Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Dzień dobry :) Aa :) Kasiu :) Cześć dziewczyny! :) > Aa :) :) Jakie miłe rozpoczęcie niedzieli i relaksu ;) Dzięki! 🌼 Cieszę się, że streszczenia CP spodobały się ;) ;) U mnie nadal upał!!! -Taki mamy klimat???? ;) ;) Na serio? :D > Ja też mam Super Hit na dziś! Z pozdrowieniami dla Barnaby! ❤️ :) „https://youtu.be/LDOC7sCg19Q > Pięknej niedzieli! Czy w cieniu, czy w słońcu, miłego relaksu! :) :) 😘

Aa :D :D A tak chciałam przemilczeć dzisiejsze święto, tak samo jak przemilczałam to z 7 czerwca! :D :P Odpowiadając na Twoje pytanie; - Ja wybieram się na przejażdżkę :P No cóż, dziś pogoda sprzyja świętowaniu! :D

Cześć M.isiu! „https://media2.giphy.com/media/12L6wFC7gHKQ92/200w.gif > Wczoraj zmęczyła mnie wycieczka, a dziś rowerek już czeka. I poczeka na popołudnie, bo upał nie słabnie! ;) Mam nadzieję, że nie słabnie Twój zapał, i dalszych „zmian” będziesz chciał? ;) Dieta i trening też nie omija, tego Kudłatego Urwisa! ;) ;) To chyba jasne, że już nie będzie rybki w maśle! :D Jedynie cytryny Łobuz ma do woli! Może jej sok dodać do wody ;) Przypominam, do wody mineralnej, do picia! ;) Znając go, to ten Urwis doleje go do kąpieli lub naczyń mycia :D > Czy mogę mieć do Ciebie pytanie o baterię w laptopie? ;) (((( Uprzedzam !!! Dla mnie, to nie jest oczywiste, może być nawet śmieszne, ale na serio, do tej pory się z tym nie spotkałam ;) )))) Jeśli będziesz miał chwilkę daj znać ;) > Udanej i przyjemnej niedzieli Misiu ;) ;)

Gość gość
KO:) Święto z 7 czerwca było mniej spektakularne:D Udanej przejażdżki życzę:P Aa Ps Taniec wróbla :D:D:D

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Cześć Kasiu! :-) Cześć Aa!!! Co ja bym bez Ciebie zrobił!!! :-P Dzięki! ;-) Cześć Pauliniu! :-D To jednak idziesz na rowerek? Już się śmieję! Cdn w tym temacie! Panda - jakbym siebie widział! Ta radość! Taniec Wróbla! ;-) Koszyk w rowerku ciut za mały, za to bagażnik spory, Ted już się cieszy! A jakie miałby z niego widoki!!! ;-) Uśmiechniętego dnia Pauliniu! ;-) M.

Cześć M.isiu! :D Tak myślałam, że to święto, nie przejdzie obojętnie! ;) „Cdn w tym temacie!” Podziałało na Wróbla wyobraźnię! :P A Teda, jednak do koszyka wsadzę! :P Z nim na bagażniku, chyba sobie nie poradzę?! ;) ;) > Nie wiem, czy doczytałeś, ale ode mnie pytanie dostałeś ;) Rozumiem, że przez rowerek, to umknęło uwadze Twojej ;) ;) Jutro je zadam, dziś i tak z tym nic nie zrobię ;) WZ.P ;)

Misiu! Mała sugestia od Dietetyczki ;) > Na pewno używasz czasem śmietany? ;) Do sałatek zamiast możesz dodać jogurt naturalny ;) Do zup, on się nie nadaje ;) Ja jeśli już, to śmietanę z mniejszą zawartością tłuszczu dodaję ;) (Jogurt naturalny, np. typu greckiego lub grecki, jest bardzo gęsty ;) ) P.

Gość gość
P! Czekaj, czekaj na cdn... Choć cześć treści chyba będzie musiała poczekać na północ! ;-) Bateria - tak, oczywiście, zapomniałem odpowiedzieć! Mało śmietany używam. Sposób z jogurtem znam. Ale dzięki! Cdn... :-P M.

M.isiu! Czekam, czekam.... ;) Na część o północny, też zaczekam :D > Wczoraj byłam trochę zmęczona, dziś rozumiem Teda pytania ;) On chce ze mną jeździć rowerkiem na wycieczki! ;) Stąd te pytania o sweterek i sukienki! :P > O baterii, to jutro napiszę! Dziś o tym już nie myślę ;) P.

Gość gość
P! Wczoraj się tyle o ciuchach nagadalismy! A tu dzisiaj takie święto! ;-) > Miłej, spokojnej niedzieli Pauliniu! Odezwę się później! M.

M! Takie święto, że i ciuchów nie trzeba! :D ;) > A ja do kuchni i do obiadu wracam ;) Misiu! Spokojnej niedzieli, w przyjemnym cieniu ;) ;)

Gość gość
Fantastyczne święto jest ktoś chętny na przejażdżkę z okolice Serpelic. Pozdrawiamy Iza i Marcin

Gość gość
Dobry wieczór Gromadko GF :-) Jak przetrwaliscie ten dzisiejszy upał, u mnie nie ma odrobiny wiatru, normalnie Sahara. > KO, dzięki za Annę Jantar bardzo lubię jej piosenki, one nigdy się nie zestarzeją, cały czas z przyjemnością się je słucha. > GRA, dziękuję że o nas nie zapominasz i zawsze znajdujesz piękne piosenki tym razem Alicji Majewskiej. Pozdrawiam, życzę miłego wypoczynku nad morzem. Beatris.

Hej M! Ok??? Martwię się! P. P. S. Słyszałam, że m.in. w łódzkiem ma być burza. Jak jest u Ciebie? Deszcz jest potrzebny, ale niech spokojnie pada!

Cześć GRA :) Dzięki za link. Dokładnie widać wyładowania. Okolice Wrocławia i Krakowa z burzą! Elfi! :) Oby burza spokojnie przeszła, bez problemów poszła. Odezwij się :) :)

Cześć Beatris :) U mnie sucho, upał, zero wiatru! Jedynie na rowerze miała odrobine wiatru ;) Ciężko oddychać. Kurz unosi się w powietrzu, w nocy ma padać. Jakoś tego nie widzę!

Gość gość
P! Jest ok! Goście, telefony... A Alicja Majewska śpiewa w Opolu. Odezwę się później... Burzy nie ma (jeszcze). M.

Gość gość
Cześć KO :-) Cześć Aa :-) > KO, Ty jesteś twardy zawodnik, że w taki gorąc wybrałaś się na wycieczkę rowerem. > Aa, dziękuję za podsunięcie pomysłu, następnym razem na pewno tak zrobię. Beatris.

Gość gość
Moja propozycja na dobranockę. Wczorajszy zwycięzca premier w Opolu. Zespół folkowy Tulia ze Szczecina. "https://youtu.be/69OYpJko3oQ Super dziewczyny śpiewają, bardzo podoba mi się ta piosenka, a Wam również, czy macie inne zdanie? Beatris.

Aa :D Kotki mają dobry sposób na upał ;) > Beatris :) Czasem trzeba być twardym ;) ;) Dziś przeczekałam upał, a w wolną niedzielę, jest więcej ludzi na trasie. Dlatego dopiero po 18-stej wsiadłam na rower. Na trasie którą jeżdżę, jest dużo drzew, a dalej od Wisły czuć chód ;)

Beatris :) Dziękuję za folkowe dźwięki ;) Dziś słuchałam tej piosenki w telefonie, bo wczoraj przegapiłam. Nie są to moje klimaty muzyczne, ale przyznaje piosenka ma coś w sobie przyciągającego :) Po komentarzach widać, że się podoba ten „powiew świeżości” na tle obecnej nijakiej muzyki.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować