Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Misiu! No to narobiłam Ci kłopotu! :D Wróbel chciał tylko pomóc ;) Jeszcze jeden kłopot tej swawoli jest! Teda i mnie czeka post! ;) Muszę i ja przejść na dietę! Od dziś jeżdżę rowerem! :D WZP!

M! Na poważnie, to nie chcę Cię teraz zatrzymywać. Gorzej się czujesz, a co u mnie, to mniej ważne. Dziś, jak zawsze po powrocie ogarnięcie prania, poczty, ogólnie prace w domu. P.

Gość gość
WZP! Kto je z grilla kartofelki, ten żołądek ma za wielki! ;) A do rowerka załóż kółeczka! Skoro przytyła KOleżaneczka! ;) Z Tedem sprawa jest przegrana! Cała szafa popękana! Lecz i u mnie z dietą "tyły" ;) Bo z ogniska "pianki" były! ;) M.iś.

Misiu! Takie to skutki uboczne, pobytu na urlopie! ;) „Pianki” i kartofelki z masłem, sprawiają, że ubrania są za ciasne!!!! ;) Gorzej z szafą popękaną! Jej nie wymienisz, jak ubrania! WZP!

Cześć M.isiu! "https://media.giphy.com/media/rlFk2tjP3gw80/giphy.gif "https://media.giphy.com/media/AMJDJ3vTuxtXa/giphy.gif Dla Nas nie ma słodyczy! Każda kaloria się liczy! :P > Przepraszam!!! Bez pożegnania zasnęłam nagle! 🌼 :) Na kolację najadłam się samym wiatrem! :D Wczoraj między 18-21 na rowerku byłam! ;) Tym najbardziej się wczoraj zmęczyłam! :D To jednak "ciężka" rozrywka, kiedy codziennie jest z masłem rybka! :P > Mam nadzieję, że czujesz się lepiej! :) :) Dziś chyba i u Ciebie jest chłodniej? Można oddychać swobodnie! Pozdrawiam serdecznie! P. :) P.S. A Ten Gagatek bez bielizny, Nie się dobrze wadze przyjrzy! ;) Zamiast oglądać "bajki,obrazki" Niech skorzysta z nowej huśtawki! :D

M.isiu! P.S. 2 Tego Gagatka upomnij od P.olicjantki! - Nakazuje mu nosić bieliznę na szelki!! :D Jeśli to nie pomoże, mam dla niego inną karę! - Będzie musiał nosić śpiochy z długim rękawem! ! :P WZP!

Dzień dobry Ekipo GF :). Znalazłam Was i melduję się na GF 13 :). U mnie chłodno – tylko 18 stopni i słońce schowane głęboko za chmurami, a tego nie lubię. Miłego dnia życzę wszystkim :).

Gość gość
Dzień dobry Gromadko! Cześć Aa! Cześć P! Cześć Basiu! Spokojnego i pogodnego dnia! Pozdrawiam serdecznie! M. P. S. WZP! Trzy godziny na rowerze? Nie wierzę! ;-) A bez czy z kółeczkami? Walczyłas z kaloriami? :-P Pozdrawiam z uśmiecheM! ;-) M.iś!

Cześć Basiu :) U mnie ochłodziło się do 22 st. ale słońce zostało ;) > Cześć M.isiu! ;) Uśmiechasz się! To bardzo dobrze! ;) ;) Tak! Tak właśnie było! Trzy godziny to trwało!!! ;) Bez kółeczek walczyłam z kaloriami, ale też z meszkami i komarami! :D Dziś walczę ze rozkojarzeniem, a chciałam napisać do CP streszczenie! ;) Szukam pomysłu, żeby napisać choć kilka słów! ;) WZP również - Pozdrawia! :)

Gość Elfik_
Dzień dobry ;) Witaj Aa ;), KO ;), Basiu ;), Michale ;) . U mnie też jest ciepło 22-23 stopnie i trochę chmur i trochę słońca. Ma być 26 stopni. KO :) Bardzo fajny był ten wczorajszy klip z kolażami. Engin i Farah to b.ładna para. Ona wydaje się taka sympatyczna i spontaniczna, nie jak ta „góra lodowa” na literę „T”. Aa ;) Czy Ty dopiero poszłaś spać ;) czy już wstałaś o 04:32 :) ;). Czarny blues o czwartej nad ranem – piękny tekst, muzyka i wykonanie. Jakoś znów poczułam się wakacyjnie i młodo;). Dziękuję za piosenkę 🌼. >>> Udanego wtorku ;), dużo uśmiechu! ;).

Cześć Elfi :) Fani Engina, są różnorodni, niektórzy lubią Takie chłody ;) A ten kolaż wyszedł świetnie, mało jest z Tekinem ;) Muzyka też fajna :) Miłego popołudnia :) P.S. Wczoraj wieczorem na dobranoc wstawiłam linki; z tangiem z "Zapachu kobiety" i tańce Rity Hayworth, dziś całego wpisu nie ma! :( Dziwne to forum się robi. Taniec usuwają?!

Dla chętnych ;) 18 CP Kenan nie jest już rybakiem! -Teraz jest Panem! Tak Ebru powiedziała matce, bo u Sinana zaczęła pracę! Wie o Kenanie już więcej, chodzi tu o duże pieniądze! Hazal natomiast już o tym wie, ale ona martwi się! Bo problemy, bo zemsta, a Vural o wszystkim pamięta! To Vural jej wcześniej wspomniał, że kiedyś Naz kochał! Ale nie ma już jej! Teraz W Hazal zakochał się! O Naz Hazal więcej się dowiedziała, od Irmak, która przez astmę trafiła do szpitala! -Naz i Vural dawno się rozwiedli, od dawna Naz nie widzieli! Dalszą rozmowę Kenan słyszał, za drzwiami się ukrywał. Usłyszał o uczuciach Hazal dość, by wpaść w złość! /c.d.n./

/c.d./ Uwaga, Ebru już u Sinana pracuje, a dokładnie, to dokładnie mu szafki przeszukuje! Vural czeka na tajemnice Sinana, na tym polega Ebru praca! Ebru pracuje sumiennie, zostawiła tylko Sinana kieszenie! Całe biuro obszukała! I nic nie znalazła! Za to Sinan ją znalazł, i gdzie jej miejsce szybko pokazał! Gdzie jej miejsce już Ebru wie, ale Kenan zdziwił się! Zdziwił, bo nie wiedział, że Ebru pracuje z nimi od teraz! A tak! Od teraz na zlecenie Vurala, wszystko w szafkach im poprzewraca! To jasne dlaczego Vural zatrudnił Ebru! To jasne, że z powodu jej talentu! Nie brak jej wrednego charakteru! A dla Kenana może mieć niejedno na sumieniu! /c.d.n./

/c.d./ Melek zgodziła się pracować! Bezie w restauracji Aziza gotować! Oczywiście nie wie, że to on jest jej szefem. Poznała uroczy personel, może już zacząć gotować poza domem. Tymczasem Ece, straszy ojca sumieniem! W swoją zemstę, wplątali Irmak z astmą. Aziz to złości, bo nie odpuścić. On szuka zemsty za siostrę, a Hazal che poznać jej historię! Tym służy jej Defne, ona dużo wie! O rozstaniu Naz i Vurala, Hazal już wiedziała. Ale to tajemnicze zniknięcie, i historia Aziza o zemście, działa na wyobraźnię! Czy to się prawdą okaże? W firmie odbędzie się przyjęcie, na które rodzina Vural iść nie chce! Sinan bardzo chętnie, całą rodzinę zastąpi! Ebru nie jest naiwna taka, za jaką Kenan ją uważa! Powiedziała szczerze, że na tej rodzinki intencje! I nie jest tu przypadkiem! Chce z nim z tą podłą rodzinką walczyć! /c.d.n./

/c.d./ Aziz nie mógł patrzeć, jak Melek sprzedawała małże! Ale ze spokojem patrzy, jak Melek wyrzuca śmieci! Ogólnie robi co w jego mocy, by jej ciężkie życie skończyć. Halil, on to ma życie ciężkie! W domu u zięcia ciągle ma pretensje! Jest na każdy rozkaz ich! Chyba nie taki układ był?! Ma już dość tej udręki! Ale on poświęca się dla córki! Nie wróci do wioski! Tym narazi siebie i córkę na plotki! Zniesie to ciężkie życie! Jak trudno mu żyć w tym dobrobycie! Kiedy Halil narzeka, Melek z restauracji niespodzianka czeka! Córka Hazal jedzie do niej, Vural będzie towarzyszył jej! Mają adres od Halila, Powiedział - Jedź do matki, przy obcych Cię nie zwyzywa! Melek ma już niespodziankę! Ale nie przez córkę! Kenan od Ebru adres dostał! Ucieszył się, gdy w restauracji Melek spotkał! Aziz nic mu nie powiedział, ale to już nie ważne teraz! Kenan to domyślny rybak! Domyślił się, że Aziz swoją tożsamość ukrywa!

Gość gość
WZP! Czy Wróbel chce śmieszny wierszyk teraz, czy wieczorem? Choć z racji tematyki, wieczorem niebezpieczne są takie wierszyki! ;-) Jak przeczytasz - będziesz wiedzieć dlaczego! ;-) Pozdrawiam WZP - Wróbla Zawzięcie Pedałującego ;-) M.iś! P. S. Cześć Elfiku! :-)

M.isiu! Jeśli tematyka wierszyka nie pasuje wieczorem, to może pasuje o popołudniowej porze?! ;) ;) Czekam .... teraz na wierszyk! Chyba, że Ty uważasz temat za niebezpieczny! :D Pozdrawia - Wróbelek, który się najadł za dużo kartofelek! :P

Gość gość
WZP! Pasuje teraz! Zwłaszcza do tych "kartofelek"! ;-) > Myślę, że Wróbel te wieczorne przejażdżki polubi, Choć zbyt wielu kalorii przy nich nie zgubi! Bo gdy rowerzystę M.iś bardzo rozbawi, Wtedy ten będzie miał owady między zębami! I przez te wszystkie Misiowe żarciki, marne w odchudzaniu będą wyniki! W ten sposób co wieczór jeździ na spacerze, Wróbel mięsożerny na swoim rowerze! > Pozdro Wróblu! M.iś! ;-)

Gość gość
WZP! Zza szybki smartfona razem się śmiejemy! Bo w swym towarzystwie dobrze się czujemy! ;-) > Skąd te pomysły Pauliniu! Nic złego dziś nie zrobiłem, Guza sobie nie nabiłem! ;-) Owszem - gorzej się czuję, Ale stara dolegliwość to powoduje! :-( A teraz winogron przycinam, I się do Ciebie usmiecham! M.iś!

M.isiu! Dokładnie tak! Dobrze mnie znasz! ;) > Tak czuję, że Ty się gorzej czujesz! :( Ja to z tekstu wyczytuję! ;) Teraz wiem, że nie myliłam się! Niestety, jak Ci mogę pomóc, nie wiem ? :( Dużo zdrowia Misiu! i uważaj na siebie!!!! :) :) Spokojnej pracy z sekatorem, Szpaki będą zadowolone przyciętym winogronem ;) To ja, WZP! Ja też - Uśmiecham się! :)

Dla chętnych ;) > CP 19 Ten odcinek zaczyna się ciekawie! Defne siedzi u męża w biurze na kawie! Rozmowa jest ważna, bo dotyczy Hazal! Defne już jej namąciła w głowie! Tajemniczym zniknięciem Vurala żony po rozwodzie! Ale Hazal nic z tym nie robi, nie szuka odpowiedzi! Tylko spokojnie w domu siedzi! Spokojna natomiast nie jest matka! I to dla Defne i Sinana jest zagadka! Ciąg dalszej rozmowy, przerwała Ebru wchodząc bez pukania i pokazując odsłonięte nogi!!!! Defne na to nie pozwoli! -Tak w firmie się nie chodzi! Bo Ebru spódniczka, była za krótka!!! Teraz to i Sinan bliżej się Ebru przyjrzał! Chyba wcześniej tego nie widział! Defne nie jest zazdrosna oczywiście! O Ebru, jakąś wiejską paniusię! Tak, oczywiście! Tylko uwagę zwróciła, żeby Ebru swoim wizerunkiem firmie nie szkodziła! Ebru przy okazji, usłyszała imię Naz i swoje siostry! Już wie, że Vural miał żonę, a Hazal jest podobna do niej! /c.d.n./

/c.d./ Spotkanie w restauracji. Kenan wytłumaczył Melek, jak stał się bogaty. A tuż za progiem, czeka Hazal z Kenana wrogiem! Vural też chciał się przywitać?! Czy on uważał, że Melek go o zdrowie zapyta?! Powitanie przez matkę, nie było łatwe! Hazal nie ma jej nic do powiedzenia, a Melek zdania nadal nie zmienia! Hazal dla dobra innych milczy, a matka ponownie wygoniła córkę za drzwi. Tuż obok Kenan był! On też był na nią zły! Coś tam o perle nagadał, żałuje, że dla niej się starał! Potem z Irmak się spotkał! Jej fałszywą miłość obiecał! Wieczorem z Azizem na kolacji, Kenan poznał historie jego i Melek miłości. Halil zna tę historię! Wie, że Aziz ma z Melek córkę! Tylko oni Melek wiedzą o tym, a Melek wierzy, że Aziz zostawił ją w ciąży! Aziz wierzy, że to ona go opuściła, w to musi być wmieszana Hilala rodzina! /c.d.n./

/c.d./ Hazal wczuła się w rolę żony, więc Vural musi iść na przyjęcie, nawet obrażony! Oczywiście, że Hazal chce dbać o wizerunek rodziny Vurala! Wcale nie chce zobaczyć na przyjęciu Kenana! W Demiroglów wielka feta się zapowiada. Każdy najlepsze ubranie zakłada. Idą razem pod rękę, do rybaka na przyjęcie! A na przyjęciu ukradkowe spojrzenia, Kenan z Irmak wymienia! Hazal siedzi obok, myśląc, że do niej Kenan puszcza oko!

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować