Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Gość Elfik_
Późne Dobry wieczór ;). Przyznam się bez bicia, że przez ten upał nic mi się nie chciało. Nawet siedzieć przy laptopie ;). Rano o godz. 10 było już na moim termometrze 30 stopni i O wiatru :(. Na dodatek jeszcze duszno. Cały dzień czekaliśmy na deszcz, który w końcu dotarł późnym wieczorem ( wczoraj nie padało). Burza też była, ale taka sobie. Dość krótko to trwało. Nie wiem, jak u Was, ale u nas trawa jest żółta, spalona od słońca. Wygląda, jak gdyby to był koniec lata, a nie dopiero wiosna. Kto nie podlewa trawy, ten zielonej już nie ma. Niektórzy żartują, że przynajmniej kosić jej nie trzeba. Na dodatek sucho, bo dawno nie padało. Dzisiejszy deszcz to też za mało. >>> Dobranoc :). Spokojnej, chłodnej nocy ;).

Gość Elfik_
GRA :) Dzięki za fajny link burzowy :). Przyjemnego wypoczynku :). Pozdrawiam :).

Cześć Elfi :) Chociaż trochę miałaś deszczu. Upał jest męczący, a w nocy jest ciepło i też duszno. Sucha trawa i u mnie jest. Na osiedlu wszyscy sąsiedzi z parteru mają suchą trawę na tarasach. Współczuję tym, którym taka pogoda szczególnie dokucza! Spokojnej i lekkiej nocy :)

Strona! > M.isiu ;) Nie jesteś zmęczony? Ja w dzień przysnęłam ;) P. P. S. Widziałeś link od GRA? Burza zbliża się do Ciebie! Świetnie jest to pokazane.

Gość gość
P! Widziałem link od GRA, znam tą stronkę, spoko jest! Najeździłaś się na rowerku, przewietrzyłaś ;) , to i pospałaś! Teraz będziesz buszować na necie! M.

Gość gość
KO :-) Dziękuję za Mustafe i piękne piosenki "Ti Mas Enonei", "Albo on, albo ja" > W sobotę wczesnym świtem szłam do pracy, po drodze spotkałam małego ptaszka(wróbelka) zgadnij o kim wtedy pomyslałam? Potem całą drogę śmiałam się z siebie i ze swojego skojarzenia. Tak naprawdę to byłam zdziwiona tą sytuacją, bo wcześniej nie widzialam wróbli na swoim osiedlu i byłam przekonana że ich nie ma. Beatris.

Beatris :) :) Jakie fajne i miłe skojarzenie ;) Ja też mam takie skojarzenie, gdy widzę różne małe ptaszki. Czasem na poręczy mojego balkonu stada mały ptaszek, wtedy przyglądam się mu spokojnie ;)

Gość gość
Cześć M :-) Pada u Ciebie deszcz? Bo u mnie zaczęło padać. Może odrobinę zrobi się chłodniej. Beatris.

Gość gość
Beatris! Teraz zaczęło trochę padać. Mało, ale dobre o to! Trawa na podwórku żółknie... P. Teraz idę spać! ;-) A jakie masz skojarzenia jak widzisz misie? ;-) Dobranoc Paniom! Dobranoc Ekipo! M.

M! > Wróbel i Ted na rowerze! Nie wierzę! > Jak się domyślasz, Ted, to figlarz! ;) Przybiegł do mnie gagatek, bez ... gatek! :D Wołał: -Ale ciepło! -Mamy święto! Twarz miał uśmiechniętą! ;) Na rowerku, to wiadome! Kręcił się w każdą stronę! Ciagle mnie zaczepiał! A to - muchę mam na plecach! A to - siedział komar! A on się śmiał! Ted śpiewał też z zupełną powagą! ;) -„Dziś na rowerach jeździmy nago!” :P Dojechaliśmy na Bulwary Wiślane. Wtedy zrobiliśmy zamianę ;) Ted siedział w koszyku, nudził się na bagażniku. Nudził się? Oszukał mnie! ;) W koszyku też wiercił się! Znów zaczepiał mnie!!! Chciał rozmawiać ze mną??? Akurat! Na pewno! :P Jakoś udało się nam wrócić ;) Przez trzy godziny Ted się nie nudził :D ;) > WZP!

Gość gość
Dobranoc Gromadko, życzę spokojnej nocy i kolorowych snów. > Barnaby :-) Odezwij się, proszę! Wszyscy się o Ciebie martwimy:'( Beatris.

Gość Pani KO
Hej M! Nie lubisz poniedziałków? Dlaczego? Wspomniałeś o tym kilka dni temu przy piosence na dobranoc. Napisz o tym. W wolnej chwili oczywiście ;) P.

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Cześć Aa! Cześć P! Przyjemnego, pogodnego dnia! M. P. S. W nocy trochę popadało, na szczęście nie było burzy. Trawnik odżywa. Temperatura na dworze to 22 st. P. S. 2. Pauliniu, mnie to się zdaje, że trochę tęsknisz za Tedem i jego żartami! ;-) :-P P. S. 3. Może Barnaby wróci, jak zacznie się KS...

Hej M! P.S. U mnie też popadało, burzy nie było. P.S. 2 Temperatura 21 st. i zapowiadają deszcz! P.S. 3 Pranie na szczęście już wyschło! P.S. 4 Obiad już zrobiłam! P.S. 5 M.isiu! A mi się zdaje, że to Ty zapomniałeś o mojej i Teda wycieczce rowerkiem z okazji wczorajszego święta. Zabrałam go, a Ty o niego nie zapytałeś! Jeśli była wycieczka, zobowiązałam się, jak przy wcześniejszych to opisać ;)

Gość gość
P! Nie zapomniałem! Tyle, że jakbym się zapytał, to kołderka i szafa byłyby w użyciu! ;-) > Obiad, pranie! Ty to jesteś pracuś! Podziwiam! > Dziś mamy do omówienia baterie i moje dziecięce poniedziałki ;-) , ale to raczej w nocy. Cdn... M.

Gość Elfik_
Dzień dobry ;) Aa ;), KO ;), Michale ;) witajcie . No wreszcie jest czym oddychać i można żyć! Jednak później będzie 28 st. Właśnie się dowiedziałam, że od dziś w Lidlu jest TURECKI TYDZIEŃ !!! Można kupić pide, pizze, chalwe ,baklave, peperoni, tureckie placki, przyprawy i słodycze. Tak więc tydzień zapowiada się ciekawie ;). Udanego poniedziałku ;) :) :).

M! Nie zapomniałeś? Ok! I nie wiedziałeś o czym pisać... No cóż! Nie zapytałeś o Teda, a rymowanka i tak powstała! ;) ;) > Dzięki! Obiad, pranie.... i sprzątanie! Codzienność, nic wielkiego ;) > Baterie i poniedziałki w nocy, oby tej nocy nie było za mało ;) P.

Cześć Elfi :) U mnie ma być 27 st. najcieplej, z deszczem i burzami do wieczora. No i jest już chłodniej :) Nie kupuję w Lidlu, ale warto się przejechać z takiej okazji :) Dzięki za info! :)

Cześć M.isiu! Jak Twoje nastawienie do zmian w diecie? W weekend celowo trochę Ci odpuściłam, ale pamiętam co obiecałam! ;) ;) Nie musisz się obawiać ostrego traktowania (ale jeśli zasłużysz, to nie będę już gryźć się w język! :P ) Chciałabym, żeby zmiany były dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrością. Chociaż Tobie przyda się od czasu do czasu "przemowa motywacyjna!" ;) ;) Zauważyłeś już, że jestem wrażliwa i płaczliwa, ale potrafię też krzyknąć i się ostro wku...rzyć, oj potrafię! Ostatnio zasłużyłeś na ostrzejsze traktowanie i je dostałeś! Wierz mi, byłam delikatna :P (Domyślasz się, że nie jest to z mojej strony zwykła "złośliwość" ;) ;) ) Wracając do tematu. Zacznę od tego, że nie mam żadnej określonej diety, figury idealnej też nie mam ;) Lubię jeść, a efekty tego "hobby" szybko po mnie widać. Dlatego dzielę ulubione potrawy, wtedy mam je na kilka razy ;) -Nie jem białego pieczywa, razowe, żytnie, z ziarnami też jest smaczne. -Nie smaruję pieczywa masłem. -Soli używam bardzo mało, natomiast przypraw używam bardzo dużo, szczególnie ostrych. -Cukru wcale nie używam, on i tak jest prawie we wszystkim. -Staram się nie jeść po 18-stej. -Nie piję kolorowych, gazowanych napojów (czysty alkohol też popijam wodą ;) ) -Fast foody, raz na jakiś czas owszem zjem ;) -O wodzie już wiesz. Woda smakowa odpada, nie jest zdrowa! To najważniejsze moje zasady, jakie teraz pamiętam. Ogólnie nie lubię trenować, wykonywać powtórzeń za kimś, to nuuuuda! a ja szybko się nudzę! Dlatego lubię tańczyć. Staram się codziennie chociaż pół godziny poskakać. Po swojemu oczywiście, ale sporo już się nauczyłam z samego patrzenia :P Może kiedyś wyślę Ci przykładowy filmik z muzyką i tańcem, a może się już domyślasz o czym piszę ;) P.S. Moje spostrzeżenie ;) O dietach i o odżywianiu sporo wiesz, czyli teoria już jest. Brakuje Ci motywacji. Jeśli to Ja mam być motywacją, to nie ociągaj się, tylko przyłóż na poważnie do zmian!!! ;) Nie widzę Cię, nie wiem jak reagujesz na to co piszę, ale z czasem wyda się, czy oszukujesz, czy nie ;) ;) Albo lepiej, sam mi o tym napiszesz ;) Z charakteru przypominasz mi mojego męża, więc mam już łatwiej ;) :D > Powodzenia M.isiu! :) Spokojnego dnia! ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować