Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Miłego, dobrego dnia! M. P. S. WZP - Ted się bardzo cieszy, ale teraz odsypia te zwariowane nocne wybryki ;-) Prosi, byś rozwinęła to "coś" ;-)

Cześć M! Ted odsypia! ;) ;) No to Ty wyobraź sobie niewyspanego, uśmiechniętego Tłustego Wróbla, który skacze po pokoju przy głośnej muzyce! :P > Do: -Teda! -M! -Misia! -Kudłatego! Co to jest - „coś”???? Już Wy wiecie co! ;) > WZ.P ;)

Strona! Ale fajnie! :D > M.isiu! Nic nie napisałeś o gimnastyce! Nie podobają się Tobie ćwiczenia? ;) Czy nie są lepsze od tych, które Ty wykonujesz, tzn. otwieranie i zamykanie lodówki? ;) WZ.P.

Gość gość
P! Ćwiczenia z Tobą są najlepsze! A jak przepona pracuje! ;-) Ćwiczenia z narzędziami też są niezłe! :-D Wczoraj nie napisałem Ci o Tofiku, że hałasu to on potrafi narobić! Oj tak! ;-) Co do GF 14, chyba pora się przeprowadzić... M.

Gość Pani KO
M! Oddech przeponą dobrze wpływa np. na stres ;) Czy ćwiczenia, są lepsze od diety? :D ;) (((( Kłódka z łańcuchem na lodówkę, to już ostateczność!!! :P )))) > Hałas takiego uroczego złośnika Tofika chyba nie jest uciążliwy? O ile nie hałasuje nocą! ;) Suczki mojej teściowej, swego czasu upodobały sobie nocą porę na szczekanie i bieganie pod domem ;) Spać się nie dało!!! A w dzień cisza, spokój! :D Od maja została tylko jedna z maleństwem; biało-czarną suczką ;) -Czy Tofik hałasem przegania małe ptaszki? :D > Z GF 14 poczekam na odpowiedź innych. Ostatnio prawie nic nie komentujemy. Dochodzi mało wpisów. Z YD też ucichło. Nowy Gość fajnie pisał o CP, ale przez piłkę i tego nie mamy! P. ;)

Gość Elfik_
Dzień dobry ;) KO :) Świetne obrazki, ale mały kucharz jest najlepszy :). Jak On bez wahania rozbija to jajko :). Pewnie ten sposób podpatrzył u mamy ;). Jeśli chodzi o obrazki p.t. „Foch”, to jednego zabrakło ;) :). Ale to lepiej, co będziemy sobie Ją przypominać ;). GF 14 – jestem za! A pisałam, że 13-ki są pechowe ;). Kasiu :) Chociaż w klipie przywołałaś „naszego śpiocha” :). Dokun Bana i obudź!! :) ;). Dzięki za piękny klip ;) ;). Aa :) Czy Ty masz gdzieś ukrytą kopalnię tę super obrazków ;) ;). >>> Miłego poniedziałku 🌼.

Cześć Elfi :) U mnie zrobił się pochmurny poniedziałek, 23 st. Za chwilkę pewnie będzie padać, deszcz jest tutaj bardzo potrzebny ;) Miłego poniedziałku! :)

Gość gość
Cześć Elfiku! :-D Ale dziś gorąc! Uffff... > P! Tofik w nocy nie szczeka, no chyba, że coś poważnego się dzieje... Na ptaki czasem szczeka, zwłaszcza jak "wlatają" na jego niebo ;-) Noktowizor? Nie wiem, dawaj!

M! No proszę! Jaki fajny, mądry piesek ;) A kobiety, w tym przypadku - suczki, trudno zrozumieć :D > Noktowizor będzie idealny do .... czytania w nocy wierszyków Teda! :P ;) P.

Gość gość
WZP! No tak myślałem, że chodzić będzie o Teda! Ale co to, w nocy nie świeci Ci ekran smartfona, że aż potrzebny noktowizor? ;-) P! Jak tam naprawa laptopa? Koszty też już podali? M.iś.

M.isiu! No właśnie dlatego, że ekran świeci w nocy! ;) ;) > Z laptopem wiem tyle - jeśli nie było ingerencji zewnętrznego serwisu, nieoryginalnego zasilacza, to naprawa będzie nieodpłatna. Jeśli bateria jest uszkodzona mechanicznie, to koszt wyniesie do 246 zł. brutto plus koszt innych uszkodzonych elementów. WZ.P ;)

Gość gość
🖐️🖐️🖐️ Pozdrawiam z gorącego Podlasia, mój termometr wskazuje 33 Nie wierzę w pechową 13, ale to blokowanie strony działa na nerwyjestem za przeprowadzką. Mam nadzieję,że nikt się nie zgubi;) ,,Przypadkiem'' wpadł mi w oko zwiastun finałowego odcinka CP Zakończenie jak u Andersena:D Elfi, Kopalnia Obrazków jest u KO, ja mam tylko małą ziemiankę:D Aa

Gość gość
Cześć Aa! :-D Czyli można powiedzieć, że razem z KO tak intensywnie kopiecie, że jesteście Górnikami ;-) Zaintrygowałaś mnie tą końcówką CP ;-) > GórniczKO! :-P Acha, czyli chodzi o konspirację... Rozumiem :-P Ale za to noktowizor sterczałby na głowie ;-) Aku - oby był za darmo... Spodziewałem się ok. 300 zł... Ale bądźmy dobrej myśli! Dodam tylko, że jutro chyba jest CP, potem chyba w czwartek. Taka przeplatanka. M.

KO , Michale , Elfiku -Witajcie:) > Dziesiąty wpis otwierający 27. stronę ? To brzmi jak bardzo kiepski żart.Ja też jestem za GF14. W niektórych innych tematach nikt się "nie szczypie" by otworzyć nowy wątek gdy zaczynają się schody. I to niższe :) My jesteśmy tutaj za porządni i kulturalni (bo że dziwni to już ustaliliśmy;) :D )bo mamy jakieś obiekcje przed "zaśmiecaniem" (?) serwerów i zastanawiamy się ..czy warto otwierać nowy wątek bo może będzie za mało wpisów ? I wolimy się wkurzać i kombinować ?W imię czego ? Niech to nasze GF " ileśtam" trwa ile wytrwa :D ;) !! > "Odbraziłam"się na Engina ;) i obejrzałam 3.odc.YD. Waaarto było :):) KO :) Pięknie Ci dziękuję za streszczenie 🌼🌼🌼:) :) >>> Na dobranoc :) Ed Sheeran - "Perfect" i... Engin/Kadir "https://youtu.be/t02nFF3wqeQ oraz Engin/KERIM :) i ... Özdemir Erdoğan - "Bana Ellerini Ver" "https://youtu.be/03fW40T1qcE

Gość gość
Cześć Kasiu! :-D Zatem należy życzyć - niech się podmiot "odbrażenia" przyśni! ;-) W ramach rewanżu rzecz jasna! ;-) Miłego wieczoru! M.

Cześć Kasiu :) Cieszę się, że masz za sobą 3 YD i streszczenie :) Odcinek bardzo przyjemny. Tatuśkowie najlepsi :D :D Ciekawe jak długo będą się na siebie gniewać? Okkes już wymiękł ;) > Aa :D Górniczki z Podlasia! :D :D :D I jakie towarzystwo mamy miłe w pracy ;) ;) ❤️ Przekopujemy niezmierzone pokłady internetu w poszukiwaniu obrazków. Jest tego trochę, prawda? :D ;) Aa ;) P. S. Finał CP musi być niebanalny! Już czekam w napięciu na te niezapomniane chwile :D

Misiu ze Śląska! :P Dobrze, że mi o Górnikach i Śląsku przypomniałeś :D Czerwiec na jeszcze kilka dni, a ja czekam! ;) > Od nowości z laptopem nic się nie działo, nie było potrzeby grzebania po obudową. Powinno być za free! :) Noktowizor > konspiracja ;) ;) WZP! :D

Gość Elfik_
Dopiero dotarłam do domu. Aa ;) A u nas dzisiaj było znośnie. Do południa nawet było pochmurnie i tylko 23 st. ale później wyszło słońce i było z 26-27 stopni. Ziemianka powiadasz? :). To taka bardzo nowoczesna i z internetem :). Ja mam tylko piwnicę, ale bez internetu :). Masz rację, KO też ma kopalnię, tam ze "złóż" występują nawet gify. Niedawno była na Śląsku, to dostała klucz i certyfikat :) ;).

Gość Elfik_
Cześć Kasiu :) Widać, że jesteś bardzo "obrażona" na Engisia :), bo załączyłaś przepiękne klipy z Nim :) ;).

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować