Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Dla chętnych ;) CP 20 > Drama, drama! Hazal straciła miłość Kenana! Są też kolejne dramy! Aziz nie zje od Melek omleta z warzywami!!! Ale później o tym! Teraz Irmak ma poważne kłopoty! Kenan przy wszystkich, oznajmił, że jest jej bardzo bliski! Podszedł podał dłoń, a Hazal myślała, że chodzi o nią! Kenan na prezentacji mówił o nowym statku, ale nazwa "Czarna perła" nie jest z przypadku! Wtedy o ukochanej wspomniał, i w stronę Hazal się spojrzał! Podszedł tylko do Irmak, a reakcja rodziny byłą bardzo żywa! Rozdzielili ich oczywiście! Zabronili spotykać się! /c.d.n./

/c.d./ Hazal prawie zemdlała, gdy słowa miłości od Kenan do Irmak usłyszała! Ebru ukradkiem ocierała łzy! -To nie tak miało być! W domu Irmak płacze! -Krzyczy już ja mu pokażę! Nie wiedziała o Hazal! Kenan się zwykłym draniem okazał! Hazal też ryczy! do jego zdjęcia w złości krzyczy! Ebru, kolejna rozczarowana! On ukrywa swoje uczucia do Kenana! Tylko Melek go broni. Halil głośno krzyczy prawdę o nim! Aziz od córki usłyszał prawdę, że zdrowiem i godnością Irmak z Kenanem się bawią! Chyba wtedy do nich dotarło, że Irmak jest ich ofiarą! Irmak przyszła z awanturą do Kenana, a ten jej pierścionek zaręczynowy pokazał! Czy się zgodziła?! Od rana siedzi w ogrodzie, do nikogo się nie odzywa! Tylko Hazal powiedziała o tej propozycji! A Hazal zamarła! To jej się nie śni! Wsiadła w taksówkę, i jedzie do Kenana na jego łódkę! /c.d.n./

/c.d./ Hazal jedzie na spotkanie, a Melek ma przygotować dla gościa omlet na śniadanie! To omlet z warzywami, którego nie robiła latami. Odmówiła przygotowania, Wtedy gościa od zamówionego omleta poznała! To było nie przyjemne spotkanie, bo to Aziz pojawił się tu na śniadanie! Powiedział, że jest w swojej restauracji! A Melek odeszła z pracy! /c.d.n./

/c.d./ W tym czasie Hazal na przystań dotarła, Do Kenana na łódź wsiadała! I odpłynęli w może, a Vural złościć się tylko może! Rejs kutrem rybaka, to nie była urocza sielanka! Kłócili się o Irmak i zaręczyny, Kenan chce wejść do tej rodziny! Kiedy Vural wypłynął na morze za Hazal, Canan wypytuje o Aziza Halila, przydatny się okazał! Ona już wie o znajomości Aziza i Melek, rozstali się tuż przed swoim weselem! Halil wypiera się tego, ale Canan jest pewna swego! Jest też ciekawa, dlaczego Hazal jest podobna do siostry Aziza Topraka? Na koniec, ciąg dalszy kłótni na kutrze! Rybak myśli, że żadna mu się nie oprze?!

Gość gość
Pani KO znów się rozkręciła, I CP hurtem streściła! ;-) Wszyscy się dziwią skąd w niej ta siła, A ja wiem! To ta kurkumina!!! :-P M.

M! Może i kurkumina! ;) Z pieprzem cayenne tak mnie rozkręciła! :P Został mi jeszcze dzisiejszy odcinek, ale jego oglądałam tylko chwilę! ;) Ty nie oglądasz? To może chociaż przeczytasz! ;) Ciekawa byłam tej historii niesamowitej! Za niezwykłą tajemnicą ukrytej! :D Pani KO! P. S. Czas kolacji! Dziś też masz „pianki” ;)

Gość gość
KO:) Pięknie dziękuję za streszczenia CP🌼 Przegapiłam wczorajszy odcinek, dzięki Tobie nie muszę go oglądać;) http://e-kartki.net.pl/kartki/75/1/d/kartka-dziekuje-ci.jpg Karteczka dietetyczna, żeby nie kusiło:D > Elfi:) Pobudka o 4.00 była przymusowa, z własnej woli o tej porze na pewno bym nie wstała:D Cieszę się, że piosenka przypadła do gustu.Kiedyś bardzo często słuchałam SDM Aa

Aa :D Karteczka dietetyczna, jest śliczna! :D Dzięki! :) 🌼 Cieszę się, że przydały się moje notatki z odcinków ;) Dzisiejszego odcinka CP jeszcze nie widziałam dokładnie.

Na dobranoc :) > Tańczący Travolta już był, no to jeszcze będzie ;) John Travolta i Olivia Newton-John zatańczyli i śpiewali w "Grease" " You're the one that I want" (Jesteś tym, którego chcę) "https://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78 > I drugi klip z tego filmu: "Summer Nights" (Letnie noce) "https://www.youtube.com/watch?v=ZW0DfsCzfq4 > Przyjemnych wrażeń :) :)

Gość Elfik_
KO ;) Jak ja dawno nie słyszałam tej piosenki ;) John Travolta i Olivia Newton-John ;), a kiedyś tak często było ją słychać w radiu. Całego filmu też już nie pamiętam. Druga piosenka też bardzo znana. KO dziękuję Ci bardzo za przypomnienie tych piosenek 🌼. Travolta świetnie się rusza, lubię oglądać Go w tańcu. Natomiast ten film jest trochę za mało ambitny, jak dla Niego. Aa:) Dziękuję 🌼 za taniec w płetwach na pomoście ;). Twój ulubiony, a ja go nigdy nie widziałam. I znów zrobiło się wakacyjnie ;). GRA :) czy pozdrowiłaś od nas morze? ;). My Ciebie też serdecznie pozdrawiamy. Przyjemnego urlopu.

Aa :D Płetwy w tańcu! :D Dzięki! 🌼 > Elfi :) Na taki taniec miło popatrzeć ;) Ja też dawno nie widziałam i nie słyszałam piosenek z „Grease” > Odrabiam historię, nie mam możliwości nic więcej dodać do Dobranocki. Może ktoś chciałby coś jeszcze dorzucić? ;)

Gość gość
Dobry wieczór Pozdrawiam wszystkich z nad morza - zrobiło się dość chłodno. Dziś było trochę słonecznie, trochę pochmurno i wiał zimny wiatr. Wieczorem temperatura spadła do 11 stopni. Dobrze, że na wszelki wypadek ( przy tym upale ) wzięłam kilka cieplejszych ubrań i kurtkę. Na razie mi to odpowiada. Zobaczymy co będzie dalej . A jak u Was ? Czy też się pochodziło ? GRA

Gość gość
Mam dostęp do sieci , ale nie bardzo mam czas, dlatego tak późno się odzywam. Dziękuję za piosenki na Dobranoc. Tych z "Grease" dawno nie słuchałam , a były bardzo melodyjne i wpadały w ucho. Czy wiecie , że Kivanc występował w musicalu "Grease" i śpiewał piosenki na scenie ? Film "Mama Mia" - oglądałam i bardzo mi się podobał. Uważam , że był świetnie zrobiony a Meryl Streep była w nim znakomita. No i piosenki Abby to już klasyka. < Postaram się coś jeszcze dołożyć na Dobranoc. GRA

Gość gość
Dobry wieczór! Cześć GRA! Dzięki za pozdrowienia! Tak, w centrum się ochłodziło. I dobrze! Pozdrawiam! > P. Źle się czuję :( Niedługo idę spać... Nie miałem nawet ochoty na "pianki" :((( Przepraszam... Co robicie z histry? M.

Gość gość
Michał , przy takim spadku temperatury i ochłodzeniu często występuje złe samopoczucie i wzrastają dolegliwości . Jeśli masz Validol przy sobie - to go weź . Dobrze byłoby zaparzyć melisę, ale pewnie jej teraz nie masz ? Spokojnych snów. Jutro będzie lepiej. GRA

Cześć M! Nie wygłupiaj się! Przecież za nic nie musisz przepraszać! To ja przepraszam, nie mogłam być wcześniej .... :( Co się z Tobą dzieje? :( Bardzo mi przykro, że źle się czujesz :( Oby to był chwilowy spadek formy!!! GRA dobrze Ci radzi. Weź to lekarstwo! Ja się nie znam, nie wiem jak Ci pomóc :( Odpoczywaj! P.

Gość gość
Paulisiu... Co się ze mną dzieje... Gdybym chciał opisać w miarę dokładnie historię swojej choroby, to brakłoby jednej strony na kafe... O moim życiu byłaby druga strona... Teraz mnie męczą tzw. późne powikłania. Konkretnie dokuczają mi nerki i pęcherz... Boli, jestem rozbity i bez humoru... Pauliniu, znamy się tutaj już na tyle, że gdyby tylko chodziło o naszą grupkę, to nie miałbym oporów napisać, co mi jest. Już się do tego przyzwyczaiłem, nigdy nie robiłem z tego tajemnicy. Poza tym znacie mnie głownie przez pryzmat moich wpisów, które zwłaszcza kiedyś ;) były chyba niezłe, zatem ta dodatkowa wiedza chyba nie zmieniłaby Waszej oceny mojej osoby. Znam Waszą wartość, empatię i wrażliwość. Ale ponieważ jest to forum otwarte, a na necie różnie bywa, zatem raczej nie chciałbym aż tak dokładnie pisać o sobie. Może kiedyś... Poza tym - znając Ciebie - spowodowałbym kilka bezsennych nocy i zużycie masy chusteczek, moja droga Duygu... Nie chcę Cię dołować, jesteś taka wrażliwa, bratnia duszyczko... Life is brutal... Obiecuję zrobić wszystko, żeby jutro być w lepszej formie! :D Cdn.. M. M.

Cześć GRA :) Dziękuję za pozdrowienia! Wypoczywaj i baw się dobrze :) U mnie jest 11 st. w dzień było słonecznie i 22 st. Od piątku ma być ok. 28 st. Ty chciałaś ochłodzenia, niech przyniesie Ci potrzebną ulgę :) Masz rację z tą pogodą. Z dnia na dzień mamy spadek temperatury i to może niekorzystnie wpływać na Nas. Ja nie jestem wrażliwa, do tej pory nie byłam podatna na podobne zmiany, ale od wczoraj jestem niespokojna i rozkojarzona. Organizm chyba musi się przestawiać na zmianę pogody. GRA :) Dziękuję za piosenki :) Dobrze, że przypominamy sobie takie filmy, w TV czasem powtórzą - „Mamma mia” ale tych starszych, np. z Travoltą dawno nie było. Spokojnej nocy :)

M! Myślałam, że już śpisz! Wiem, rozumiem i szanuję to, że nie opiszesz mi dokładnie co Ci dolega. Zapytałam ogólnie... Trudno czasem znaleźć odpowiednie słowa, gdy się pisze w emocjach. Niech szybko będzie już lepiej z Tobą! Mogę posiedzieć z Tobą, jeśli nie możesz zasnąć. Niestety, tylko tyle mogę dla Ciebie zrobić! P.

M! Mam swoje zdanie o Tobie i nie zamierzam go zmieniać, nie ważne co o sobie napiszesz.... A że jestem wrażliwa i płaczliwa, to doskonale o tym wiesz. Tak reaguję i biorę sobie do serca różne historie, które później mocno przeżywam. Z Tobą byłoby tak samo! P.

Gość gość
Spoko Pauliniu! :-D Mam już koncepcje, co mi jest. To się co jakis czas powtarza, tylko w tej mnogości problemów, objawy są mylace.. Spróbuję zasnąć! Ty też spróbuj! Dobranoc EKipO ;-) M.

M! Wiem, że próbujesz mnie pocieszyć... Znam to - śmiech przez łzy ... Jakoś siebie poradzę! Później porozmawiamy! Dziękuję za szczerość ... W jakiś dziwny sposób wyczuwam, kiedy coś się z Tobą złego dzieje... Może nie zawsze, ale mam przeczucia... Widzimy się rano! ;) Śpij spokojnie!!! Dobranoc Misiu! :) P.

Dzień dobry:) > Michale.Ogromnie się przejęłam czytając Twoje nocne posty :( Naprawdę jest mi bardzo , bardzo przykro że masz kłopoty ze zdrowiem i musisz borykać się z różnymi związanymi z nim problemami.Z całego serca życzę Ci poprawy nastroju a przede wszystkim dużo , dużo , bardzo dużo zdrowia . Trzymaj się i pamiętaj , że masz nasze duchowe wsparcie ❤️ > Muzykę z dobranocki zostawiam sobie na później , mam w domu gości :) > Pozdrawiam Was serdecznie , Gromadko i życzę Wam Wszystkim sympatycznego dnia :) P.S. A dziś szósty czerwca ;) :)

Droga Paulinko:) Z okazji Twoich urodzin z całego serca życzę Ci wszystkiego, wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze:) :) :) Dużo zdrowia dla Ciebie i całej Twojej rodziny , szczęścia , uśmiechu oraz wielu powodów do radości i żadnych powodów do trosk.Bądź zawsze TAKA , JAKA JESTEŚ 👄❤️ A do urodzinowych życzeń dołączam https://img1.obrazkionline.pl/ob/kwiaty/kwiaty_033.jpg oraz muzyczne prezenty : > Ponieważ lubisz hiszpańskie piosenki , wybrałam dla Ciebie piosenkę "Agosto"(Vevo lift) w wykonaniu Alvaro Soler " https://youtu.be/sHgwnmmv7uo > Mój drugi muzyczny prezencik dla Ciebie , to polska piosenka która już dawno wpadła mi w ucho i naprawdę często jej słucham , a jest nią "Tamta dziewczyna"w wykonaniu Sylwii Grzeszczak. " https://youtu.be/M5UqFj-uk78 > No i oczywiście w tym zestawie musi przecież pojawić się "nasz" Engin ;) więc proponuję Ci ucztę i dla oka , i dla ucha , i utwory *"Feeling good" - Michael Bublé " https://youtu.be/HoM-C74wGCE > **Un Seductor- "Feeling Love" - Paula Cole " https://youtu.be/rWz_Uyu0S08 > ***Shakira - "Dare" "https://youtu.be/jXOIvudMrAI >>> Przemiłego urodzinowego dnia , nasza Ty "Pani KO " :) ;) !! 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Gość gość
Dzień bardzo dobry! :-) Paulinko nasza! Paulinko moja! ;-) :-D Z okazji Twoich urodzin życzę Ci dużo, dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności! Nie wiem co jeszcze napisać! ;-) A tyyyyyle chciałbym jeszcze napisać! Nic to - mam na to cały dzień! :-D Sto lat dla naszej "Pani KO"! Dedykacja muzyczna - tak Cię widzę: "https://m.youtube.com/watch?v=_ZrBYve31d0 Sto lat!!! Michał.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować