/pic/normal/8/1/9/9/5259918_8ac24.gif > Dziękuję za streszczenia CP oraz wszystkie piękne filmiki i piosenki 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Na Podlasiu wciąż gorąco,chociaż lubię ciepełko,to zaczyna już męczyć, podobnie jak Gra(pozdrawiam:)) dostaję uczulenia od słońca:( Pozdrawiam Wszystkich serdecznie , życzę udanego niedzielnego wypoczynku;) https://www.youtube.com/watch?v=TXGbShIAU0o Aa

Dzień dobry:) > Aa :) Piękne dziękuję za "Czas relaksu" 🌼 Tak błogo się zrobiło... > KO :)Niezapomniana Anna Jantar... Dziękuję:)Ech, wspomnienia :) > Wspaniała , obdarzona wielkim, fantastycznym głosem i ogromną wrażliwością interpretatorską Alicja Majewska -Dziękuję GRA :) Łza się w oku kręci gdy się JEJ słucha. > U mnie też są wielkie upały i niestety wszędzie jest bardzo sucho i nie zanosi się na deszcz . > Pozdrawiam :) i życzę nam wszystkim przyjemnej niedzieli :) ;)

Gość gość
🖐️Kasiu:) Wg kalendarza świąt nietypowych dziś jest Światowy dzień jazdy nago na rowerze :D Kto wybiera się na przejażdżkę?:D Aa

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować