Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Gość Elfik_
Kasiu :) ;) ;) Czy oglądasz nadal KS czy czekasz na naszą TV? Jeśli oglądasz, to czy wciągnął Cię ten serial? Chodzę słuchy, że scenariusz do filmu czy serialu w którym rzekomo ma zagrać Engin, mają napisać scenarzyści KS.

Gość gość
Cześć Elfiku! Odżylismy trochę po tych deszczykach, prawda? > P! Noc - bateria, poniedziałki, ruch i dieta - to się Wróbel nakłapie dziobem :-D :-( M.

Dla chętnych ;) > CP 24 Melek nie potwierdziła podejrzeń Aziza, a on swojej pewności nie ukrywa. Przytulił Hazal po pretekstem, bo bardzo przypomina mu jego siostrę. W kawiarni do Kenana i Irmak, Vural się przysiadł! Chciał wyjść szybko, nie pijąc kawy, tylko jednego był ciekawy! Czy już się rozstali?! Za długo ze sobą rozmawiali! Wystarczy tej wizyty już, do pomocy Vural miał nóż! Nie zamówił nawet wody! Już dawno jest spóźniony! Tam, gdzieś na mieście, Aziz i Hazal spotkali się! Vural tym sie martwi, że powie jej o jego zbrodni! A wtedy Hazal go znienawidzi! (Czy Vural jej niechęci teraz nie widzi?! ) /c.d.n./

/c.d./ Melek teraz się przejmuje, jak jej córka w rodzinie męża żyje! Ciągle śledzi ją ochrona, prywatnego życia wcale nie ma! -Ojej, Biedactwo! Tak żyć nie jest łatwo! Dlatego trochę zwyczajnego życia, zazna Hazal z matką dzisiaj! Zostanie u niej na noc! Sporo spraw do omówienia im zostało. Aziz ma pewność swego ojcostwa, ale to musi jeszcze tajemnicą zostać. Kenan musi milczeć, dopóki z badań to nie wyniknie. /c.d.n./

/c.d./ Rodzina Irmak jest pewna, że jej związku z Kenanem już nie ma! Są spokojni, niczego nie świadomi. Ale Vural nie jest w dobrym nastroju. Hazal spotkała się z Azizem, wcale nie po kryjomu. Oczekuje wyjaśnień od niej, o czym rozmawiała z jego wrogiem! /c.d.n./

/c.d./ Kenan upiera się na ślub z Irmak. Dla niego już innej drogi nie ma. Nie zrezygnuje z zemsty, nawet Aziz nie jest już pewny! Doradza zaślepionemu rybakowi, że nie tylko Irmak krzywdę zrobi! Jego nieszczere uczucie, może in obojgu zniszczyć życie! Na próżno Aziz się stara! Zemsta zaślepiła całkowicie Kenana! /c.d.n./

/c.d./ Vural nie odpuszcza Hazal! Musi wiedzieć, co Aziz jej nagadał! No i usłyszał to co chciał! -Aziz o Naz i jej nieszczęściu wspomniał! Na te wiadomości, Hazal poczuła na szyi uścisk jego złości! Nie chciał ją mocniej ścisnąć, ale przypadkiem tak wyszło! Zapewniał ją po chwili, że ukochanej osoby nigdy nie skrzywdzi! Hazal jednak nie jest pewna, czy przy nim może czuć się bezpieczna! Vural oczekiwał innej odpowiedzi? On swoich wad na pewno nie widzi! Szybko zakończył o tym rozmowę, bo Hazal miał do niego pewną prośbę. Vural już nie czuje niepokoju. Zgodził się, by Hazal nocowała w ciotki domu! Wyjaśnienia Hazal mu wystarczyły. On sam oczywiście jest niewinny! O Aziza już nie czuje niepokoju. A żonę osobiście odwiezie do ciotki domu. /c.d.n./

/c.d./ Niepokój natomiast, czuje Defne, zazdrosna żona! Ebru kręci się przy Sinanie, ale to jest tylko jej zdanie! Swoje zdanie i pewność ma Kenan. O małżeństwie, w którym miłości Irmak nie da! Ahmet go uprzedza, tak tylko nieszczęście żonie da! Będziecie oboje cierpieć! Bo po obu stronach musi być miłość! Kenan chce jednak spróbować, jakby nową potrawę próbował! (-Idiota kompletny! Z małżeństwa robi sobie żarty!) /c.d.n./

/c.d./ Vural odwiózł Hazal do matki, nie wszedł nawet do domu ciotki. Natomiast Melek, miała do niego pytań wiele. Jej chodzi tylko o córki szczęście, a on zapłaci za jej nieszczęście! Vural obiecywał jej prosto w oczy, że jemu też o Hazal szczęście chodzi! /c.d.n./

/c.d./ U cioci Nergis radość trwała chwilę, dopóki Melek nie porozmawiała z Azizem! On chce porozmawiać z Hazal, ale Halil wtedy się okazał! Zaczęli się szarpać i kłócić, wtedy Hazal kazał mu się wynosić! Dal Hazal to jednak za mało, chciała poznać prawdę całą! I Halil powiedział, że Aziz kiedyś w więzieniu siedział. Doniósł na niego policji, a teraz Aziz się mści! Hazal dała się przekonać, a Melek była tym zmartwiona. Wydało się teraz, kto Aziza ponownie wysłał do więzienia! /c.d.n./

/c.d./ Kiedy sprawa z Azizem się wyjaśniła, Melek z córką może być szczęśliwa. Hazal ma dla niej propozycję! Zaczną razem prowadzić restaurację! Poradzą sobie, wezmą kredyt, pożyczą pieniądze! Będą niezależne, razem dobrze im będzie! /c.d.n./

/c.d./ W świecie wielkich interesów, nie ma takich dobrych układów! Aziz na zebraniu wspólników- Demiroglów, wspomniał o Naz i powodach jej rozwodu. Jej też się należy udział w spółce, ale zniknęła i nikt nie wie gdzie! Hazal ten biznes i spółka nie dotyczy, ona na restauracje z matką liczy! /c.d.n./

/c.d./ Kenan, nudny rybak, przyjechał i o Hazal Melek pyta! Potrzebne są mu wyjaśnienia, bo coś z Azizem podejrzewa! O restauracji natomiast się dowiedział! A Hazal nie chodzi o pieniądze teraz?! To go bardzo dziwi, że ich od męża nie pożyczy! (-A niech się dziwi nadal, może już jechać, za dużo przeszkadzał!)

M! Z baterią sama sobie poradzę, to jednak nie może czekać ;) O poniedziałku, diecie i ruchu, to Ty będziesz pisał, więc to Ty się namachasz misową łapą! :D :( P.

Dzień dobry:) > Aa - Witaj :) Bardzo dziękuję 🌼 za piosenkę A. Majewskiej "Wszystko może się stać".Nie słyszałam jej wcześniej , a szkoda :)Taka optymistyczna:) > KO - Witaj :) Dzięki za dostawę owoców :D ;) KO :)Poza solą,którą niestety bardzo lubię , mamy podobne jeśli nie identyczne zasady żywienia :) Ja też baaardzo lubię jeść :)(i gotować!!) i to hobby byłoby i u mnie natychmiast widoczne gdybym nie pilnowała zielonego pola w moim BMI :D > Michale - Witaj :) "Zazdraszczam Ci " ;) 21° i zapowiadanego deszczu.U mnie niezauważalnie kapnęło w nocy , a cały dzień znów jest duchota i 28° (:( ) , a deszczu ani nawet widoku na niego...Yok! No i zamiast trawy jest ...siano. > Elfiku - Witaj :) *Z większym niż kiedyś zainteresowaniem reaguję od jakiegoś czasu na hasło Turcja , Turcy ;), tureckie , i dobrze byłoby zahaczyć o Lidla ;) ale niestety....Aura wybitnie mi nie sprzyja i w miarę możliwości unikam wychodzenia z domu nadrabiając różne domowe zaległości :D ...Biorę na przeczekanie :D ;) *Na razie obejrzałam tylko 2 odcinki KS , ale z zainteresowaniem i dlatego (chyba , bo YD też chcę obejrzeć :) )nie będę czekać na TVP i skuszę się na kolejne.Najpierw jednak musiałabym przypomnieć sobie te obejrzane bo wypadłam z rytmu -goście :) a CP jak dotąd mnie nie wciągnęło i nic tego nie zapowiada.Leci sobie, a ja słucham j.tureckiego :D *Bardzo bym chciała , i na pewno nie tylko ja , aby te plotki o nowym filmie z Enginem nie pozostały jedynie plotkami :),a Twoją wzmiankę o scenarzystach serialu KS , którzy mogliby mieć udział w produkcji tego mam nadzieję nie "plotkowego"nowego filmu ,odebrałam jako coś pozytywnego , zachęcającego :) :) Dziękuję za pozdrowienia :) i ...nawzajem , Elfiku :) :)

Cześć Kasiu :) Przesyłam orzeźwiający wiaterek po deszczu :) :) Temp. 20 st. ;) Prawda, że taki styl odżywiania się pozwala przyjemnie żyć? ;) Przyjemnego, chłodnego wieczoru :)

Gość gość
Witam wieczorkiem:) KO:) Dziękuję za pomarańczki, super sobie poradziłaś z niesieniem:D Streszczenie CP - pierwsza klasa,wielkie dzięki🌼 https://media1.giphy.com/media/xT8qBsAFtzf41EQXsc/200w.webp Podobnie jak Ty ,oglądam tylko ze względu na Vurala. Jeszcze Defne trochę mnie intryguje, czuję,że wykręci jakiś numer mężowi, albo Ebru. Reszta postaci jakaś taka....ale popaczymy co z tego wyjdzie;) > Elfi:) Dziękuję za info o tygodniu tureckim, jutro się wybiorę do lidla, może wszystkiego nie wykupią:D W tym tygodniu mają być kwiaty doniczkowe: gardenia, stefanotis i jaśmin, są trochę trudne w uprawie domowej, ale cudownie pachną;) > Kasiu:) Utwór Alicji Majewskiej jest chyba nowy, wczoraj słyszałam go pierwszy raz , bardzo mi się spodobał, więc wrzuciłam,żeby nie tylko mi dźwięczał w głowie przez cały dzień:D > Michale:) Nie muszę zazdraszczać Ci pogody:D U mnie dziś było chłodno i deszczowo,od razu lepiej się oddycha;) > Miłego wieczoru Wszystkim życzę Aa

Aa :) Dzięki! :) Kwiatuszek w wodzie szybko rozkwitł :) Popaczamy na CP, wciągniemy się czekając na coś ciekawego, a tu .... FINAŁ :D :D :D

M.isiu! .... w nocy Cyt. "A jakie masz skojarzenia jak widzisz misie?" Myślę o pewnym kudłatyM, upartyM, złośliwyM, M.iśku! :D ;) WZ.P.

Na dobranoc :) > Przy okazji porannej piosenki od Aa :) przesłuchałam kilka innych Alicji Majewskiej, Tę znam w wykonaniu Michała Bajora i bardzo ją lubię; "https://www.youtube.com/watch?v=tHfB0Uya2TA , nie wiedziałam, że Alicja Majewska też ją śpiewała :) -Alicja Majewska "W miłości słowa nic nie znaczą" "https://www.youtube.com/watch?v=nQfYZDlbXW4 > Tej nigdy nie słyszałam. -Alicja Majewska - "Najważniejsze, żeby znaleźć przyjaciela" "https://www.youtube.com/watch?v=H2aIqtzppJE > I wisienka!!! Słuchałam jej kilka razy, już ją uwielbiam! :D Wiesław Michnikowski - "Inwokacja" tytułowana też "Bez Ciebie" "https://www.youtube.com/watch?v=lreRm6J57ag > Przyjemnego wieczoru i słuchania :)

Dziękuję za dobranockę , KO :) *Ja też po porannej piosence od Aa(:) ) posłuchałam jeszcze kilku innych w wykonaniu Alicji Majewskiej. *Wcale się nie dziwię , że uwielbiasz :D :D Wiesław Michnikowski był FANTASTYCZNY !!! Zresztą jak cały "Kabaret Starszych Panów" , który jest ponadczasowy.

Orzeźwiający wiaterek od Ciebie dotarł :) Dziękuję , KO ! > Miałaś nosa Aa :) :D Mnie ten utwór też długo , ale bardzo przyjemnie dźwięczał w głowie :D >>>> Pięknych snów i dobrej nocy nam wszystkim :)

Gość gość
KO:) Dziękuję za dobranockę z wisienką🌼 A ja nie wiedziałam, że "W miłości słowa nic nie znaczą" śpiewał Michał Bajor:D słyszałam tylko wykonanie Alicji Majewskiej. Wiesław Michnikowski - cudowny, nie słyszałam tego utworu;) > Dobrej nocy i słodkich snów życzę http://www.gify.net/data/media/514/dobranocka-ruchomy-obrazek-0065.gif Aa

Kasiu :) Miło mi, że Pan Michnikowski rozweselił również i Twój wieczór :D :D Wiej wiaterku, wiej..... :) :) Spokojnej i pięknej nocy :)

Gość gość
WZP! A ja jak widzę jakąś ptaszynę to myślę o Wrażliwym, Wesołym, ZłośliWym Wiercipięcie Wróblu!!! ;) M.iś!

Gość Elfik_
KO :) Dziękuję Ci za streszczenie CP ;) 🌼 oraz za Dobranockę ;) 🌼. Coś Ty nie lubisz rybaków ;) ;). Jeden był ubogi (GF), a ten jest nudny ;), ;), ;). Aktor grający Kenana, rzeczywiście jest taki sobie, a Jego gra nie porywa. Natomiast Hazal dzisiaj wyglądała ślicznie :). Stambulskie powietrze jej służy ;). A tak przy okazji to napiszę, że ostatnio zwróciłam uwagę na dwóch aktorów, których gra bardzo mi się podoba. Nie, nie! Nie grają w CP :). Oglądam Ich w innym serialu, o którym już tu kiedyś wspomniałam. Nie chodzi o urodę, tylko o Ich grę. Obaj są w tym klipie do 1:40 „http://www.showtv.com.tr/dizi/sahne/cukur-sezon-1-bolum-23-izle/55041 (ten z nabojem w ręku i ten z zabandażowaną dłonią). W roli głównej znany już nam z WS Aras Bulut – bardzo trudna, złożona rola, którą gra wspaniale. Z ciekawostek jeszcze dodam, że w tym serialu gra jeszcze znany nam „Arda”( Ahmet Tansu Taşanlar) i „Fatih” (Saygın Soysal) z KPA ;). Gra też aktor, którego dopiero poznacie z KS. Turcy mają wielu bardzo dobrych aktorów, więc dziwię się, że do roli głównej w CP wybrali kogoś tak mało wyrazistego. >>> KO, mnie tym razem najbardziej spodobała się piosenka w wykonaniu M.Bajora "W miłości słowa nic nie znaczą". Pięknie ją zaśpiewał. Dziękuję ;). Dziękuję również Tobie i Aa :) za piosenki Alicji Majewskiej :). >>> Dobranoc:) Chłodnej nocy ;). P.S. Zakupy w Lidlu zrobiłam :) ;), ale jeszcze niczego nie kosztowałam.

Aa :D To teraz znamy obie wersje wykonania tego utworu :D Alicji Majewskiej i Michała Bajora zawsze miło posłuchać ;) Wiesław Michnikowski - tak już nikt nie śpiewa ;) Spokojnej nocy, niech się przyśni :) (Myszce już śni się ser :D )

Gość Elfik_
Aa :) Dzięki za info o kwiatach :). Michale :) Masz rację, dzisiaj można było żyć. Tego deszczu to było zbyt mało, nadal na ścieżkach unosi się pył. Chociaż ptaki mają lepiej, bo jeszcze gdzieś ta woda deszczowa jest i one sobie ją piją.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować