Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pani KO

Grzech Fatmagül 13

Polecane posty

Aa :) Ja mam dwa ostanie odc. CP do tyłu ;) Jakoś nie chce mi się ich nadrabiać i streszczać, ale dla Berka motywacja pewnie wróci :D Nuda tam taka, że szkoda czasu! Tym bardziej szkoda, że mało Vurala jest ;) Rybaka nam nie żałują! Słabo gra! > -Sypnęłaś mi mąką po oczach! :D :D :D Zaczęłam oglądać 3 YD z napisami ros. :D Jakoś idzie, a idzie wolniej, ale więcej rozumiem ;) Nie wiem czy zdążę dziś dodać streszczenie?

Gość gość
Hej P! Późno wstałem, robota wzywa! Dziś na razie po japońsku - jako tako ;-) Zastanawia mnie milczenie Barnaby. Znaleźć nas nietrudno... Cdn... M.

Cześć M! :) "Jako tako" lepsze, niż "nijako" ;) Uważaj na siebie!!! ;) Nie przeszkadzam, skoro robota krzyczy! Chyba każdy z nas tutaj zastanawia się nad milczeniem Barnaby. Wróci i ponownie nas komentarzami i humorem zaskoczy! :) Wracam do YD. Czytanie po rosyjsku zajmuje więcej czasu ;) Pa! P.

Gość gość
P. CP - Czarna Perła, była godzina 17.30. > Nie, to nie jedzenie... Nie bardzo wiem o co chodzi. Nieważne, przetrwam to, to nie pierwszy (i niestety zapewne nie ostatni) raz. Spoko Pauliniu! M.

M! Przykro mi, że tak się dzieje :( Coś musi nasilać objawy? Oby to było przejściowe i ustąpiło szybko! Trzymaj się!!! Jakby co, to jestem tutaj!!! (((Jestem na końcu kabla ;) ))) > CP, tak myślałam. Widziałam dziś urywkami, nic ciekawego. P.

Dobry wieczór :) Linki z nasza piękną , ukochaną parą były co prawda dla Michała , ale ja też je sobie otworzyłam ...na dobranoc :) ;) Dzięki , KO :) > Michale :( ...:):):) Przesyłam Ci dobrą energię ~~~~~~~~~~~~~~~ Czerp pełnymi garściami ! Może pomoże ? Zdrowia !!! :) > Jutro już chyba(?) znajdę czas na 2.odc.YD > GRA.Życzę Ci przyjemnego urlopu , ciepłego morza i pięknych zachodów słońca. >> Pozdrawiam Was i życzę Wszystkim DOBREJ NOCY i pięknych snów :)

Gość gość
Dzięki za pamięć Drogie Koleżanki!!! Chciałem wcześniej iść spać, a tu telefony i telefony! Pauliniu, jeszcze się później na chwilkę odezwę, ale nie musisz czekać! Ty posłuszna??? Coś Ci nie wierzę! ;) Jak tam Mała KO? Palec goi się? Pozdrawiam! M.

M! Ja posłuszna??? Przecież mnie znasz... ;) ;) Z palcem Małej KO lepiej ;) Dzięki! Idź już spać! Postaram się wcześniej zasnąć ... P.

Cześć Misiu! :) „http://prisci1982.p.r.pic.centerblog.net/ufrnc5g6.jpg > Oczywiście, że nie martwię się! Tak jak prosiłeś mnie, wcale Tobą nie przejmuję się! Znasz mnie dobrze! Posłuchałam Ciebie, jak zawsze! Wiesz jaka posłuszna jestem! Szczególnie jeśli chodzi o Ciebie! ;) „https://img.besty.pl/images/327/35/3273598.jpg > Spokojnego i lekkiego dnia życzę Tobie!!! :) :) I wcale nie zapytam - „Misiu, jak Twoje zdrowie???” ❤️ ;) WZ.P. ;)

Wiadomość organizacyjna :) Streszczenie odc. 3 YD mogę dodać w przyszłym tygodniu, jeśli tak wspólnie ustalimy :) Chciałam dziś, ale rozumiem, że nie wszystkie Koleżanki obejrzały 2 YD. Może Barnaby już wróci :) :) Pozdrawiam Was serdecznie! Pani KO :)

Gość gość
Dzień dobry Ekipo! Cześć Aa! Cześć P! Miłego i spokojnego dnia! M. P. S. Pauliniu, oby to był dobry dzień, bo już jestem nieco zmęczony tymi dolegliwościami i brakiem energii... Odezwę się później... M.iś.

Cześć M.isiu! Może to przez pogodę? W tym roku wiosna jest wyjątkowo upalna, a Tobie to nie pomaga. Nie wiem, może więcej owoców, witamin, czystej wody mineralnej, (wiem, wiem, nie lubisz czystej wody, ale to dobra zamiana ;) ) ogólnie lekka dieta w czymś pomoże? (Mi to pomaga odzyskać siły, gdy jest gorzej .... ) Trzymaj się!!! Przesyłam Ci swoją pozytywną energię!!! :) :) 😘 Myślami jestem z Tobą!!!! :) :) Pozdrawiam Cię serdecznie! P. P. S. Dziś mam zamieszanie z fakturami i spotkanie z księgową, ale postaram się odzywać i odpisać! Papapa! M! ;)

M.isiu! Pisząc witaminy, miałam na myśli te naturalne z owoców i warzyw, a nie te plastikowe, kolorowe pastylki! ;) P. P. S. Możesz się złościć, tylko nie kręć nosem i posłuchaj, .... mniej jedzenia też pomaga na lepsze samopoczucie ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować