Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Gość gość
P! No przecież widzę, że jesteś! Oczko jeszcze nie odpadło temu misiu!!! :P M.

1. Obiecałam, że przyjdę! 2. W południe na 2 godz. zasnęłam, a teraz nie mogę spać ;) 3. Chciałam wiedzieć co u Ciebie? 4. Jest jeszcze wcześnie! :P P. S. Kolejność przypadkowa ;)

Gość gość
P. 1. Obiecałam, że przyjdę! - Dziękuję! 2. W południe na 2 godz. zasnęłam, a teraz nie mogę spać oczko.gif - taka duża, a jeszcze leżakuje? ;) 3. Chciałam wiedzieć co u Ciebie? - jak widać, ujdzie! 4. Jest jeszcze wcześnie! jezyk.gif - no dla Ciebie jest 2 godziny do tyłu! :D M.

P. >M! 1. Obiecałam, że przyjdę! - Dziękuję! >Proszę! 2. W południe na 2 godz. zasnęłam, a teraz nie mogę spać oczko.gif - taka duża, a jeszcze leżakuje? >Leżakowanie konieczne przez ból głowy ;) 3. Chciałam wiedzieć co u Ciebie? - jak widać, ujdzie! >Oby nie było gorzej!!! 4. Jest jeszcze wcześnie! j - no dla Ciebie jest 2 godziny do tyłu! >To fakt! Powinnam odpracować na forum leżakowanie. W dzień słabo mi poszło! :P M. >P

P. S. Pisałam jeszcze raz, forum nie wysłało wiadomości, tylko ją skasowało! Znów się zawiesza to Kafe! Chyba już lepiej nie będzie! 4 strona, a drugi wpis otworzył stronę!

Gość gość
P! No właśnie... Po co ta musztarda... Ja już się objadłem 'pianek"... Teraz to musztarda po obiedzie ;) Powoli zbieram się do spania Pauliniu! Cdn... M.

P! No właśnie... Po co ta musztarda... >Po co? Ja już się objadłem 'pianek"... >Czy „pianki” mogą się znudzić? ;) Teraz to musztarda po obiedzie >Bez musztardy chyba też były dobre :P Powoli zbieram się do spania Pauliniu! >Już pora na pora, ale bez musztardy. Późno już! ;) Cdn... >Cdn... M. >P

M! :) Fajna piosenka, dobrze przypomnieć uroczy duet ;) Słychać, że śpiewają o czymś miłym ;) Kerim miał chyba wprawę, albo krótkie gwoździe, każdy wbił! ;)

Gość gość
Cześć KO :-) Cześć M :-) Paulinko cieszę się, że podobały Ci się moje skromne prezenty muzyczne a szczególnie piosenka Anny Jantar bo ona jest naprawdę o Tobie, wybierając ją tak właśnie myślałam. > Michał życzę Ci zdrowia aby Twoje dolegliwości jak najszybciej ustały, abyś mógł normalnie żyć bez bólu. Pozdrawiam Was serdecznie :-) Dobranoc :-) Beatris.

Hej Beatris :) Piosenką Anny Jantar idealnie trafiłaś! :) Sama piosenka jest cudowna, a tekst, szczerze się wzruszyłam :) Jak to ja, łzy popłynęły same ;) Inne prezenty też super, już pisałam :) Chyba z rok nie widziałam „Rejsu” :D Spokojnej nocy! :)

Gość gość
P! Bo najpierw nie mogłem doczekać się bajki, potem w jej trakcie wyglupialem się i szalałem z radości, a jak miś zaczynał śpiewać o warzywie na dobranoc, to ja w płacz, że już koniec... Mały miś był bardzo uczuciowy i temperamentny... A jutro napiszę, dlaczego barrrdzo nie lubiłem poniedziałków! ;-) Dobranoc Paulinko! Dobranoc Beatris! Dobranoc Ekipo! M.

M! Ty, Mały Miś płakałeś na piosence z Dobranocki, a ja teraz płaczę, nie tylko na piosenkach z naszych Dobranocek ;) Duży Wróbelek jest dziwny :D Nie lubiłeś poniedziałków? Chyba jak każdy ;) Jestem ciekawa Twojej opowieści ;) Tzn. jutro/później czekam. ;) Dobranoc Misiu! Spokojnej nocy :) > Beatris! :) Bardzo mi miło, że przy okazji moich urodzin miałaś czas dla Nas :) :) Piosenki z Kerimem już mialam skopiowane, resztę prezentów od Ciebie też skopjuję do swojego Notatnika :) > Barnaby! Pięknych snów z wąsami :) > Dobranoc Wszystkim! :) :)

Aa :D Tatuśki jak dzieci, dziadek musiał ich uspokajać! :D :D Oglądałaś dziś 3 YD? > Miałam zapytać, czy w tym tygodniu oglądamy 3 YD? Nie wiem co z Barnaby, czy zaczekać na nią z tym odcinkiem?

Gość gość
KO:) 3 YD oglądałam w poniedziałek, zamiast CP:D Nie chcę nikogo popędzać, poczekam na wszystkich;) bitwa na mąkę była super, może kogoś zachęci:D Aa

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować